Nowe kręgi w zbożu zlokalizowano w Anglii

Kategorie: 

Krąg zbożowy w okolicy Pedworth - Źródło: Internet

W ciągu ostatnich dni doszło do zlokalizowania przynajmniej kilku interesujących kręgów zbożowych na terytorium Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że odnaleziono je nie tylko w zwyczajowym miejscu w jakim się pojawiają, czyli w Wiltshire.

 

Jednej z piktogramów, bo nie kręgów rzeczywiście pojawił się w hrabstwie Wiltshire, a konkretnie w okolicy farmy w Wootton Rivers. Nie był on jednak specjalnie skomplikowany i trudno go interpretować.

[ibimage==21617==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolejna figura geometryczna została odnaleziona 30 kwietnia w pobliżu Habledon Hill w hrabstwie Dorset. W tym przypadku rzeczywiście mamy do czynienia z klasycznym kręgiem w zbożu.

[ibimage==21618==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ostatnia formacja tego typu powstała w okolicy Pedworth w hrabstwie Worcestershire. Piktogram odnaleziono 26 maja 2014 roku. Zdecydowanie jest to najbardziej skomplikowany piktogram jaki zlokalizowano w ciągu ostatnich dni.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

A czy ktoś się przyglądał

A czy ktoś się przyglądał bliżej tym w środku kulom piękne,oj tymi deskami ci podrabiacze by mieli nieprawdopodobne szczęście by takie coś dokonać a co niektórzy powinni białą flagę wywiesić,jeszcze z góry zaznaczę że za czym tam napsioczycie to na jednej kuli jest kilka twarzy i nie zawsze np włos,oko czy nos  może być tym co widzicie a czymś innym, nie wiem czy to zrozumiecie i zibi znowu wygrał,a bym zapomniał monitorek leciutko do tyłu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fab65697dee9b614.html

Portret użytkownika eRHea

nie wiem, czym jest puścizna,

nie wiem, czym jest puścizna, więc nie rozumiem, co chciałeś wyrazić. Jeśli chodzi ci o spuściznę, czyli schedę, spadek, pozostałość, to ja jednak wolę tak, jak mam- bogate korzenie rodowe i ubogi w paranoje. Ale co kto lubi.
Pozdrawiam (choć nadal Cię nie rozumiem- z tym rozpoznawaniem twarzy we wszystkim)
 
P.S.
Cokolwiek powiem, napiszę- o kant dupy to tłucz. Zostań sobą i ciepłym moczem lej na opinię innych. Lepiej żyć swoim życiem, nawet wyśmiewanym, niż cudzymi złudzeniami i wartościami, nawet jako podziwiany i szanowany.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli przyjmiemy wersję, że

Jeśli przyjmiemy wersję, że to nie podrabiacza ale prawdziwe dzieła ufo istot,  należałoby się zapytać dlaczego to robią ?
Widzimy, że bliskie spotkania zdarzają się częściej nocą a ich zwyżka następuje zwykle około godziny 17-tej, maksimum osiągając ok. 21:00, po czym do okolic 1 w nocy następuje tendencja spadkowa ustępująca miejsca pewnej zwyżce do godziny 3 w nocy, generalnie większość porwań zdarza się nocą, do tego dochodzi nieprzyjemny zapach, spalonej gumy lub inny fetor ! Jak wiemy święci, uznani za tych potrafiących uzdrawiać mocą Chrystusa wytwarzają miły fiołkowy zapach ! Często zapach kwiatów jest długo wyczuwany przez tych uzdrowionych ! Tak samo ma się sprawa z demonicznym ufo ! Ich zapach palonej gumy lub inny nieprzyjemny zaduch długo potrafi się utrzymywać ! Wybierają noc nie dzień, właściwie to unikają światła !
Dlaczego ufo stara się nas wabić różnymi dziwami ?!

Dr. Vallee określił to w następujący sposób: "...Istnieje obiekt fizyczny. Może to być latający spodek bądź jego projekcja. (...) Tym, co zachodzi w wyniku bliskich spotkań z UFO, jest kontrola ludzkich wierzeń, kontrola związku pomiędzy naszą świadomością a fizyczną rzeczywistością. To, że ta kontrola naszej historii przybiera postać obserwacji gości z kosmosu, jest rzeczą drugorzędnej wagi..." 
Przeniesienie akcentu z formy na treść zjawisk kieruje naszą uwagę na absurdy UFO i jego rzeczywisty wymiar. Tajemnicze istoty podając się za bardziej rozwinięte chcą zyskać zaufanie i zarazem większą kontrolę nad człowiekiem. Tłumaczy to wiele absurdów: zastanawiające jest, dlaczego przybysze z kosmosu przeprowadzają tak wiele badań i wciąż testują ludzi? Na co im tyle próbek ziemi, patyków i kamieni; dlaczego wymagają tak wielu postojów? Czy tu chodzi o eksplorację, czy raczej o inwazję i kontrolę ludzkich wierzeń? Kontakty z ludźmi wydają się być bezmyślne, bez konkretnego celu czy zadania. Za to ich skutkiem u obserwatorów jest fascynacja kosmosem, wiara w obce cywilizacje ! Dlaczego tak się starają o to by nas zaciekawić ich "dziwami" ?! Może odciągają nas od właściwego zainteresowania !? Odciągają nas od czegoś wspanialszego ? Odciągają od prawdy ?
więcej tutaj w temacie ufo dziwów !
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj