Na Filipinach złowiono rybę z tatuażami

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/hero_peewee/status/860439353033490432

Filipiński rybacy przeżyli szok, przeglądając swój połów. W sieci wpadła niezwykła, „wytatuowana ryba”. Na skórze stworzenie przedstawione są tajemnicze kształty, które przypominają tatuaże. Kto je wykonał? Skąd one tam się wzięły? Odpowiedzi na te pytania pozostają tajemnicą.

 

 

Rybacy pochwalili się swoim dziwnym połowem na Twitterze na stronie Hero Peewee Bacuño. Warto zauważyć, że te unikalne wzory mają metaliczny niebieski kolor.

 

Internauci tworzą własne wersje pochodzenia obrazów na ciele ryby. Większość z nich uważa i to może być całkiem logiczne wytłumaczenie, że do ryby na dłuższy czas przylgnęła tkanina lub jakieś tworzywo sztuczne, które zostawiło trwały ślad. W morzach i oceanach pływa obecnie bardzo dużo śmieci, a one mogą być źródłem „tatuaży” w tym przypadku.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Krzysztof Dreczkowski

APR

APR

10

Wodne czarodziejki, czyli obserwacje syren

     Pierwszy raz z bezpośrednim świadkiem obserwacji syreny (a dokładniej trytona) zetknąłem się przed pięciu laty, gdy pracowałem w Anglii. Standardowo pytałem znajomych w pracy czy nie widzieli duchów lub UFO, a jedna z kobiet powiedziała mi -sama od siebie- że razem z bratem widziała mężczyznę-syrenę.
     Neri - bo tak się nazywa dziś ta pięćdziesięcio-kilkulatka, pochodzi z Filipin i tam doszło do tej obserwacji. Razem z bratem nurkowali wówczas w Oceanie, gdy jedno z nich zauważyło niedaleko od nich i trochę głębiej dziwne stworzenie. Widząc je ukazało je drugiemu (nie pamiętam już czy Neri zobaczyła je jako pierwsza, czy jej brat).
     Neri mówiła że wspólnie na to stworzenie patrzyli, i że ono początkowo ich nie widziało. Opisywała je typowo - do połowy istota miała ciało ryby, a powyżej pasa - ludzkie, dodawała jeszcze że był to mężczyzna. Gdy istota w pewnej chwili uświadomiła sobie że dzieci ją obserwują, szybko odpłynęła.

Portret użytkownika bad

to preklenstwo wttatyowane

to preklenstwo wttatyowane przez syreniarzy , poza tym znak ducha  kolo ogona moze swiadczyc nie wiem co ale ja sie nie dam. a kolor daje do zroumienia ze witamy w niebie a zreszyą blekit jest nietypowy i nie wykluczam tu osob trzecich w calym tym przedwciebzieciu

Strony

Skomentuj