UFO przeleciało z dużą prędkością w pobliżu samolotu pasażerskiego

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjczycy uchwycili na wideo, jak UFO leci z dużą prędkością w pobliżu samolotu pasażerskiego. Incydent miał miejsce 26 sierpnia br. w Yorkshire w północnej Anglii.

 

Według naocznych świadków ogromne coś w kształcie dysku miało ciemnoszary kolor. Ludzie byli zaskoczeni niesamowitą prędkością latającego obiektu. W porównaniu z nim samolot wydawał się wisieć w powietrzu. Niezidentyfikowany obiekt przeleciał tuż przed oknami i przeleciał obok.

 

Materiały, które są obecnie aktywnie rozpowszechniane w Internecie, pozwalają na porównanie wielkości samolotu i UFO. Jak widać, tym razem wymiary dysku są niewielkie. Co ciekawe, radary lotniska nie wykryły niezidentyfikowanego obiektu. Ponadto z wieży kontrolnej nie było widać absolutnie nic.

 

Jak wyjaśnić, dlaczego UFO nie było widoczne z wieży kontrolnej? W końcu prędkość obiektu była nie tylko ogromna, ale wręcz niesamowita. Jednak eksperci nie mogą z całą pewnością stwierdzić, dlaczego urządzenia lotniskowe nie zarejestrowały tego, co się wydarzyło. Być może obcy mają technologię „niewidzialności” dla swoich statków.

 

Istnieje też nagranie, gdzie jeszcze lepiej można ocenić szybkość przemieszczenia się tajemniczego obiektu. Wiadomo, że rozwinął on prędkość zbyt dużą jak na swój rozmiar. Ludzie nie mają i nie znają takiej technologii, aby odtworzyć ruch tego statku.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj