Pasażer samolotu sfilmował ogromny niezidentyfikowany obiekt podwodny

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jessie Akin, lecąc nad Morzem Japońskim z Los Angeles, zobaczyła tajemniczy ogromny przedmiot w oknie samolotu pasażerskiego.

 

Sama podróż odbyła się w lipcu 2018 r., ale nagranie w Internecie pojawiło się dopiero teraz. Coś przepłynęło niedaleko od Osaki, rodzinnego miasta mężczyzny. Obiekt w stu procentach nie jest okrętem podwodnym ani statkiem, ponieważ jest zbyt długi i porusza się bardzo szybko. Ponadto ruch został odbywał się na powierzchni wody.

Niektórzy krytycy pisali, że mężczyzna widział zwykły cień samolotu, ale to nie jest możliwe w realu. Ponadto, po chwili widać na wideo, jak „cień" wyprzedza płaszczyznę, co jest zupełnie niezwykłe. Ufolodzy z kolei zasugerowali, że Jesse sfilmował niezidentyfikowany obiekt podwodny, który mógł należeć do obcych.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ba

Widzieliście kiedyś cień

Widzieliście kiedyś cień smugi za samolotem na chmurach?. Od lat 10ych (2001-2010)  XXI wieku jest to już "norma". Tu mamy do czynienia z tym samym, tylko widzianym z góry i nie na chmurach a na powierzchni wody. To "smuga cienia" pozostawiana przez smugę kondensacyjną (tudzież "chemtrail"). Nie UFO. Żeby nie było tak minorowo... czym się różni piękna Niemka od UFO?. UFO, czymkolwiek jest, jednak ktoś widział.

Skomentuj