Dyskoidalne obiekty uchwycone za pomocą kamery na ISS

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Pojawiło się kolejne nagranie wskazujące na obecność UFO w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tym razem widać coś, co wygląda jak dyskoidalny obiekt poruszający się z dużą prędkością na ziemskiej orbicie.

 

Z powodu szybkości ten przelot to właściwie ułamek sekundy. Można to łatwo przeoczyć, ale na szczęście przekazy z ISS śledzi bardzo wielu zapaleńców i dzięki nim możemy podziwiać pełne spektrum anomalii, jakie występują w pobliżu ziemskiej stacji kosmicznej.

Dopiero po bliższej analizie i odtworzeniu tego filmu w zwolnionym tempie da się zauważyć, że tak naprawdę z ziemskiej atmosfery podrywa się nie jeden a dwa obiekty. Obiekty oddzielają się następnie i odlatują w stronę przestrzeni kosmicznej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Serwus

Czy można okreslić czas kiedy

Czy można okreslić czas kiedy to było i gdzie znajdowała się stacja w jakim kierunku byla zwrócona kamera ?
pozwoliłoby to na określenie w przyblizeniu gwazd na jakich może istnieć życie, skad oni pochodzą i gdzie powinniśmy wypatrywać gości.  

Portret użytkownika dementator

Raczej należy

Raczej należy zapytać,dlaczego to ciągle kreski i kropki,które nieraz świecą nieraz migoczą.Dlaczego brak filmów,gdzie widać szczególy takie jak np.okna.Ciekawe jest właśnie to,że coraz lepszy sprzęt i faktycznie gorsze nagrania.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Skomentuj