Bliskie spotkanie z UFO we Włoszech

Kategorie: 

Zamieszczam ciekawy dokument o wielokrotnym porwaniu przez UFO pewnej Włoszki. Twierdzi ona, że w ciągu swojego życia została porwana kilka razy i ma mnóstwo fizycznych śladów aby to udowodnić. 

 

Kobieta mówi nawet o prawdziwym żywym obcym płodzie usuniętym z jej łona przez lekarzy. Ponadto nagrała ona zarówno filmy, jak i zrobiła zdjęcia statków i pasażerów tych statków w pełnej okazałości. Nie brakuje zdjęć szaraków, podrzędnych pomocników tych obcych. To niewiarygodna historia, a sprawa wymaga niewątpliwie dalszych badań.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kem

W normalnych okolicznosciach

W normalnych okolicznosciach plod taki zostalby przeniesiony do inkubatora na pokladzie UFO.
Z pewnych nieznanych dla nas przyczyn sprawa nie przebiegla wedlug normy.
Ogladalam tem reportaz z Wloszka z Sardynii.
W pierwszych minutach reportazu z pewnoscia mozna bylo zauwazyc, iz byla ona ofiara
Zespolu Stresu Pourazowego ( POST TRAUMATIC STRESS DISORDER) na ogromna skale.
Sprawiala ona wrazanie osoby wrecz sparalizowanej przez  nieograniczony STRACH.
W czasie reportazu z latwoscia  uzmyslowilam sobie potege calej tragedii.
Aborcja zostala przeprowadzona, poniewaz kobieta chciala udowodnic SWOJA PRAWDE,
a takze biorac pod uwage opinie jaka posiada o OBCYCH,
nie chciala wychowywac i byc emocjonalnie zwiazana z potomkiem,
ojcu, ktorego nie potrafila nic dobrego powiedziec ( delikatnie mowiac )
W gre takze wchodzila mozliwosc odebrania NOWORODKA przez wladze
w celu badan i roznorodnych niekonczacych sie prob laboratoryjnych.
To tylko niektore przyczyny....
KEM

Portret użytkownika drrago27

Tem film jest

Tem film jest straszny!!!!
Kurcze są różne teorie zwiazane z kalendarzem majów który kończy cykl w tym roku.
 
poprzedni cykl rozpoczął się w 8239 p.n.e. (1872000 dni ~ 5125 lat wcześniej), a bieżący skończy się 1872000 dni (~ 5125 lat) po dacie początkowej, 21 grudnia 2012.
 
Inni teoretycy mówią że w związku nasiljącymi pojawiającymi się obiektami data ta nie kończy świata lecz wejdzie w inną epokę. Wiedzę tę zaczerpnąłem od http://niezaleznatelewizja.pl/aktualnosci/ Są tam również dowody że NASA fałszuje zdjęcia z marsa oraz księżyca tuszując ciekawe obiekty. Zmierzam do tego że podobno ma to być koniec KWARANTANNY i wówczas nastąpi spotkanie z inną cywylizacją a wtedy za te wszystkie porwania i testy na ludziach ukręce im ten plugawy łebek.
Choć z drugiej strony nie mamy pewności że rząd nie robi tego samego na obcych !!
poczekamy zobaczymy
 

Portret użytkownika baca

może oglądała już Prometeusza

może oglądała już Prometeusza Ridleya Scota i nie chciała urodzić takiej miłej ośmiorniczki która mocno przysysa się do twarzy, całuje z języczkiem i składa jajeczka w żołądku
Ten film tak dla ochłonięcia można śmiało rekomendować kreacjonistom (szukającym dobrego pana bozia Smile
mnie ta scena aborcji po prostu zmiażdżyła - w ogóle to ten film jak na plagiat to jest o dziwo lepszy od oryginału (Obcy 8 pasażer Nostromo). chyba dlatego ze Ridley profesjonalnie splagiatował samego siebie adaptując scenariusz z tamtego arcydzieła zamiast powierzyć pomysł pejsatym specom od filmowych przeróbek.
ale jak znam życie to migiem pojawią się masoni 33 stopnia typu James Cameron żeby "zrobić" drugą (komercyjną) część typu Terminator II albo Alien II - oni zawsze żerują na cudzych pomysłach.

Portret użytkownika kobieta

Zapewne jesteś facetem.

Zapewne jesteś facetem. Ciekawe czy byłbyś równie kochający gdyby Twoja żona urodziła kosmitę, albo inną ludzką hybrydę. Przecież to też żywa istota. Pewnie obdarzyłbyś miłością i chodził grać z takim synkiem w piłkę, jeździł na ryby i chodził do kina. Gratuluję! Już się przebudziłeś, o tak. 
 
Łatwo mówić. Rzadko która kobieta poradziłaby sobie z czymś takim psychicznie. Już nie mówiąc o tym, że mogłyby się pojawić jakieś komplikacje zagrażające jej życiu. Pomyśl, chłopie.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Było już wiele

Było już wiele przypadków, gdy u kobiet mówiących o wzięciach stwierdzano ciążę,  potem nagle okazywało się, że ta ciąża nagle ,,sama" znikała, a kobieta niczego dziwnego nie zapamiętała i nie umiała tego zniknięcia wytłumaczyć. Jeżeli to był  rzeczywiście płód przy którym majstrowali obcy,  nie doszłoby do normalnego porodu po normalnej dziewięciomiesięcznej ciąży. Prawdopodobnie obcy by odebrali  to na czym im zależało znacznie wcześniej, gdy ciąża nie byłaby jeszcze zaawansowana. Były też przypadki ponownych wzięć takich kobiet i pokazywania im małych (ale już nieco podrośniętych) ,,dzieci " z widocznie zauważalnymi cechami charakterystycznymi dla obcej rasy. Te kobiety były świadome swojego udziału w reprodukcji tych istot.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Tak, Nawet jeżeli relacja tej

Tak, Nawet jeżeli relacja tej kobiety nie jest prawdziwa, to pozostaje wiele wiele innych o prawie identycznej treści. Różnica polega na tym, że inne kobiety zwykle nie decydują się na aborcję, a zarodki (jeżeli zostały wykryte, jeżeli badania wykazały ciążę) w niewytłumaczony sposób znikają. To już taki ufologiczny standard.

Portret użytkownika janusz

Sprawa,jak to często

Sprawa,jak to często bywa,jest znacznie bardziej zagmatwana.Okazuje się że pod warstwą wspomnień z kontaktów z obcymi kryją się następne warstwy.Badacze którży opanowali techniki regresji dochodzą w ten sposób aż do trzech warstw,niektórzy próbowali i dalej ale wiąże się to już z ogromnym ryzykiem.Te dwie poprzednie są zaszczepiane ludziom celowo aby ukryć rzeczywisty cel wzięć.Nie wiadomo czy ta trzecia to już rzeczywistość czy też iluzja.Pozdrawiam.

Strony