Już jutro ma nadejść koniec świata! Czy planeta Nibiru pojawi się na niebie?

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Pod koniec października informowaliśmy o kolejnym już w tym roku końcu świata, zapowiedzianym przez fascynatów teorii o 10 planecie zwanej Planetą X lub Nibiru. Potencjalny koniec naszej cywilizacji ma nadejść już jutro 19 listopada, w związku z czym warto chyba przyjrzeć się po raz kolejny temu co ma się wydarzyć.

 

Ostatnia prognoza dotycząca Nibiru pojawiła się na witrynie Planetxnews.com. Jak twierdzą twórcy tej teorii przez ostatni miesiąc, na Ziemi dramatycznie wzrosła liczba erupcji wulkanicznych i trzęsień ziemi. Zdaniem zwolenników tej teori spiskowej jest to konsekwencją zbliżania się w naszą stronę Planety X, która wpływa na nas poprzez swoją masę.

Badacze Nibiru twierdzili, że szczyt globalnej aktywności wulkanicznej związanej z ty kosmicznym fenomenem nastąpi dopiero w ciągu pierwszych dwóch tygodni listopada. Dokładną datę globalnego kataklizmu zdefiniowano na 19 listopada 2017 roku. Ich zdaniem, Nibiru nie jest planetą skalistą taką jak Ziemia tylko gazową, jak Jowisz.

Część z osób zainteresowanych tym tematem sugerowała nawet, że może to być brązowy karzeł czyli obiekt o dużej masie, który mógł stać się gwiazdą, ale nie zdołał ponieważ była ona niewystarczająca do rozpoczęcia reakcji jądrowej. Brązowe karły praktycznie nie emitują promieniowania lub emitują go bardzo mało, wobec czego takie obiekty są prawie niemożliwe do wykrycia przez astronomów. Miałoby to tłumaczyć dlaczego żadne z obserwatoriów kosmicznych jeszcze tego nie wykryło.

Co ciekawe, ostatnie kilka tygodni było dość obfite pod względem trzęsień ziemi oraz uaktywnieniem się części z ziemskich wulkanów. Zjawiska te, nie są jednak zbyt potężne a ich ilość nie odbiega znacząco od normy. Martwić może jedynie dziwna korelacja pomiędzy przepowiednią końca świata a wzrostem aktywności sejsmicznej oraz wulkanicznej choć możliwe, że jest to jedynie przypadek. Tak czy inaczej, o tym czy rzeczywiście nadchodzi Armagedon przekonamy się już jutro.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

Sytuacja z Nibiru przypomina

Sytuacja z Nibiru przypomina mi katastorofę Tytanika i książkę "Futility, or Wreck of the Titan", Morgana Robertsona, czyli nie da się uniknąć katastrofy, a uratują się tylko ci, którzy będą mieć szczęście??? Zaraz, zaraz...ale w tym artykule jest mowa o końcu świata, czyli zagładzie całej ludzkości. 
Mt 24,22: „Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony”.

I co teraz???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Jaka cisza i spokój i żadnego

Jaka cisza i spokój i żadnego Armageddonu Blum 3 !!! Ja pier***, może by tak Admin zaczął być bardziej selektywny w dopuszczaniu kolejnych quasi-jehowickich bzdetów o kolejnym końcu świata, bo to się już robi nudne i wk*rwiające, a jeszcze się ktoś nabierze i będzie panikował - i po co komu takie stresy co tydzień (bo taka jest częstotliwość wrzucanych tu "proroctw")...?
 

 

Strony

Skomentuj