Nowy doradca prezydenta Obamy wezwał do odtajnienia informacji o UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nowy specjalny doradca prezydenta USA Baracka Obamy, były szef sztabu Białego Domu John Podesta wezwał do odtajnienia informacji na temat UFO. Jego zdaniem może to pomóc naukowcom w określeniu prawdziwej natury tego zjawiska

 

W ostatnim wydaniu Time Magazine wymieniono główne zagadnienia, na które punkt widzenia Baracka Obamy i Johna Podesty był diametralnie różny. Obok szalonego szpiegostwa wszystkich i wszystkiego, jakie uprawia NSA oraz problemów amerykańskiego systemu politycznego nowy doradca prezydenta planuje omówić z prezydentem kwestię tajnych danych na temat UFO.

 

Podesta wielokrotnie domagał się od rządu USA opublikowania dokumentacji dotyczącej niezidentyfikowanych obiektów latających. Stwierdził, że nie ma powodu, aby nadal utajniać przypadki starsze niż 25 lat. Nowy doradca Białego Domu wygłosił podobne oświadczenie po tym, gdy CNN udało się zarejestrować niezidentyfikowany obiekt, który przeleciał na niebie nad Waszyngtonem, w dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy w styczniu 2009 r.

Z perspektywy byłego szefa Białego Domu za czasów Billa Clintona, Amerykanie i społeczność międzynarodowa są gotowi na poznanie prawdy o UFO. Według doniesień amerykańskich mediów, Podesta został doradcą Obamy właśnie dlatego, że może pomóc prezydentowi w odtajnieniu części akt na temat UFO. Jednak wciąż pozostaje pytanie, jakie "tajne materiały" zgromadzono i czy w ogóle istnieją jakiekolwiek informacje, które mogą zostać odtajnione.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

tajne dane, tajne służby,

tajne dane, tajne służby, tajne organizacje tworzą zawsze po zagarnieciu władzy żydzi - i kaman, nie łudźcie się ze coś kiedyś zostanie odtajnione - zaraz by się okazało że oni za tym stoją - i stąd jest to logiczne...
poza tym nowoczesne ufo zbudowała III Rzesza a więc żydostwo (które zostało z tego projektu profilaktycznie wykluczone Smile nie ma czego odtajniać, ok?
no chyba że swoje klęski w tak zwanej wojnie ze spodkami w latach 50tych ubieglego wieku - około 3 tysiące pilotów amerykańskich zginęło...

Portret użytkownika ekse

Niedługo zginie całkiem

Niedługo zginie całkiem przypadkowo.
Nasza cywylizacja jest zbyt zacofana by zaakceptować inne formy bytu. Nadal 9 osób na 10 wierzy w słońce, w zbawców żyjących kilka tysięcy lat temu, w bogów itp. Nie zostaną odtajnione żadne akta, komu potrzebne są problemy.

Portret użytkownika Endor

Nasza cywilizacja jest ciągle

Nasza cywilizacja jest ciągle opętana i wierzy w zbawców z kosmosu ! Są to istoty demoniczne porywające ludzi, niestety wielu jest ciągle opętanych i wierzy w pomoc istot kosmicznych, a prawdziwy jest tylko Jezus Chrystus Zbawiciel i Jego trzeba prosić o Miłosierdzie Boskie.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem coś się stało

Moim zdaniem coś się stało około 6000 tysięcy lat temu na Ziemi, jeżeli tłumaczyć przekaz Biblijny jakoś symbolicznie to można by przyjąć, że kuszenie Ewy było kuszeniem cywilizacji Ziemian jakąś wiedzą lub technologią lub obydwiema rzeczami naraz. Walka informacyjna w postaci przekonywania, że zakazany owoc jest bezpieczny, co doprowadziło do straszliwych modyfikacji GMO przedpotopowców.

Taki scenariusz i takie tłumaczenie "wojny informacyjnej" podczas kosmicznego kuszenia jest możliwe, zresztą kuszeniu była poddana Ewa czyli ta która nosi w sobie życie, tworzącą się istotę ludzką..., to ona miała być skuszona. Jeżeli ufo mieli by być tak potężni to by mogli robić z nami wszystko lecz wygląda jakby nie mogli bezpośrednio ingerować bo jest jeszcze potężniejsza siła czyli Super Byt, Inteligentny Projektant, potrafiący stwarzać całe światy lecz to wydaje się wielu zbyt fantastyczne i pozostają na poziomie ufo i tego że jakaś technologia potrafi powołać istoty żywe do istnienia, tzn. nie hybrydy ale pełno prawne czyli potrafiące się rozmnażać istoty humanoidalne.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zibi1973

Teraz odtajnienie,a Phila

Teraz odtajnienie,a Phila Schneidera załatwili ,deptał obcym po piętach , już wcześniej by się wydało, ukrywanie tak poważnej sprawy to jak zdrada całego świata,gość jest dla mnie wielki,on z pierwszych miał kontakt z nimi, ale rządasy nie pozwolili na to,gość musiał zniknąć z ich życia,a co teraz  z tymi niby meteorytami co się zlatują kilka tysięcy,gdy dojdzie do inwazji,czy ludzie potrafią się sami  bronić,na tych hamerykanów bym nie liczył,Bóg jeden wie co jeszcze utajnili

Portret użytkownika Maniek

Prawda o UFO jest inna niż

Prawda o UFO jest inna niż wielu ludzi myśli, dlatego całej prawdy na pewno nie ujawnią... może odtajnią jakieś nagrania, albo zapisy radarów czy zeznania świadków, ale tego co wiedzą dziś o tzw UFO nie powiedzą. Do kontaktu zapewne doszło - tylko nie oficjalnego... i wyglądał on zupełnie inaczej niż myślimy.

Portret użytkownika MENGELE

A czym jest według Ciebie

A czym jest według Ciebie zatajanie ? Jeśli posiadasz jakieś informacje, i nie podzielisz się nimi z innymi, to zatajanie ?
Zatajaniem może być to jak się w nocy będziesz on..izować, a następnego dnia, nie powiesz o tym nauczycielce w szkole

Portret użytkownika BIG

Zatajać to sobie mozna

Zatajać to sobie mozna onanizm ale nie rzeczy zwiazane z całą ludzkością i potencjalnymi możliwościami poprawy jej nędznego bytu. Maja to odtajnic i już! To ludzie ich wybrali (teoretycznie) i powinni służyć ludziom a nie wybranym grupom. Jednym słowem sku...syny!

Portret użytkownika Homo sapiens

Najnowszy film pokazujący

Najnowszy film pokazujący istniejącą cywilizację przedpotopową posiadającą technologię obrabiania maszynowego skał, wydaje się, że inaczej niż dzisiejsza cywilizacja traktowali budowle i działalność budowlaną, zresztą nie wiadomo do czego służyły te święte konstrukcje jak je zwali popotopowi "egipcjanie", których powołanie do istnienia też jest owiane tajemnicą ! Piszą o tym wszyscy badacze tajemnic egiptu starożytnego. To nie tak że egipt i egipcjanie trwali od niepamiętnych czasów ! Oni zostali powołani do istnienia w pewnym określonym czasie, zostali zjednoczeni w dziwny i tajemniczy sposób. Jednak ludy które zostały "sklejone" były wpierw przybyszami, i zapewne przybyły na te tereny z innych...
Lost Ancient Technology 2014
http://www.youtube.com/watch?v=Su9CUPCUaJ0
Istnieje wiele niewyjaśnionych tajemnic cywilizacji ludzkiej i celu dla którego zostaliśmy powołani do życia, do istnienia ! Nie wspominając Tego który nas powołał do życia, choć w Bibli występuje słowo w liczbie mnogiej...
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013_05_01_archive.html
 
Pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi, dlaczego starożytni egipcjanie popotopowi stosowali obrzezanie ? i od kiedy ?! są rózne podawane daty tego specyficznego wydawałoby się dla Żydów rytuału..., można by to podsumować tak jak część historyków robi, że byli oni potomkami Noego, co może mieć swoje silne podstawy ! I z czym bym się osobiście zgadzał, lecz wersji jest kilka..., wersji dlaczego to robiono, od kiedy, podczas jakich okoliczności (religijnych)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Obrzezanie stosowano od

Obrzezanie stosowano od zawsze w krajach pustynnych poniewaz nie noszono bielizny po burzach piaskowych dochodzilo do zakazen. (wyjatkiem sa zydzi - to obrzadek czysto religijny)

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika kuzYn

A dlaczego Ich Bóg kazał im

A dlaczego Ich Bóg kazał im się obrzezywać ? Jedne czynności były czyste, inne nieczyste. Świń im nie kazał  jeść... itd   ...   tych zakazów mieli sporo. Pewnie, jak ich ganiał 40 lat po pustyni, to chciał żeby chociaż garstka przeżyła.
Chociaż swoją drogą, gdzie oni mogli na pustyni świnie znaleźć.  hy hy hy Biggrin

 

Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. Stanisław Lem
 

Portret użytkownika Zenek

Antychryst ISON się rozpadł i

Antychryst ISON się rozpadł i posiłki przepadły, Marduk na horyzoncie za CHEMTRALSowymi chmurami, niedawno drugi raz politycy chowali murzyna mandele by miec powód do awaryjnego wyjazdu do podziemnej nory w RPA a teraz szykuje się pokaz spadających F-16 jak "Niebo zwali się na Ziemię" "rozdawać rózgi bahorom w uzurpatorskich koronach". Normalnie peszek. Biggrin

Skomentuj