Właśnie odkryto nowe kręgi w zbożu w hrabstwie Wiltshire

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Na polu w brytyjskim hrabstwie Wiltshire ponownie pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu. Tym razem rysunek przedstawia obraz klasycznej hinduskiej swastyki. Starożytnego symbolu buddyzmu i jainizmu datowanego na II wiek p.n.e.

 

Mimo iż symbol swastyki jest przez wielu kojarzony z jednym z najbardziej krwawych okresów współczesnej historii, ta konkretna wariacja tego znaku symbolizuje szczęście i ogólny dobrobyt. Zresztą, pisma sanskryckie które jako pierwsze wprowadziły ten symbol do ogólnego użytku opisują go jako obiekt bezpośrednio połączony z pomyślnością.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy z 26-27 sierpnia nieopodal miejscowości Beckhampton. Jak to zwykle bywa, nie ma żadnych świadków budowy tego kręgu, lecz na przypisywanie jego autorstwa kosmitom jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Nawet na podstawie jednego zdjęcia można określić, że dziwne linie na obrzeżach swastyki wyglądają co najmniej podejrzanie. Zupełnie jakby ktoś przed stworzeniem kręgu wyszykował sobie do niego szkic.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia_2

Nikt nie kontaktował się z

Nikt nie kontaktował się z kosmitami bo kosmici w naszym rozumieniu (filmy, książki) nie istnieją. Wszystko zaczęło się gdy ideologia teozofów (jeszcze wtedy tak nie nazywali się) przeniknęła do towarzystwa Thule. To teozofowie otrzymali w tzw. channelingach podstawy ideologii nazistów (np. rasa aryjska, ewolucja ras czy walka ras) oraz podstawy NWO i to wszystko zaadaptowało towarzystwo Thule. Potem media Thule kontaktowały się z innymi światami i po części również stamtąd otrzmymywali technologie do przyszej wojny (sami nigdy tego nie ukrywali)...

Strony

Skomentuj