Zagadkowa tarcza z wolframu została odnaleziona pod Wołgogradem

Kategorie: 

http://www.ufosightingsdaily.com/

Ostatnio, w dniu 9 września 2015 roku w dzielnicy rosyjskiego regionu Wołgograd (który, nawiasem mówiąc, od dawna znany jest z wielu zjawisk związanych z UFO) ekspedycja archeologiczna wykopała ogromny kamień o średnicy około czterech metrów. Wszystko wskazuje na to, że jego pochodzenie może być pozaziemskie.

 
Podobne konstrukcje odnajdowano również i w przeszłości, ale były one znacznie mniejsze niż to co odkryto w Wołgogradzie.  W zasadzie do tej pory większość odnajdywanych krążków nie mierzyła więcej niż metr (największy - dwa metry średnicy odkryto w Kuzbass). Prawdziwa natura tajemniczej płyty pozostaje zagadką, lecz analizujący jej skład ufolodzy twierdzą, że jest ona częściowo złożona z wolframu. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że powstała blisko milion lat temu.
 
[ibimage==25284==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Jeśli to, że część dysku wykonana jest z wolframu okaże się prawdą,  ufolodzy mogą świętować wielkie zwycięstwo. Będzie to służyć jako dowód na teorię, że obiekt ten jest produktem obcej technologii kosmicznych budowniczych. Wolfram to bardzo twardy i ogniotrwały metal, który jest aktywnie stosowany w przemyśle wojskowym. Jego temperatura topnienia to 3 422 °C i otrzymywany jest poprzez wyodrębnianie go z innych pierwiastków. Oczywistym jest zatem fakt, że powstanie go w skutek spontanicznej reakcji graniczy z cudem. 
 
[ibimage==25285==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
 
Ufolog Scott Waring twierdzi, że wolfram można znaleźć również w innych miejscach domniemanych katastrofy UFO. W swoim artykule dla portalu UFO Sightings Daily Waring napisał, że te kamienne tarcze zostały również sfotografowane na powierzchni Marsa. Oznacza to, że prawdopodobnie znajdująca się tam rasa obcych, posiada technologię niezbędną do budowy płyt z wolframu. Sugeruje on, że odkrywane ostatnio krążki z wolframu mogą być bezzałogowymi maszynami lub ręcznie sterowanymi obcymi statkami kosmicznymi, które rozbiły się na Ziemi. Na ten moment to jednak same spekulacje, a dopóki tajemniczy obiekt nie zostanie dokładnie zbadany, pozostaje nam czekać na więcej informacji.
 
[ibimage==25286==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

To jest pozostałość

To jest pozostałość cywilizacji która została zniszczona przez ufonautów ! UFOnauci zdecydowali się zniszczyć obecną cywilizację techniczną na Ziemi. Dlatego atakują tą cywilizację na wszelkie możliwe sposoby, zaledwie mała część z których jest opisana na tej stronie internetowej. Warto przy tym dodać, że takiego dokumentnego zniszczenia cywilizacji ziemskiej UFOnauci już raz dokonali około 12.5 tysięcy lat temu. Spowodowali oni wówczas, że ludzkość powróciła na drzewa i do jaskiń, oraz zmuszona była do zaczynania wszystkiego od samego początka. A w czasach tamtego zniszczenia ludzkość była nawet znacznie bardziej rozwinięta technicznie niż jest obecnie. To właśnie pozostałości tamtej dawnej cywilizacji ludzkiej opisuje Erich von Däniken w swoich książkach. Bada je też prześladowana przez oficjalną naukę prywatna ogranizacja badawcza nazywająca siebie "Ancient Astronauts Society". Kilka informacji na jej temat opisanych zostało na odrębnej stronie internetowej o dowodach aktywności UFO na Ziemi.
       Istnieje ogromna liczba dowodów na fakt, że UFOnauci ukrywają się poza każdym nieszczęściem jakie dotyka ludzi. Są oni odpowiedzialni praktycznie za wszystko co złego ludzkości się przydarzyło, począwszy od każdego tornada i niemal każdego huraganu, tajfunu, czy trzęsienia Ziemi, poprzez zamordowanie J. F. Kennedego czy M. L. Kinga, powstawanie i utrzymywanie się opresyjnych rządów, utrzymywanie całych narodów w ciemnocie i zacofaniu, a skończywszy na obu wojnach światowych, praktycznie wszystkich wojnach lokalnych, jak również na najnowszym zjawisku religijnego terroryzmu. Wszakże przy bliższej analizie wszystkie te zdarzenia wykazują w sobie obecność atrybutów które są unikalne właśnie do metod działania UFOnautów. Materiał dowodowy który udokumentował ukrywanie się UFOnautów poza najważniejszymi kataklizmami, nieszczęściami, oraz agresjami, zaistniałymi na Ziemi już po 2000 roku, zaprezentowany został systematycznie na tej stronie, oraz na stronach z niej powoływanych.
       Niniejsza strona dokonuje systematycznego przeglądu najważniejszych metod i narzędzi za pomocą jakich UFOnauci skrycie wyniszczają i zamęczają zarówno całą naszą cywilizację, jak i indywidualnych ludzi. Narzędzia te UFOnauci skrycie wypracowali przeciwko ludzkości i obecnie zaczynają spuszczać z uwięzi niemal na codzień. Odnotujmy z owego wykazu, że UFOnauci używają przeciwko nam wyłącznie takich metod niszczenia, które dla większości ludzi wyglądają jak przypadkowe choroby, wypadki, zbiegi okoliczności, akty terroryzmu, ludzkie sabotaże, działanie sił natury, itp. - znaczy wyglądają jak wszystko inne poza tym czym faktycznie są, czyli skrytym atakowaniem ludzkości i ludzi przez szatańskich UFOnautów. UFOnautom chodzi bowiem o to, aby ludzie nie zorientowali się że UFOnauci systematycznie wyniszczają ich cywilizację, a stąd aby ludzie nie zaczęli się bronić. Efekty działania niektórych z tych narzędzi wyniszczania ludzkości przez UFOnautów są już omówione na niniejszej stronie internetowej. Inne są omówione na innych stronach wskazywanych z niniejszej zielonymi linkami. W kilku przypadkach omówienie tych efektów zawarte jest także w treści monografii tutaj wskazywanych.
       Warto tu odnotować, że skrótowe podsumowanie każdej metody i narzędzia wyniszczania oraz umęczania ludzkości omawianych na niniejszej stronie, tyle że dokonane z odmiennych punktów widzenia, zaprezentowane zostało także na dwóch innych stronach internetowych, mianowicie w punkcie #4 strony internetowej ludobójcy, oraz w pozycji #20 z odrębnej strony internetowej 26ty dzień.
       Skoro już sobie wyjaśniliśmy że: Angel UFOnauci mają powód aby nas wyniszczać, (b) są wystarczająco zezwierzęceni aby nie mieć żadnych oporów wewnętrznych przeciwko podejmowaniu naszego systematycznego wyniszczania, (c) jako nasi najbliźsi krewniacy, swym wygladem są aż tak identyczni do nas że nikt ich nie poznaje kiedy pozują na naszych przywódców i przełożonych aby tym lepiej owym wyniszczaniem kierować, a także (d) mają takie metody i narzędzia owego wyniszczania jakie pozwalają im dokonywać zniszczeń w sposób trudny dla nas do rozpoznania, teraz możemy przystąpić do systematycznego zapoznawania się z każdą grupą ichnich metod i narzędzi naszego wyniszczania. Zacznijmy od zapoznania się z najbardziej przerażającą z nich, jaką jest zbrodnicza "maszyna UFOnautów do celowego indukowania raka".
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika WANDAL

Kolejny raz tworzona sensacja

Kolejny raz tworzona sensacja bez sprawdzenia okoliczności. W okolicy Wołgogradu działał poligon rakietowy KAPUSTIN JAR oraz jescze bardziej tajny podpoligon Władimirówka nazwa kodowa ZITKUR. I to są zapewne fragmenty pozostałosći różnych sprawdzanych,oblatywanych konstrukcji. Co tam startowało i co tam spadało wybuchało to tylko wiedzą pracownicy,konstruktorzy i wojskowi. Tam ginęli nawet ludzie z obsługi naziemnej,piloci,etc.Niewielu Polaków miało okazję być w trakcie różnych testów ...niewielu.

Portret użytkownika proxi

A może to wytwór ziemskiej

A może to wytwór ziemskiej cywilizacji, która żyje na Ziemi od tysięcy lat, a my "panowie świata" jesteśmy tylko Ich eksperymentem, dlatego kontrolują nasze działania jako tzw UFO, żebyśmy nie narobili bałaganu , który by trzeba naprawiać przez setki lat. Przecież o planecie wiemy niewiele (oceany, dżungle, pasma górskie) w większości są dla nas nieosiągalne jak i istoty czy zjawiska tam występujące. Po co więc mówić, że jesteśmy "panami tega świata"? Jesteśmy panami swojego zniszczenia i zaślepieni pieniądzem, który nas zgubi, a nie troską o nasz gatunek. Patrząc na każdą dziedzinę to najpierw kasa, potem człowiek, więc jak mamy przetrwać? Nie dorastamy do pięt OBCYM, a może się okazać, że oni są u siebie a to my jesteśmy tu obcy, bo nie umiemy uszanować i wykorzystać tego co dostaliśmy od nich INTELIGENCJ.

Strony

Skomentuj