Niezwykłe światła nagrane nad Helem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Od kilku dni zrobiło się głośno na temat pewnego nagrania wykonanego 9 września w Polsce, na Helu. Zostało ono nagrane po zmroku i przedstawia dziwne jasne światła pojawiające się i znikające nad horyzontem.

 

Autor nagrania był przekonany, że widzi jakieś obiekty wchodzące w atmosferę ziemską i spalające się w niej, jednak zjawisko to trwało zdecydowanie zbyt długo aby być skutkiem deorbitacji jakiegoś satelity, lub wynikiem upadku meteorów.

 

Z pewnością nagranie nie prezentuje też chińskich lampionów. Świadek twierdzi, że obiekty pojawiały się dwa razy. Udało mu się nagrać wszystko, dzięki czemu możemy sami zobaczyć tę anomalię nad Morzem Bałtyckim.

[ibimage==22816==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Bardzo możliwe, że to, co obserwowano na Helu to nie UFO tylko flary sygnalizacyjne. Powolny, opadający ruch tych źródeł światła może wskazywać właśnie na takie wytłumaczenie.

[ibimage==22817==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jednak komentatorzy z zagranicznych portali sugerują, że nagranie z Polski bardzo przypomina to, co niedawno nagrano w Sao Paulo w Brazylii. Może zatem rzeczywiście mamy tu do czynienia z jakimś niewyjaśnionym fenomenem.

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemnicze-swiatla-widziano-nad-sao-paulo

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Bebeto123

to są chinskie lampiony

to są chinskie lampiony związane sznurkiem.... 1 odpadł od reszsty i opadł w dół.. mieszkam na pomorzu i moge wam powiedziec ze teraz ludzie maja tripa na robienie takich jaj u mnie w gdyni raz w tygodniu widze takie swiatla...

Portret użytkownika luki

Ćwiczenia wojsk NATO napewno

Ćwiczenia wojsk NATO napewno Marynarka i Lotnictwo ćwiczą .Koniec Sierpnia i początek Września nasiliły sie loty samolotów myśliwskich i helikopterów ,mieszkam na półwyspie wiec słysze.Jestem Fanatykiem ufo ale bez przesady.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Nieważny

 ... sprawa wyjaśniona

 ... sprawa wyjaśniona ...pako, ale co z naszym niebem w tym tygodniu od pn do czwartku północny wschód
    obserwowałem (robię na zewnątrz) taaaka ''geoinżynierja '' była widoczna ...a potem osobiscie drapanie
    w gardle (pytałem starszych od siebie, czy wcześniej widzieli takie smugi 20 ,30 ,lat temu ) no skąd     
    najszybsz odpowiedż to ''na ch...m paliwie latają.Nasz współczesny czas. pzd.

Portret użytkownika Q...

Czyli tzw. "bomby świetlne"

Czyli tzw. "bomby świetlne" jako cele dla artylerii okrętowej a te błyski to rozrywająca się amunicja wybuchowa. Samoloty wojskowe też strzelają rakietami i z działek do takich bomb. No to jeszcze lepsze wyjaśnienie niż moje i... ostatecznie prawdziwe. Ciekawe jest co innego. Jak łatwo ludzie poddają się uniesieniu i są zdolni do obarczania odpowiedzialnością rzeczy "tajemnicze". Bardzo łatwo w takich warunkach o podatność na manipulację. Jeśli ktoś będzie chciał to zrobić i będzie posiadał ku temu środki, nie będzie miał żadnego problemu z urobieniem mas.

Portret użytkownika Niesubordynowany

Filnik nakręcił Pan

Filnik nakręcił Pan .D.Kwiecień i wrzucił na swój kanał.
Osobiście uważam, iż Pan Dariusz jako zapalenieć militarno-wojskowy doskonale wiedział, że odybywać się będą nad morzem jakieś ćwiczenia z użyceim flar, nakręcił je....a dalej to już wiecie ;]

Portret użytkownika Angelus Maximus

Ten odszyfrowany "kod"

Ten odszyfrowany "kod" przypomina mi twarze Zibiego...
 Ciąg liczb jest układem zamkniętym i wszystkie kombinacje  dopasować można.
Nic to nie oznacza... pozdrówka...

Strony

Skomentuj