Bałtyckie UFO może mieć nawet 140 tysięcy lat

Kategorie: 

Od samego początku, czyli od lipca 2011, śledzimy wieści na temat rzekomego UFO, jakie zlokalizowano na dnie Morza Bałtyckiego. Odczyt z sonaru ujawnił dziwny kształt, który wielu osobom przypominał kultowego Sokoła Millennium, z sagi Star Wars. Z tym, że obiekt wydawał się być całkiem realny. W międzyczasie odbyła się już jedna ekspedycja w miejsce anomalii a teraz doszło do ujawnienia nowych szczegółów na temat.

Gdy nurkowe zbliżyli się do wyraźnie zarysowującej się kopuły część urządzeń elektronicznych przestawała działać. Wszystko wskazywało na obecność silnego pola elektromagnetycznego. Bynajmniej nie spowodowało to uwiarygodnienia hipotezy pozaziemskiego charakteru tego znaleziska. Zaproponowano hipotezę, że kopuła to pozostałości niemieckiej broni przeciwko łodziom podwodnym, ale nikt nie potrafi powiedzieć, co by to miało robić i skąd czerpie zasilanie do czasów współczesnych.

 

Hipoteza nazistowskiego pochodzenia "Bałtyckiego UFO" opierała się też na założeniu, że pokrywa kopuły wyglądała na zrobioną z żelbetonu. Najnowsze badania próbek pobranych na dnie wskazują, że wybrzuszenie w dnie pokrywają kamienie. Głazy, które okazały się być z granitu mogły powstać przynajmniej 140 tysięcy lat temu podczas epoki lodowcowej. Sugeruje to, że znalazły się na tej strukturze dokładnie tak dawno temu a sam obiekt może się tam znajdować jeszcze dłużej.

 

Ujawniono również dwie informacje, które rzucają nowe światło na to, czym jest ten tajemniczy obiekt. Po pierwsze wiemy, że obiekt nie jest w żaden sposób przytwierdzony do dna.  Ustalono to przy wykorzystaniu robota badawczego. Poza tym eksploratorzy ze szwedzkiej grupy Ocean X Team wskazują na ślad na sonarze, który może wskazywać, że obiekt ten rzeczywiście ślizgał się po dnie i został po tym wyraźny ślad. Znalezione w okolicy tego miejsca ślady przypominające zastygającą magmę sugerują, że oddziaływać tam musiały wysokie temperatury.

 

Wszystko wskazuje na to, że temat bałtyckiego UFO nie został jeszcze wyeksploatowany i czeka nas kolejna wyprawa, której celem będzie rzucenie więcej światła na ten tajemniczy obiekt spoczywający na dnie morza.

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Screwdriver-

BACA mnie zadziwia - to facet

BACA mnie zadziwia - to facet o dużej inteligencji, cholernie oczytany i posiadający dużą wiedzę, zatwardziały racjonalista. Tylko dlaczego wykorzystuje swoje nieprzeciętne walory do konstruowania takich wybitnie dziwnych tworów jakimi są owe posty wylewane prawie codziennie na ZnZ oraz IM ???

Portret użytkownika Homo sapiens

140 tysięcy lat, ta liczba

140 tysięcy lat, ta liczba może być nieaktualna bo datowanie według oficjalnych badań naukowych jest niepoprawne i oparte na fałszu ! Potop Biblijny miał miejsce kilka tysięcy lat temu i to może być budowla popotopowa lub przedpotopowa ! Tu film opisujący geologiczne fakty związane z potopem:
http://www.youtube.com/watch?v=yLpRi1Lg7OY&feature=plcp
A tu dowody że ludzie żyli z dinozaurami !
http://www.youtube.com/watch?v=zmSu1OW_xas&feature=plcp
 
Epos o Gilgameszu to kolejny dowód na to iż Potop Biblijny to fakt !
Wielu ludzi dziś chwali wielkie eposy starożytności, takie jak Iliada czy Odyseja, jednak rzadko kto wie gdzie to wszystko się naprawdę zaczęło. Otóż najstarszym eposem, który dotrwał do dzisiejszych czasów jest Epos o Gilgameszu, legendarnym królu-herosie z Uruk, w 2/3 bogu, w 1/3 człowieku. Epos opowiada o tym, jak z tyrana Gilgamesz stał się - dzięki wspaniałemu przyjacielowi - wybitnym i dobrym władcą, którego dobrze zapamiętali potomni i o stracie tego przyjaciela, a następnie wędrówce, którą Gilgamesz powziął by zdobyć coś o czym marzą ludzie do dziś - nieśmiertelność. W tych czterech artykułach poznasz streszczenie tej epickiej opowieści, która stworzyła do dziś panujące archetypy w literaturze. Poznaj epos, od którego wszystko się zaczęło.
http://archeos.pl/mezopotamia/mitologia/gilgamesz
 
To wszystko dowody na prawdziwość Biblii i tego co w niej zawarte ! Biblia jest przekazem duchowym który powinniśmy brać do siebie jako nauke o histori rasy ludzi i historii Boga w życiu ludzkości.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika szuwaxpl

Do tego kamienia z Ica ''

Do tego kamienia z Ica '' Muzeum glyptolytos'' - 'nauka' uważa je za falsyfikat, bo jak inaczej je wytłumaczyć.
Bardzo chciałem je zobaczyć, ale muzeum było zamknięte, bo Pan dr już nie żyje, kamieniami opiekują się Jego córki i trzeba się umówić wcześniej.
Ale coś za coś, byłem w muzeum w Ica a tam są bardzo fajne czaszki, które o tyle są ciekawe, że kształt, można podrobić kształtując w jakiś sposób, ale jak ci nasi nałkowcy wytłumaczyć zechcą zwiększenie pojemności na większy mózg ? Ciekawe, nigdzie nie spotkałem się z próbą wytłumaczenia inną jak tylko obwiązywanie, zniekształacenie  i koniec a tu ciekwość taka ogromna no jak ???
I mam fotki, bo w innych muzeach nawet mnie skasowli w aparacie, tak się nauczyli dbać o swoje dobra.

Portret użytkownika flat

Świete słowa, badanie wieku

Świete słowa, badanie wieku metodą izotopu promieniotwórczego węga C 14 C jest tak dokładna, jakbyśmy ustalali wiek kupowanego uzywanego auta pomiedzy 1 a 35 lat ....jest róznica ? JEST.
Podejżewam iż najać musimy ekipę Jamesa Cameroon'a by swoim zaawansowanym sprzętem podjeła próbę dobycia obiektu z dna Bałtyku ....a szkoda...

Portret użytkownika baca

James Cameron jest masonem 33

James Cameron jest masonem 33 stopnia, (a jego tatuś był szefem programu CIA o nazwie MK Ultra i zajmował się porywaniem dzieci i robieiem im totalnego prania mózgu) i  to "jego syjonistyczna ekipa" właśnie, wciska wam od tysięy lat lemingi wciąż ten sam kit.
dokładnie ten, który napisalem wam życzliwie powyżej
dzieki za wszystkie minusy idioci - bo przynajmniej wiem ilu was jeszcze jest Smile

Strony