Bałtyckie UFO może mieć nawet 140 tysięcy lat

Kategorie: 

Od samego początku, czyli od lipca 2011, śledzimy wieści na temat rzekomego UFO, jakie zlokalizowano na dnie Morza Bałtyckiego. Odczyt z sonaru ujawnił dziwny kształt, który wielu osobom przypominał kultowego Sokoła Millennium, z sagi Star Wars. Z tym, że obiekt wydawał się być całkiem realny. W międzyczasie odbyła się już jedna ekspedycja w miejsce anomalii a teraz doszło do ujawnienia nowych szczegółów na temat.

Gdy nurkowe zbliżyli się do wyraźnie zarysowującej się kopuły część urządzeń elektronicznych przestawała działać. Wszystko wskazywało na obecność silnego pola elektromagnetycznego. Bynajmniej nie spowodowało to uwiarygodnienia hipotezy pozaziemskiego charakteru tego znaleziska. Zaproponowano hipotezę, że kopuła to pozostałości niemieckiej broni przeciwko łodziom podwodnym, ale nikt nie potrafi powiedzieć, co by to miało robić i skąd czerpie zasilanie do czasów współczesnych.

 

Hipoteza nazistowskiego pochodzenia "Bałtyckiego UFO" opierała się też na założeniu, że pokrywa kopuły wyglądała na zrobioną z żelbetonu. Najnowsze badania próbek pobranych na dnie wskazują, że wybrzuszenie w dnie pokrywają kamienie. Głazy, które okazały się być z granitu mogły powstać przynajmniej 140 tysięcy lat temu podczas epoki lodowcowej. Sugeruje to, że znalazły się na tej strukturze dokładnie tak dawno temu a sam obiekt może się tam znajdować jeszcze dłużej.

 

Ujawniono również dwie informacje, które rzucają nowe światło na to, czym jest ten tajemniczy obiekt. Po pierwsze wiemy, że obiekt nie jest w żaden sposób przytwierdzony do dna.  Ustalono to przy wykorzystaniu robota badawczego. Poza tym eksploratorzy ze szwedzkiej grupy Ocean X Team wskazują na ślad na sonarze, który może wskazywać, że obiekt ten rzeczywiście ślizgał się po dnie i został po tym wyraźny ślad. Znalezione w okolicy tego miejsca ślady przypominające zastygającą magmę sugerują, że oddziaływać tam musiały wysokie temperatury.

 

Wszystko wskazuje na to, że temat bałtyckiego UFO nie został jeszcze wyeksploatowany i czeka nas kolejna wyprawa, której celem będzie rzucenie więcej światła na ten tajemniczy obiekt spoczywający na dnie morza.

 

 

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Screwdriver-

BACA mnie zadziwia - to facet

BACA mnie zadziwia - to facet o dużej inteligencji, cholernie oczytany i posiadający dużą wiedzę, zatwardziały racjonalista. Tylko dlaczego wykorzystuje swoje nieprzeciętne walory do konstruowania takich wybitnie dziwnych tworów jakimi są owe posty wylewane prawie codziennie na ZnZ oraz IM ???

Portret użytkownika Homo sapiens

140 tysięcy lat, ta liczba

140 tysięcy lat, ta liczba może być nieaktualna bo datowanie według oficjalnych badań naukowych jest niepoprawne i oparte na fałszu ! Potop Biblijny miał miejsce kilka tysięcy lat temu i to może być budowla popotopowa lub przedpotopowa ! Tu film opisujący geologiczne fakty związane z potopem:
http://www.youtube.com/watch?v=yLpRi1Lg7OY&feature=plcp
A tu dowody że ludzie żyli z dinozaurami !
http://www.youtube.com/watch?v=zmSu1OW_xas&feature=plcp
 
Epos o Gilgameszu to kolejny dowód na to iż Potop Biblijny to fakt !
Wielu ludzi dziś chwali wielkie eposy starożytności, takie jak Iliada czy Odyseja, jednak rzadko kto wie gdzie to wszystko się naprawdę zaczęło. Otóż najstarszym eposem, który dotrwał do dzisiejszych czasów jest Epos o Gilgameszu, legendarnym królu-herosie z Uruk, w 2/3 bogu, w 1/3 człowieku. Epos opowiada o tym, jak z tyrana Gilgamesz stał się - dzięki wspaniałemu przyjacielowi - wybitnym i dobrym władcą, którego dobrze zapamiętali potomni i o stracie tego przyjaciela, a następnie wędrówce, którą Gilgamesz powziął by zdobyć coś o czym marzą ludzie do dziś - nieśmiertelność. W tych czterech artykułach poznasz streszczenie tej epickiej opowieści, która stworzyła do dziś panujące archetypy w literaturze. Poznaj epos, od którego wszystko się zaczęło.
http://archeos.pl/mezopotamia/mitologia/gilgamesz
 
To wszystko dowody na prawdziwość Biblii i tego co w niej zawarte ! Biblia jest przekazem duchowym który powinniśmy brać do siebie jako nauke o histori rasy ludzi i historii Boga w życiu ludzkości.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika szuwaxpl

Do tego kamienia z Ica ''

Do tego kamienia z Ica '' Muzeum glyptolytos'' - 'nauka' uważa je za falsyfikat, bo jak inaczej je wytłumaczyć.
Bardzo chciałem je zobaczyć, ale muzeum było zamknięte, bo Pan dr już nie żyje, kamieniami opiekują się Jego córki i trzeba się umówić wcześniej.
Ale coś za coś, byłem w muzeum w Ica a tam są bardzo fajne czaszki, które o tyle są ciekawe, że kształt, można podrobić kształtując w jakiś sposób, ale jak ci nasi nałkowcy wytłumaczyć zechcą zwiększenie pojemności na większy mózg ? Ciekawe, nigdzie nie spotkałem się z próbą wytłumaczenia inną jak tylko obwiązywanie, zniekształacenie  i koniec a tu ciekwość taka ogromna no jak ???
I mam fotki, bo w innych muzeach nawet mnie skasowli w aparacie, tak się nauczyli dbać o swoje dobra.

Portret użytkownika flat

Świete słowa, badanie wieku

Świete słowa, badanie wieku metodą izotopu promieniotwórczego węga C 14 C jest tak dokładna, jakbyśmy ustalali wiek kupowanego uzywanego auta pomiedzy 1 a 35 lat ....jest róznica ? JEST.
Podejżewam iż najać musimy ekipę Jamesa Cameroon'a by swoim zaawansowanym sprzętem podjeła próbę dobycia obiektu z dna Bałtyku ....a szkoda...

Portret użytkownika baca

James Cameron jest masonem 33

James Cameron jest masonem 33 stopnia, (a jego tatuś był szefem programu CIA o nazwie MK Ultra i zajmował się porywaniem dzieci i robieiem im totalnego prania mózgu) i  to "jego syjonistyczna ekipa" właśnie, wciska wam od tysięy lat lemingi wciąż ten sam kit.
dokładnie ten, który napisalem wam życzliwie powyżej
dzieki za wszystkie minusy idioci - bo przynajmniej wiem ilu was jeszcze jest Smile

Portret użytkownika DERREK13

Do bacy : Ja myslę że wpływ

Do bacy : Ja myslę że wpływ księżyca  na rozwój dorożkarstwa w Chinach jest dośyć istotnym elementem natury kosmologicznej mającego wpływ i zaczerpniętego ze zwojów piciogsięgu Mojżeszowego w czasach PRL-u.

Portret użytkownika ja

jeszcze tego nie wyciągnęli a

jeszcze tego nie wyciągnęli a już wiedzą ile może mieć lat. A może to są jakieś urządzenia na przykład służące do telepatii. Może takich urządzeń jest w morzach wiele. czemu ktoś zakłada, że to pojazd. A głazy mogły też być zrzucone w celu zamaskowania obiektu.

Portret użytkownika Amon

Reksio i tu wtrącasz swoje 5

Reksio i tu wtrącasz swoje 5 groszy? No nie wytrzymam, człowieku, czy Ty masz problem czytania ze zrozumieniem? Przeczytaj ten artykuł jeszcze z 20 razy, to może zatrybisz sens. Widzę, że drugi ja się u Ciebie włączyło, bo występujesz pod pseudonimem Baca, ale tak kretyński styl pisania może mieć tylko jeden ludek. Tak więc, nie wiem po co to robisz, ale niech tam... Jakbyś przeczytał wszystkie artykuły (ze zrozumieniem oczywiście) dotyczące bałtyckiego ufo, to nie pisałbyś o Żydach, panu boziu, inteligentnych szarakach i takich tam pierdach mamucich, tylko skomentowałbyś za i przeciw, jak to się na forach robi. Wstęp do Twojego komentarza jest, ale rozwinięcia i zakończenia nie mogę się doszukać. Reksio, w szkole was tego nie uczyli?
Pozdrawiam

Portret użytkownika baca

nie wiem skad twoj naprawdę

nie wiem skad twoj naprawdę uparty i mocno idiotyczny pomysl ze baca, rex i ktoś tam jeszcze to jedna i ta sama osoba?
naprawdę koleś nie wiem - a jak nie wiem pozostają logiczne domysly:
jesteś idiotą, prawda?
jesli nie jesteś no to WYMYŚL sposób na sprawdzenie twojej chorej hipotezy a ja ci Z PRZYJEMNOSCIA udowodnię że twoja dedukcja, intuicja i podejrzenie są DEBILNIE MYLNE
no proszę bardzo, podaj "detektyw" jakiś test na sprawdzenie czy to co zakładasz jest prawdą.
potrafisz coś więcej poza dzieleniem się z innymi BŁĘDAMI WŁASNEGO UMYSŁU?
jeśli nie potrafisz (co jest raczej pewne) no to zapytaj Admina np o porównanie adresów IP z których robi wpisy baca, rex i kazdy inny kogo tam sobie "podejrzewasz"
jest mnóstwo moich wcześniejszych wpisów i to tuż obok wpisów np rexa i jesli moje są z terenu Francji a jego np Polski no to chyba matołowi powinno wystarczyć, no tak czy nie?
zapytaj Admina - masz moje pozwolenie - zawsze chętnie pomagam wydostać się ludziom z oszołomienia
 

Portret użytkownika baca

Szacowni rabini twierdzą

Szacowni rabini twierdzą stanowczo że pan boziu stworzył ziemie coś z 6 tysięcy lat temu.
szwedzki nurek zaś uważa że szaraki czyli inteligentne, kosmiczne betoniarze-zbrojarze stworzyli UFO z betonu 140 tysięcy lat temu.
mamy więc problem natury logicznej.
spróbójmy zatem stricte naukowo coś tu dziś rozwiązać.
otóż jeśli wszystkie główne religie, (judaizm, chrześcijaństwo, islam, kabalizm, talmudyzm) pochodza od pięcioksiągu czyli żydowskiej tory to należy się przyjrzeć autorom.
i tu zaraz rodzi się słuszny gniew, bo skądinąd doskonale wiadomo że żydzi to zupełnie nieżli bajkopisarze.
dziś tworzą superbohaterów o nadludzkich możliwościach typu Batman, Supermen, Człowiek Mucha itp a kiedyś tworzyli innych typu Abraham, Noe, Mojżesz.
potrafią zatem od zawsze tworzyć zajebiste opowieści - to naprawdę trzeba im przyznać
jest tylko jedno ale - dlaczego do licha to tylko my, chrześcijanie dostalismy tak przykry i nudny scenariusz?
cholerni żydowscy scenarzyści albo mieli zły dzień kiedy tworzyli naszą religię albo się po prostu nie przyłożyli i dlatego należy złozyć wreszcie reklamację.
no bo spójrzcie - najkrótsza wersja naszej religi wygląda jak czeski kryminał - zabili go i... uciekł!
no tak czy nie tak?
jest jeszcze co prawda wersja rozszerzona ale z niej wynika tylko że jak nie będziecie dobrymi katolikami dzieciaczki no to pan Jezus albo jego mama żywcem was podpalą.
chamówa jednym słowem, no tak czy nie?
a teraz spójrzcie jak fajną i dynamiczną religię dostali o tych samych scenarzystów muzułmanie
tam jest wszystko to czego żydzi u nas pożałowali: jest wątek miłosny proroka Mahometa do sześcioletniej Aiszy, jest wypędzenie pedofila, są niesamowite zwroty akcji, sa sceny batalistyczne, są te cholerne pościgi na wielbłądach a na koniec jest oczywiście happy end - pedofil poślubia wbrew rodzinie tę dziewczynkę i rozpoczyna z nią współzycie.
a u nas co? nuda, nuda, nuda.
składajcie reklamację, no mówię wam.
tylko przez 2 tysiące lat od zakupu macie takie prawo - potem będzie za późno
żydzi powiedza wam "widziały gały co brały" Smile
 

Portret użytkownika admin

Nie przestaje mnie to

Nie przestaje mnie to zadziwiać jak Baca wszystko z Żydami potrafi powiązać. To tak jak w tym dowcipie, że się student nauczył tylko o dżdżownicy na biologię a profesor pyta o słonia no to student "słoń ma długa trąbę jak dżdżownica a dżdżownica to ..." Dokładnie ten sam proces u Ciebie następuje Baca Smile

Portret użytkownika 11-123

O ile dobrze pamiętam to

O ile dobrze pamiętam to kiedyś był potop,ocalał z niego Noe i jego rodzina.Następnie ród Noego rozrósł sie na całą ziemię.Noe zdaje mi się był żydem, a przynajmniej z pokolenia tego co trzeba-Adama i Ewy,Abrachama itd.Więc czy nie wydaje się wam że wszyscy jesteśmy żydami?Bo przecież potop tylko oni przeżyli!Nie wyzywajcie się więc od żydów-Bo może wszyscy jesteśmy z jednego pokolenia.A jedno jest pewne że wszycy jesteśmy siebie warci.

Portret użytkownika Amelinium

Słuszna uwaga. Jest jednak

Słuszna uwaga. Jest jednak wiele historii o potopie, wszystkie mają pewne elementy wspólne. Możliwe, że ocalało więcej ludzi, co nie zmienia faktu, że wszyscy tymi ludźmi jesteśmy. Żyd, czy nie żyd, jakie to ma znaczenie? Każdy z nas chodzi, oddycha, czuje, myśli, żyje. Szufladkowanie ludzi w taki sposób to cecha ludzi totalnie niedojrzałych psychicznie.

Portret użytkownika devoratus

Ma to niestety bardzo duże

Ma to niestety bardzo duże znaczenie.
Problem polega na tym, że taki goj jak Ty, pisze, że wszyscy jesteśmy ludźmi, równi, oddychamy i tak dalej.
Natomiast żyd myśli (na podstawie talmudu), że goje to bydło, które należy hodować i okradać.
 
Najbardziej szufladkują ludzi właśnie żydzi i to właśnie ignorowanie tego faktu i łudzenie się, że "wszyscy jesteśmy równi" - świadczy o niedojrzałości psychicznej.
 
Ty podzielisz się z żydem ostatnią kanapką, a żyd każe Ci zapłacić za to, że ją zjadł.
I jeszcze odsetki doliczy...

Portret użytkownika Muminozaur

Podsumujmy: -

Podsumujmy:
- (możliwa) obecność silnego pola elektromagnetycznego
-(możliwe że) obiekt znajduję się tam dłiżej niż ostatnie zlodowacenie
- obiekt nie jest przytwierdzony do dna (czyli pewnie nie tworzy jednaj całości)
-(wygląda to na) poślizg na dnie po którym został ślad
 
Od lipca 2011 (!) nie mamy lepszych informacji. 
 
Ach ta gęsia skórka.