Dziwny świecący obiekt zaobserwowano na niebie nad australijską Tasmanią

Image

Źródło: facebook.com

Dziwny świecący obiekt, wyglądający jak kula ognia na niebie, zaobserwowano 28 lutego br. nad australijską wyspą Tasmania. Zjawisko widziało setki ludzi.

 

 

Zdarzenie wywołało ożywioną dyskusję. Niektórzy mówią o kosmicznych śmieciach, inni o meteorycie lub nawet o UFO.

 

Władze nie zawiodły zwolenników teorii spiskowych, oświadczając, że był to zwyczajny przelot samolotu, donosi ABC Online. Sceptycy są nieprzejednani i wciąż wymieniają się kontrowersyjnymi argumentami na ten temat.

Ocena:
Brak ocen

Jeśli nie wiemy co przeleciało to było to właśnie UFO czyli NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Czy to tak trudno zrozumieć?

Gdy obiekt zidentyfikujemy to staje się on IFO czyli ZOL - Zidentyfikowanym Obiektem Latającym. Proste i logiczne, ale trudne do zrozumienia, co nie, Drogi Talinku?

0
0

Hehe, zwyczajny przelot samolotu, chyba lekko ogień z silników mu poszedł :D

0
0

Samolot i jego smuga kondensacyjna podświetlona promieniami słonecznymi sfilmowane o zachodzie Słońca.

0
0