Świetlisty obiekt został uwieczniony nad Patagonią

Kategorie: 

Źródło: Santiago Arévalo

Fotograf Santiago Arévalo wykonał niedawno bardzo ciekawe zdjęcie, które może uwieczniać pojazd UFO. Podczas gdy usiłował on wykonać serie astrofotografii Drogi Mlecznej, jego oczom ukazał się błyszczący obiekt nieznanego pochodzenia. Dziwaczny świetlisty punkt, miał mieć wielkość gwiazdy oraz towarzyszyła mu aureola w kształcie trójkąta.

Fotograf był wówczas na plaży, z czterema innymi osobami. UFO pojawiło na niebie nad Patagonią w Argentynie się w okolicach północy, lecz sama obserwacja trwała zaledwie kilka minut. Arévalo twierdzi że UFO poruszyło się w momencie wykonywania zdjęcia, co sprawiło że na fotografii wygląda ono jak świetlisty ślad.

 

Zgodnie z relacją Arévalo, jego znajomi, którzy również znajdowali się w mniej więcej tym samym obszarze, również przyznali że widzieli podobny obiekt. Co ciekawe, w tej sprawie wypowiedzieli się nawet przedstawiciele z agencji NASA. Wyjaśnili oni, że ​przelot ​tego ogromnego obiektu, odpowiada równoczesnemu przelotowi starej rakiety z 1966 roku. Jeśli jesteście ciekawi tego jaka jest prawda, zdjęcia z tego incydentu możecie zobaczyć pod poniższym linkiem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Skomentuj