Noktowizor zarejestrował niezwykłe prostokątne UFO

Kategorie: 

Źródło: Dutchfly-61

Obserwator nieba o psedonimie Dutchfly-61, opublikował w serwisie Youtube bardzo ciekawe nagranie wykonane za pomocą kamery termowizyjnej. Okazało się, że mężczyzna uchwycił na nim prostokątny półprzeźroczysty obiekt, znajdujący się na zupełnie czystym niebie.

Zdarzenie miało miejsce nad miastem Groenlo w Holandii. Zgodnie z relacją świadka, korzystał on ze swojej kamery termowizyjnej i uchwycił na niej dziwną regularną chmurę, która unosiła się na zupełnie bezchmurnym niebie, w okolicach lipca 2018 roku. To jednak nie wszystko ponieważ jeszcze w grudniu tego samego roku, podczas rejestracji deszczu meteorytu zarejestrował on inny nieznany obiekt, który przeleciał nad jego domem.

Biorąc pod uwagę, że obydwie te rejestracje miały miejsce w nocy, trudno stwierdzić czym mogły one być, ale nie ma co ukrywać iż kwalifikują się one jako jeden z bardziej ciekawych przypadków obserwacji UFO z ubiegłego roku. Kto wie, może nad domem użytkownika Dutchfly-61, znajduje się jakiegoś rodzaju hotspot dla pojazdów UFO? Albo, możliwe, że jest to zwykły przypadek...

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj