Człowieka bez skafandra kosmicznego na zdjęciach NASA z Księżyca!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przeglądając fotografie zrobione przez amerykańskiego astronautę z NASA, znaleziono na jednej z nich coś zupełnie niezwykłego. W odbiciu szybki z hełmu widać jakąś osobę i to bez skafandra kosmicznego! Rzeczywiście, jeśli przyjrzy się czarno-białemu obrazowi, postać w lustrzanym odbiciu wygląda raczej niecodziennie.

 

Zidentyfikowana istota nie jest uzbrojona w gruby kombinezon i ciężki plecak, w którym znajduje się system podtrzymywania życia astronauty. Zamiast tego, „księżycowy człowiek” ubrany jest w kurtkę z kapturem, a na nogach ma buty zupełnie nie przypominające tych kosmicznych. Dziwne odbicie, upublicznione przez Streetcap1 na YouTube, wywołało duże zainteresowanie. Przy okazji posypało się wiele pytań i komentarzy.

Ludzie pytają wprost, kto stoi na powierzchni księżyca obok astronautów z misji Apollo 17? A może oni w ogóle nie byli na Księżycu? Czy zdjęcia z lądowania Amerykanów na satelicie Ziemi są prawdziwe?”

Streetcap1, w obawie, że może być ocenzurowany, zamierza opublikować kolejne dowody i obrazy, które ukażą tą anomalię. Temat będzie więc kontynuowany i być może spowoduje wielką międzynarodową dyskusję, obejmującą te zagadnienia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika uriel

..amerykanie byli na księżycu

..amerykanie byli na księżycu ale później niż ogłosili, samo pierwsze lądowanie było sfingowane i nie trzeba wcale być paranoikiem i fanem teorii spiskowych jeśli się logicznie do tego podejdzie - zdjęcia z lądowania, ówczesna sytuacja polityczna i losy pionierów. 

Portret użytkownika Krikom

Brawo komentującym. Ślepo

Brawo komentującym. Ślepo powtarzacie urojenia paranoika. A co to? w szybce odbija się koleś w bluzie! jest bez skafandra! Półczachy , może to zdjęcie zostało specjalnie obrobione w taki sposób i wrzucone do sieci aby takim oświeconym z muzgamu otwartymi na kłamstwa zaprogramować super kłamstwo. I jak te zombi powtarzają: nie ma marsa to pustynia w Nevada, księżyc jest w studio Kubricka a cały kosmos to hologram. A najlepsze jest to że się takim przygłupą wydaje że oni są wybrani :To Ci przebudzeni. W dupie byli i gówno widzieli ich świat to klawiatura i ekran. Gimbusy to przy was leszcze

Portret użytkownika replikant3d

 Krikom, Twoja ,,ciasnota,,

 Krikom, Twoja ,,ciasnota,, umysłowa będzie legendarna. I zapewne ,,trzeźwy,, człowieku też bezkrytycznie łykasz telewizyjną i radiową propagandę nie trudząc się do SAMODZIELNEGO myślenia. A może jest tak ,że faktycznie byli na księżycu, ale to co tam sfilmowali, zmusiło ich do ,,nakrętek,, filmowych w studio filmowym, bo nie można było oryginałów upublicznić. Nie zdziwiło cię jakoś że raptem ,,zaginęły,, wszystkie oryginalne nagrania z misji apollo?

Strony

Skomentuj