Nowe kręgi w zbożu zlokalizowano w Anglii

Kategorie: 

Krąg zbożowy w okolicy Pedworth - Źródło: Internet

W ciągu ostatnich dni doszło do zlokalizowania przynajmniej kilku interesujących kręgów zbożowych na terytorium Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że odnaleziono je nie tylko w zwyczajowym miejscu w jakim się pojawiają, czyli w Wiltshire.

 

Jednej z piktogramów, bo nie kręgów rzeczywiście pojawił się w hrabstwie Wiltshire, a konkretnie w okolicy farmy w Wootton Rivers. Nie był on jednak specjalnie skomplikowany i trudno go interpretować.

Kolejna figura geometryczna została odnaleziona 30 kwietnia w pobliżu Habledon Hill w hrabstwie Dorset. W tym przypadku rzeczywiście mamy do czynienia z klasycznym kręgiem w zbożu.

Ostatnia formacja tego typu powstała w okolicy Pedworth w hrabstwie Worcestershire. Piktogram odnaleziono 26 maja 2014 roku. Zdecydowanie jest to najbardziej skomplikowany piktogram jaki zlokalizowano w ciągu ostatnich dni.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

A czy ktoś się przyglądał

A czy ktoś się przyglądał bliżej tym w środku kulom piękne,oj tymi deskami ci podrabiacze by mieli nieprawdopodobne szczęście by takie coś dokonać a co niektórzy powinni białą flagę wywiesić,jeszcze z góry zaznaczę że za czym tam napsioczycie to na jednej kuli jest kilka twarzy i nie zawsze np włos,oko czy nos  może być tym co widzicie a czymś innym, nie wiem czy to zrozumiecie i zibi znowu wygrał,a bym zapomniał monitorek leciutko do tyłu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fab65697dee9b614.html

Portret użytkownika eRHea

nie wiem, czym jest puścizna,

nie wiem, czym jest puścizna, więc nie rozumiem, co chciałeś wyrazić. Jeśli chodzi ci o spuściznę, czyli schedę, spadek, pozostałość, to ja jednak wolę tak, jak mam- bogate korzenie rodowe i ubogi w paranoje. Ale co kto lubi.
Pozdrawiam (choć nadal Cię nie rozumiem- z tym rozpoznawaniem twarzy we wszystkim)
 
P.S.
Cokolwiek powiem, napiszę- o kant dupy to tłucz. Zostań sobą i ciepłym moczem lej na opinię innych. Lepiej żyć swoim życiem, nawet wyśmiewanym, niż cudzymi złudzeniami i wartościami, nawet jako podziwiany i szanowany.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli przyjmiemy wersję, że

Jeśli przyjmiemy wersję, że to nie podrabiacza ale prawdziwe dzieła ufo istot,  należałoby się zapytać dlaczego to robią ?
Widzimy, że bliskie spotkania zdarzają się częściej nocą a ich zwyżka następuje zwykle około godziny 17-tej, maksimum osiągając ok. 21:00, po czym do okolic 1 w nocy następuje tendencja spadkowa ustępująca miejsca pewnej zwyżce do godziny 3 w nocy, generalnie większość porwań zdarza się nocą, do tego dochodzi nieprzyjemny zapach, spalonej gumy lub inny fetor ! Jak wiemy święci, uznani za tych potrafiących uzdrawiać mocą Chrystusa wytwarzają miły fiołkowy zapach ! Często zapach kwiatów jest długo wyczuwany przez tych uzdrowionych ! Tak samo ma się sprawa z demonicznym ufo ! Ich zapach palonej gumy lub inny nieprzyjemny zaduch długo potrafi się utrzymywać ! Wybierają noc nie dzień, właściwie to unikają światła !
Dlaczego ufo stara się nas wabić różnymi dziwami ?!

Dr. Vallee określił to w następujący sposób: "...Istnieje obiekt fizyczny. Może to być latający spodek bądź jego projekcja. (...) Tym, co zachodzi w wyniku bliskich spotkań z UFO, jest kontrola ludzkich wierzeń, kontrola związku pomiędzy naszą świadomością a fizyczną rzeczywistością. To, że ta kontrola naszej historii przybiera postać obserwacji gości z kosmosu, jest rzeczą drugorzędnej wagi..." 
Przeniesienie akcentu z formy na treść zjawisk kieruje naszą uwagę na absurdy UFO i jego rzeczywisty wymiar. Tajemnicze istoty podając się za bardziej rozwinięte chcą zyskać zaufanie i zarazem większą kontrolę nad człowiekiem. Tłumaczy to wiele absurdów: zastanawiające jest, dlaczego przybysze z kosmosu przeprowadzają tak wiele badań i wciąż testują ludzi? Na co im tyle próbek ziemi, patyków i kamieni; dlaczego wymagają tak wielu postojów? Czy tu chodzi o eksplorację, czy raczej o inwazję i kontrolę ludzkich wierzeń? Kontakty z ludźmi wydają się być bezmyślne, bez konkretnego celu czy zadania. Za to ich skutkiem u obserwatorów jest fascynacja kosmosem, wiara w obce cywilizacje ! Dlaczego tak się starają o to by nas zaciekawić ich "dziwami" ?! Może odciągają nas od właściwego zainteresowania !? Odciągają nas od czegoś wspanialszego ? Odciągają od prawdy ?
więcej tutaj w temacie ufo dziwów !
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eRHea

i z jakiej odległości są

i z jakiej odległości są dostrzegalne? i dokąd mają prowadzić? CO mają oznaczać? Że to ziemia? Bo inaczej ta super inteligencja nie pozna naszej małej planetki w tym mrowiu błękitnych planet w tym układzie słonecznym. A może chodzi o oznaczenie wilthire na ziemi, żeby 40 metrowi Uny wiedziały,gdzie rośnie najpiękniejsza pszenica?
Znaki drogowe dla Ufo to raczej powinny być wielkości porównywalnej do układu słonecznego- jeśli weźmiemy pod uwagę odległości we wszechświecie i wielkość układów słonecznych. Więc chyba raczej znakiem drogowym tudzież latarnią morską to nie jest.

Portret użytkownika H.R.

Tak się dzieje, bo dawni

Tak się dzieje, bo dawni fachowcy od wydeptywania kręgów już dorośli i zajęli się poważną pracą, a teraz nieudolnie naśladuje ich młodsza generacja. Kosmitów lepiej w to nie ubierać, bo byliby debilami, gdyby ukrywali przed ludźmi swoją obecność i równocześnie tworzyliby takie obrazki, aby dać znać, że istnieją. Przypisywanie obcym tych nic nie mówiących obrazków, to ubliżanie im, bo oznacza, że mają niepokolei w głowach.

Skomentuj