Nowy doradca prezydenta Obamy wezwał do odtajnienia informacji o UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nowy specjalny doradca prezydenta USA Baracka Obamy, były szef sztabu Białego Domu John Podesta wezwał do odtajnienia informacji na temat UFO. Jego zdaniem może to pomóc naukowcom w określeniu prawdziwej natury tego zjawiska

 

W ostatnim wydaniu Time Magazine wymieniono główne zagadnienia, na które punkt widzenia Baracka Obamy i Johna Podesty był diametralnie różny. Obok szalonego szpiegostwa wszystkich i wszystkiego, jakie uprawia NSA oraz problemów amerykańskiego systemu politycznego nowy doradca prezydenta planuje omówić z prezydentem kwestię tajnych danych na temat UFO.

 

Podesta wielokrotnie domagał się od rządu USA opublikowania dokumentacji dotyczącej niezidentyfikowanych obiektów latających. Stwierdził, że nie ma powodu, aby nadal utajniać przypadki starsze niż 25 lat. Nowy doradca Białego Domu wygłosił podobne oświadczenie po tym, gdy CNN udało się zarejestrować niezidentyfikowany obiekt, który przeleciał na niebie nad Waszyngtonem, w dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy w styczniu 2009 r.

Z perspektywy byłego szefa Białego Domu za czasów Billa Clintona, Amerykanie i społeczność międzynarodowa są gotowi na poznanie prawdy o UFO. Według doniesień amerykańskich mediów, Podesta został doradcą Obamy właśnie dlatego, że może pomóc prezydentowi w odtajnieniu części akt na temat UFO. Jednak wciąż pozostaje pytanie, jakie "tajne materiały" zgromadzono i czy w ogóle istnieją jakiekolwiek informacje, które mogą zostać odtajnione.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

tajne dane, tajne służby,

tajne dane, tajne służby, tajne organizacje tworzą zawsze po zagarnieciu władzy żydzi - i kaman, nie łudźcie się ze coś kiedyś zostanie odtajnione - zaraz by się okazało że oni za tym stoją - i stąd jest to logiczne...
poza tym nowoczesne ufo zbudowała III Rzesza a więc żydostwo (które zostało z tego projektu profilaktycznie wykluczone Smile nie ma czego odtajniać, ok?
no chyba że swoje klęski w tak zwanej wojnie ze spodkami w latach 50tych ubieglego wieku - około 3 tysiące pilotów amerykańskich zginęło...

Portret użytkownika ekse

Niedługo zginie całkiem

Niedługo zginie całkiem przypadkowo.
Nasza cywylizacja jest zbyt zacofana by zaakceptować inne formy bytu. Nadal 9 osób na 10 wierzy w słońce, w zbawców żyjących kilka tysięcy lat temu, w bogów itp. Nie zostaną odtajnione żadne akta, komu potrzebne są problemy.

Portret użytkownika Endor

Nasza cywilizacja jest ciągle

Nasza cywilizacja jest ciągle opętana i wierzy w zbawców z kosmosu ! Są to istoty demoniczne porywające ludzi, niestety wielu jest ciągle opętanych i wierzy w pomoc istot kosmicznych, a prawdziwy jest tylko Jezus Chrystus Zbawiciel i Jego trzeba prosić o Miłosierdzie Boskie.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem coś się stało

Moim zdaniem coś się stało około 6000 tysięcy lat temu na Ziemi, jeżeli tłumaczyć przekaz Biblijny jakoś symbolicznie to można by przyjąć, że kuszenie Ewy było kuszeniem cywilizacji Ziemian jakąś wiedzą lub technologią lub obydwiema rzeczami naraz. Walka informacyjna w postaci przekonywania, że zakazany owoc jest bezpieczny, co doprowadziło do straszliwych modyfikacji GMO przedpotopowców.

Taki scenariusz i takie tłumaczenie "wojny informacyjnej" podczas kosmicznego kuszenia jest możliwe, zresztą kuszeniu była poddana Ewa czyli ta która nosi w sobie życie, tworzącą się istotę ludzką..., to ona miała być skuszona. Jeżeli ufo mieli by być tak potężni to by mogli robić z nami wszystko lecz wygląda jakby nie mogli bezpośrednio ingerować bo jest jeszcze potężniejsza siła czyli Super Byt, Inteligentny Projektant, potrafiący stwarzać całe światy lecz to wydaje się wielu zbyt fantastyczne i pozostają na poziomie ufo i tego że jakaś technologia potrafi powołać istoty żywe do istnienia, tzn. nie hybrydy ale pełno prawne czyli potrafiące się rozmnażać istoty humanoidalne.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zibi1973

Teraz odtajnienie,a Phila

Teraz odtajnienie,a Phila Schneidera załatwili ,deptał obcym po piętach , już wcześniej by się wydało, ukrywanie tak poważnej sprawy to jak zdrada całego świata,gość jest dla mnie wielki,on z pierwszych miał kontakt z nimi, ale rządasy nie pozwolili na to,gość musiał zniknąć z ich życia,a co teraz  z tymi niby meteorytami co się zlatują kilka tysięcy,gdy dojdzie do inwazji,czy ludzie potrafią się sami  bronić,na tych hamerykanów bym nie liczył,Bóg jeden wie co jeszcze utajnili

Portret użytkownika Maniek

Prawda o UFO jest inna niż

Prawda o UFO jest inna niż wielu ludzi myśli, dlatego całej prawdy na pewno nie ujawnią... może odtajnią jakieś nagrania, albo zapisy radarów czy zeznania świadków, ale tego co wiedzą dziś o tzw UFO nie powiedzą. Do kontaktu zapewne doszło - tylko nie oficjalnego... i wyglądał on zupełnie inaczej niż myślimy.

Strony

Skomentuj