Niezwykłe światła nagrane nad Helem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od kilku dni zrobiło się głośno na temat pewnego nagrania wykonanego 9 września w Polsce, na Helu. Zostało ono nagrane po zmroku i przedstawia dziwne jasne światła pojawiające się i znikające nad horyzontem.

 

Autor nagrania był przekonany, że widzi jakieś obiekty wchodzące w atmosferę ziemską i spalające się w niej, jednak zjawisko to trwało zdecydowanie zbyt długo aby być skutkiem deorbitacji jakiegoś satelity, lub wynikiem upadku meteorów.

 

Z pewnością nagranie nie prezentuje też chińskich lampionów. Świadek twierdzi, że obiekty pojawiały się dwa razy. Udało mu się nagrać wszystko, dzięki czemu możemy sami zobaczyć tę anomalię nad Morzem Bałtyckim.

Bardzo możliwe, że to, co obserwowano na Helu to nie UFO tylko flary sygnalizacyjne. Powolny, opadający ruch tych źródeł światła może wskazywać właśnie na takie wytłumaczenie.

Jednak komentatorzy z zagranicznych portali sugerują, że nagranie z Polski bardzo przypomina to, co niedawno nagrano w Sao Paulo w Brazylii. Może zatem rzeczywiście mamy tu do czynienia z jakimś niewyjaśnionym fenomenem.

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemnicze-swiatla-widziano-nad-sao-paulo

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Bebeto123

to są chinskie lampiony

to są chinskie lampiony związane sznurkiem.... 1 odpadł od reszsty i opadł w dół.. mieszkam na pomorzu i moge wam powiedziec ze teraz ludzie maja tripa na robienie takich jaj u mnie w gdyni raz w tygodniu widze takie swiatla...

Portret użytkownika luki

Ćwiczenia wojsk NATO napewno

Ćwiczenia wojsk NATO napewno Marynarka i Lotnictwo ćwiczą .Koniec Sierpnia i początek Września nasiliły sie loty samolotów myśliwskich i helikopterów ,mieszkam na półwyspie wiec słysze.Jestem Fanatykiem ufo ale bez przesady.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Nieważny

 ... sprawa wyjaśniona

 ... sprawa wyjaśniona ...pako, ale co z naszym niebem w tym tygodniu od pn do czwartku północny wschód
    obserwowałem (robię na zewnątrz) taaaka ''geoinżynierja '' była widoczna ...a potem osobiscie drapanie
    w gardle (pytałem starszych od siebie, czy wcześniej widzieli takie smugi 20 ,30 ,lat temu ) no skąd     
    najszybsz odpowiedż to ''na ch...m paliwie latają.Nasz współczesny czas. pzd.

Portret użytkownika Q...

Czyli tzw. "bomby świetlne"

Czyli tzw. "bomby świetlne" jako cele dla artylerii okrętowej a te błyski to rozrywająca się amunicja wybuchowa. Samoloty wojskowe też strzelają rakietami i z działek do takich bomb. No to jeszcze lepsze wyjaśnienie niż moje i... ostatecznie prawdziwe. Ciekawe jest co innego. Jak łatwo ludzie poddają się uniesieniu i są zdolni do obarczania odpowiedzialnością rzeczy "tajemnicze". Bardzo łatwo w takich warunkach o podatność na manipulację. Jeśli ktoś będzie chciał to zrobić i będzie posiadał ku temu środki, nie będzie miał żadnego problemu z urobieniem mas.

Portret użytkownika Niesubordynowany

Filnik nakręcił Pan

Filnik nakręcił Pan .D.Kwiecień i wrzucił na swój kanał.
Osobiście uważam, iż Pan Dariusz jako zapalenieć militarno-wojskowy doskonale wiedział, że odybywać się będą nad morzem jakieś ćwiczenia z użyceim flar, nakręcił je....a dalej to już wiecie ;]

Portret użytkownika Angelus Maximus

Ten odszyfrowany "kod"

Ten odszyfrowany "kod" przypomina mi twarze Zibiego...
 Ciąg liczb jest układem zamkniętym i wszystkie kombinacje  dopasować można.
Nic to nie oznacza... pozdrówka...

Strony

Skomentuj