Dziwny obiekt przypominający drona zaobserwowano nad Londynem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mężczyzna spędzający czas w swoim ogrodzie 12 czerwca 2017 roku zauważył nietypowy lśniący obiekt na niebie. Zdarzenie to miało miejsce w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Świadek zdarzenia, który na szczeście był w stanie zrobić kilka zdjęć, wypowiedział się na ten temat w następujący sposób:

„Wiedziałem, że nie jest to samolot, ponieważ żyję niedaleko dwóch lotnisk, Gatwick i Heathrow. Zawsze mam ze sobą aparat i lornetkę, tak samo było tego dnia. Kiedy zobaczyłem tajemniczy obiekt, zacząłem robić zdjęcia. Udało mi się zrobić kilka zdjęć zanim UFO zniknęło pośród chmur. Kiedy obejrzałem zdjęcia, byłem zszokowany tym, co zauważyłem. Postanowiłem nikomu o tym nie mówić, nadal jestem przerażony.”

 

Fotografie pokazują dokładnie ów tajemniczy obiekt. Z wyglądu przypomina drona lub inny temu podobny aparat latający. Zjawisko bez wątpienia wyczerpuje defincje niezidentyfikowanego obiektu latającego czyli UFO.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Panteista

obiekt wyglada identycznie

obiekt wyglada identycznie jak piłki do rugby wytwarzane przez jedną z popularnych brytyjskich firm. Dawno nie odzwiedzałem strony, ale głupota została podniesiona do wręcz niespotykanego poziomu Smile

Skomentuj