Przepowiednie zaczynają się spełniać na naszych oczach

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Gdy nadszedł tak bardzo oczekiwany dzień 21 grudnia 2012 roku napięcie sięgnęło zenitu. Wiele osób wierzyło, że ta data wyznaczająca początek nowego okresu w kalendarzu Majów będzie również szczególna ze względu na to, że do czegoś dojdzie. Gdy nie zdarzyło się nic szczegolnego zainteresowanie tematyką końca świata, rzekomo przepowiedzianego w wielu źródłach historycznych, po prostu przygasła. Wszystko zmieniło się w ciągu ostatniego tygodnia. Najpierw doszło do abdykacji Papieża a potem doszło do kilku znaków na niebie i Ziemi, które na nowo rozbudziły emocje związane z ewentualną apokalipsą.

Wszystko zaczęło się od abdykacji Papieża Benedykta XVI. Sprawa jest bardzo tajemnicza, bo już w lutym 2012 pojawiły się pogłoski o możliwym zamachu na papieża a kardynał Paolo Romeo podczas pobytu w Chinach stwierdził, że w ciągu roku będziemy mieli nowego papieża. Początkowo sugerowano, że Benedykt XVI zostanie zamordowany, ale ostatecznie okazało się, że postanowił abdykować.
[ibimage==16395==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Jedno jest pewne, będzie konklawe i Kościół Katolicki będzie miał nowego Ojca Świętego. Oczywiście tak nieoczekiwane ustąpienie Benedykta XVI spowodowało, że przypomniano sobie o proroctwu św. Malachiasza. Już kilkukrotnie pisaliśmy na ten temat, ale warto przypomniec, że chodzi o proroctwo irlandziego biskupa Malachiasza, który w XII wieku przybył do Rzymu na zaproszenie Innocentego II i w trakcie pobytu doznał objawienia na temat wszystkich przyszłych następców św. Piotra.

Od momentu spisania przepowiedni do samego końca podał on 112 papieży okreslając ich zdaniami po łacinie. Te krótkie frazy wskazywały na pewne cechy, którymi mieli się charakteryzować przyszli zwierzchnicy Kościoła. Te określenia pasują do wszystkich poprzednich papieży. Nasz Jan Paweł II określany był jako "z pracy Słońca", Benedykt XVI to "chwała oliwki" a tak się składa, że Zakon Benedyktynów ma w herbie własnie gałazkę oliwną. Skoro jednak papież abdykuje nadchodzi ostatni, 112 następca świętego Piotra, określany przez malachiasza jako "Piotr Rzymianin".

Bardzo możliwy wydaje się obecnie wybór papieża z Afryki a najbardziej prawdopodobni "papabile" z czarnego lądu to Francis Arinze z Nigerii i Peter Turkson z Ghany. Nie trzeba dodawać, że gdyby został wybrany czarny papież o imieniu Peter to od razu zostanie to uznane za wypełnienie się przepowiedni Malachiasza.
[ibimage==16396==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]
Jakby tego było mało zaczęło dochodzić do dziwnych zdarzeń, które w zdecydowany sposób wyczerpują znamiona tak zwanych "znaków na niebie i Ziemi" wskazujących na nadchodząca apokalipse. Sama abdykacja papieża to trochę mało aby wzbudzić ogólnoświatowy niepokój, ale w dzień jej ogłoszenia doszło do niezwykłego zjawiska. W bazylikę Św. Piotra uderzył piorun co na dodatek udało się uchwycić jednemu z fotoreporterów. To już może uchodzić za znak.

Zresztą znakiem można też uznać incydent do jakiego doszło 26 stycznia 2013. Benedykt XVI wypuścił wtedy z balkonu symbol pokoju, czyli białego gołębia. Ptak od razu został zaatakowany przez mewę i musiał się ratować ucieczką. Wiele osób uznało to za zły znak a sam fakt, że w miesiąc po tym zdarzeniu pontyfikat papieża dobiegnie końca dodaje sprawie aury tajemniczości.

Jakkolwiek tego typu znaki na Ziemi moga być zbyte machnięciem ręką to ze zdarzeniami z jakimi mieliśmy do czynienia w ciągu ostatnich kilku dni już nie jest tak łatwo. Zjawisko nad Rosją zrobiło na wszystkich piorunujące wrażenie, bo trudno o bardziej namacalny dowód na to, że jednak coś się jednak dzieje i ci którzy wierzyli w to, że 21 grudnia wyznaczał symboliczny początek wielkich zmian mają teraz chwilę triumfu.

Wiele wskazuje na to, że marzec 2013 będzie szczególny. W połowie miesiaca dojdzie do konklawe i jesli papież będzie miał czarny kolor skóry to jeszcze więcej osób może uwierzyć w to, że świat chyli się ku nieuchronnemu końcu. Na dodatek pojawia się coraz więcej głosów wskazujących na to, że to do czego miało dojść pod koniec grudnia stanie się do końca marca. Nadal jednak pozostaje pytanie co takiego nas czeka. Na pewno dowiemy się już niedługo.

Źródła:
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/9...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2269255/Popes-dove-peace-ends-pi...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika koko007

A może by tak dla odmiany

A może by tak dla odmiany przestać się martwić tym co bedzie za rok, dwa, dziesięć i żyć tutaj i teraz? Po co we wszystkim doszukiwać się jakichkolwiek znaków? Jak świat ma się skończyć to się skończy. Nie znacie dnia ani godziny. Żaden wymyslony przez oszołomów znak Wam nie powie kiedy i co się stanie. Ptak się na mnie skupkał, już drugi raz w tym tygodniu, hmm pewnie koniec się zbliża. Muszę to opisać w necie a szajbusy zaraz dołożą swoje 3 grosze, że to przez kontrole ufo, torando w Japonii czy wybuch wulkanu.  Proponuję olewkę i życie tutaj i w tej własnie chwili. Korzystanie z tego co się ma póki się to ma.

Portret użytkownika kuzYn

  To nie całkiem tak

 
To nie całkiem tak @koko007. Ta strona, jak sama nazwa wskazuje " INNE MEDIA" różni się jak zapewne zauważyłaś o normalnych mediów. Została stworzona właśnie w tym celu żeby Ci co chcą mogli komentować tu takie zjawiska jak przepowiednie, cudowne uzdrowienia, faszyści na biegunie, albo czy nowy Papież będzie antychrystem.  Ty nie musisz tu nic czytać, a tym bardziej drwić z piszących tu osób.  To wolny kraj.   
polecam: onet.pl

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Pafnucy

kuzYn w ramach wolności masz

kuzYn w ramach wolności masz prawo nie zgodzić się się z koko007 . Baca ma prawo podejrzewać że Juszka nie posiada napletka a sam Juszka ma prawo do wpadania w szał z tego powodu . Nie ma nic złego w tym że ktoś czasem z Ciebie drwi bo to zmusza Cię do chwilowej refleksji ,może nawet zrewidowania poglądów. Nasza wolność jest coraz bardziej ograniczana .Nie zabraniaj ludziom mówić i mieć własnego zdania . Nie jesteśmy przecież jakimś chorym kolektywem (chyba?)

Portret użytkownika koko007

Wybacz jeśli w jakiś sposób

Wybacz jeśli w jakiś sposób poczuleś się urażony moim wpisem. Nie to było moim zamiarem. Chodziło mi o ogół nie o tą stronę. Przyznaję jednak racje. Ta strone stworzona jest włanie do takich własnie artykułów. Rzecz w tym, że spoodziewałem się bardziej zdystansowanego i rzeczowego podejścia do do zjawisk paranormalnych. Niektóre artykuły są jednak dość płytkie i posiadają zbyt oznajmująca treść. 
Po upadku meteorytu na Rosje pojawił się wpis czy to przypadkiem nie bylo ufo. Sorry ale takie artykuły są przegięciem i ciężko wtedy traktowac tą stronę poważnie.
Widocznie nie jest to strona dla mnie wiec dam sobie spokój z czytaniem a także komentowaniem artykułow.
Mam nadzieje, że tym razem nikogo nie uraziłem. Dzięli za polecenie onetu, jednakże nie jest to też strona dla mnie.
Pozdrawiam
koko007

Portret użytkownika mewa

Ja Cyprianie również czułąm

Ja Cyprianie również czułąm dziwne poruszenie, zdecydowanie czując podskornie ze cos sie dzieje, jak kompletnie nic sie nie wydarzylo w tym grudniu (nie mowie o katastrofie, lecz o jakis wielkich nowych zmianach) to mialam lekki marazm. Gdy nagle jedno drugie wydarzenie nastapilo, no to wyraznie mozna poczuc ze cos sie jednak dzieje. Bardzo mnie zdziwiły media, gdyz wiadomo politycy, naukowcy uspokajaja i jakby daja znac ze nie trzeba do tego przywiazywac uwagi, i sadzilam ze media dadza to jako ciekawostke , nie beda ciagnac tego tematu, a tu non stop cos tam debatowali na ten temat. Za pewne wielu moglo dac to do myslenia. 
Swietna strona, pozdrawiam Ciebie i tych trolli co tu tak komentuja Wink

Strony

Skomentuj