Odnaleziono pierwsze w tym roku kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło:

Pierwszy krąg w zbożu tego roku, został już odnaleziony. Zdarzenie miało miejsce Cherhill White Horse i Landsdowne Monument, w brytyjskim hrabstwie Wiltshire. Formacja ma długość około 76 metrów i została zgłoszona 16 kwietnia 2017 r. Niektórzy internauci sugerują, że zawarty w kręgu symbol ma stanowić odniesienie do nadchodzącego zdarzenia kosmicznego.

21 sierpnia 2017 r Ziemia, księżyc, słońce i Wenus ułożą się w jednej linii tworząc unikatowy spektakl kosmiczny, który na dodatek zbiega się z zaćmieniem słońca. Co ciekawe, bardzo podobny symbol do tego z kręgu w zbożu, można znaleźć na kamieniu Cochno. Słynnym relikcie po starożytnych mieszkańcach wysp brytyjskich znajdującym się w hrabstwie West Dunbartonshire w Szkocji. Według części badaczy, przedstawia on starożytną kosmiczną mapę.

Bynajmniej nie byłby to pierwszy przypadek, gdy wspomniany symbol przedstawiony na kamieniu z Cochno pojawił się jako krąg w zbożu. W przeszłości tego typu formacja pojawiała się w wielu miejscach na całym świecie. I właśnie tutaj pojawia się problem. Conajmniej równie prawdopodobnym co pozaziemskie inklinacje tego zjawiska, jest najprostsze z rozwiązań czyli zasugerowanie się tym starożytnym symbolem przez jakiegoś żartownisia. Oczywiście nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić jaka jest prawda. Ale, mamy na to jeszcze czas. Jakby nie patrzeć, sezon na kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire dopiero się rozpoczął.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mariusx78

Pierwsze moje skojarzenie to

Pierwsze moje skojarzenie to Słońce, Nibiru i kometa. Może to również przedstawiać Ziemię z Księżycem jako nierozerawalmną jedność oraz kometę która sie zbliża. Może jednak Księżyc kiedyś ochroni Ziemię przed kometą?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj