Nowy Mesjasz urodzi się na Uralu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowców pasjonuje spuścizna Nostradamusa, który żył prawie pięć wieków temu. Obecnie twierdzą oni, że udało im się rozszyfrować przewidywania wizjonera na rok 2017. Eksperci uważają, że Nostradamus przewidział narodziny niezwykłego dziecka w 2017 roku, które uzna cały świat. Ono będzie tak wielkie, że pokłony oddadzą mu wszyscy władcy świata.

 

 

Badacze przepowiedni Nostradamusa dopiero teraz ją zrozumieli. Zajęło im to wiele lat. Nurtowało ich pytanie, gdzie narodzi się niezwykłe dziecię? Nostradamus napisał, że przyjdzie ono na świat w kraju z zimnym lasem w pobliżu malachitowej góry. Teraz eksperci są całkiem pewni, że Nostradamus miał na myśli rosyjski Ural.

 

Na Uralu złoża malachitu zostały już praktycznie wyczerpane, ale faktem jest, że 450 lat temu, czyli w czasach Nostradamusa, nikt o nich nie wiedział. Jednakże naukowcy przyznają także, że miejscem narodzin „nowego Mesjasza" mogą być okolice francuskiego Lyonu.

 

Na korzyść Uralu przemawia jednak wersja, że w tekście jest mowa o „królu północy, władcy Aquilon”, który ustanowi nowy porządek świata. W czasach Nostradamusa Aquilonem nazywano ziemię leżącą na północny-wschód od Rzymu, w tym także ówczesnej Moskwy.

 

Na tym dobre przepowiednie dla Rosji na rok 2017 się kończą. Nostardamus twierdzi, że będzie to bardzo trudny czas, choć międzynarodowe konflikty i klęski żywiołowe omijają ten kraj, nie licząc wojny prowadzonej z Ukrainą.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jol

tu sie nie ma nad czym trząść

tu sie nie ma nad czym trząść, kolejna bajka stawiajaca na bacznosc krystowierców i innych "duchowo" i cielesnie obrzezanych, regresja intelektualna jest wielka - jak i wtórny analfabetyzm, "uwierz" a my cię ogolimy ;P jak można być tak bezdennie bezkrytycznym mając rozum, logikę i fakty Blum 3

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Dajcie se na luz z ..

Dajcie se na luz z ...isjaszami - mało bólu na świecie wywołał ten Isjasz co go obwołano Królem bez granic, a którego "swojacy" nawet mają za nic?

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Fastwalker

...aha,jeszcze jedna Uwaga:

...aha,jeszcze jedna Uwaga: żyd Jezus obiecał żydom że powróci jeszcze za życia swego pokolenia,czyli w I- wieku "naszej ery"...i cooo ??? LIPAAA... Czytajcie uważnie Ewangelie...,które nie są żadnymi dokumentami. Nikt w czasach Jezusa nie słyszał o takim facecie.

Portret użytkownika Fastwalker

Dajcie już spokój z tymi

Dajcie już spokój z tymi mesjaszami;to wymysł żydów uciśnionych przez okupantów greckich i rzymskich przed "naszą erą" . Polacy też mieli wymyślonego mesjasza pod zaborami. Świat działa wg prawa przyczyny i skutku i nie ma takiej mozliwości żeby jakiś bajkowy mesjasz unieważnił czyny wieżących w bajki. Reinkarnacja; każdy otrzymuje to na co zasłużył swoimi czynami,myślą i słowem.

Portret użytkownika Kimbur

Którzy to badacze? Jakieś

Którzy to badacze? Jakieś nazwiska, opracowania, źródła? Bajanie, że ktoś wie co stanie się w 2017 wg Nostradamusa to kpina. Jeśli już, to może tylko przypuszczać. Jedyne pewne jest to, że koniec jakiegokolwiek życia na Ziemi zapowiedział na 3797 rok - otwartym tekstem a nie zaszyfrowaną przepowiednią (a i tutaj rodzi się pytanie - prawda czy celowa zmyłka?).

Portret użytkownika Meg

Przepowiednie Nostradamusa

Przepowiednie Nostradamusa świetnie się sprawdzają, ale wstecz, bo to jeden wielki bełkot. Nie ma czym zawracać sobie głowy.

A Mesjasz już się narodził ok. 2000 lat temu., zmarł a następnie zmartwchwstał. Jeśli teraz ma się narodzić, to najwyżej antychryst.

Strony

Skomentuj