Kolejna obserwacja obiektu UFO w okolicy chmur burzowych

Kategorie: 

Źródło: MrMBB333

Bardzo ciekawa obserwacja miała miejsce podczas burzy w amerykańskim stanie Nebraska. Podróżujący samochodem ciężarowym mężczyzna, zdołał uwiecznić niezidentyfikowany obiekt latający, który poruszał się z niesamowitą prędkością.

Ten ciemny i dość niewyraźny obiekt, był widoczny zaledwie przez ułameke sekundy. Dopiero po spowolnieniu nagrania, widać wyraźnie, że coś faktycznie się tam znajduje i przemieszcza wzdłuż drogi po której poruszał się świadek.

W zasadzie, trudno stwierdzić co tak naprawdę widać na nagraniu, ponieważ samo UFO przypomina niewyraźną smugę, a więc jego kształt nie powie nam zbyt wiele. Dominujące teorie zakładają iż jest to albo jakiś wojskowy pojazd powietrzny nowej generacji który z jakiejś przyczyny pojawił się nad terenem zabudowanym, albo coś nie z tej ziemi. 

 

Wielokrotnie pisaliśmy o przypadkach obiektów UFO widywanych w okolicach chmur burzowych. Już od wielu lat sugerowano, że mogą one wykorzystywać ładunki elektryczne zawarte w piorunach do napędzania swoich pojazdów. Z tym że narazie jest to jedynie teoria i o ile nie natrafimy na jakikolwiek dobry jakościowo dowód na jej prawdziwość, cała ta koncepcja pozostaje w sferze spekulacji.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Część z tych istot przejmie

Część z tych istot przejmie władzę nad całą planetą! Będą rządzić za pomocą swoich pomocników z tajnych towarzystw i stworzą rząd globalny złożony z hybryd, to nie jest jakaś bajka, ale prezepowiednia, wiele wskazuje, albo bardzo dużo, że to się zrealizuje w dużym stopniu, już teraz trwają przygotowania do wdrożenia tego tajnego planu, oni go wdrażają ! Jeśli pamiętacie podróż do przyszłości, ten film o pdoróżniku do roku 2700 i 3200, to coś na kształt takiego rządu hybryd jest utorzone w przyszłości...

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=ZT7XtkWMDrM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mordulec

Człowieku weź trochę ochłoń,

Człowieku weź trochę ochłoń, bo w każdym światełku na niebie widzisz hydro-zmienno-szatańsko-kosmiczno-opętano-diabelską hybrydę ludzkich płodów i upadłych aniołów czy tam demonów Smile Zgadzam się, że rzeczywistość nie wygląda tak jak nam to wmawiają, ale kurde Ty już przesadzasz z tą megalomanią.

Portret użytkownika b@ron

no tak... nie bajka, tylko

no tak... nie bajka, tylko przepowiednia ... czyli bajka...

poza tym co to za tajny plan, skoro ty o nim wiesz Smile ?

a tak na marginesie, to przejęcie ziemi przez pozaziemską cywilizacje jest wielce realne ale nie sądzę że w opisany przez ciebie sposób...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj