UFO byty – Czy posiadają moralność ?

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Problem zjawiska UFO jest niezwykle złożonym. Nie da się go opisać w kilkunastu zdaniach. Podziwianie efektów specjalnych w postaci „świetlnych statków” to jedno, a znajomość faktów porwań to drugie.  Należy jednak przytaczać wypowiedzi znanych i cenionych badaczy, by zbliżyć się choć trochę do tej zagadki.

 

Ważne byśmy też mieli świadomość, iż tajemnica związana z tym fenomentm jest tak wielka i niebezpieczna, że spora część badaczy podejrzewa umyslnie spowodowane zgony tych starających się dociec prawdy ! Doktor Karla Turner, znana i ceniona ufolog była jak się podejrzewa jedną z ofiar swojej dociekliwości.

 

Zmarła na raka w 1996 roku, mając zaledwie 48 lat. Jej historia medyczna nie wskazywała żadnych problemów, choroba pojawiła się nagle. Przez długi czas była zastraszana i naciskana by porzuciła swoje badania.

[ibimage==23595==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oto cytat wypowiedzi jaki udzieliła w związku z tematem UFO:

[...]Pytanie: Co sądzi pani o wykorzystaniu technologii klonowania w celu, na przykład, podmiany przywódców politycznych?
Karla: Istnieje taka możliwość, lecz osobiście uważam, że jest znacznie łatwiejszy sposób kontrolowania przywódców politycznych – przy pomocy implantów. Gdyby chcieli jedną ze swoich dusz zasiedlić ciało jakiegoś polityka i działać za jego pośrednictwem, to muszę stwierdzić, że jest to możliwe. Jest wielce prawdopodobne, że potrafią usunąć jedną duszę i na jej miejsce wstawić inną. Posiadają zdolność przechwytywania tego, co my nazywamy duszą, magazynowania jej w pojemniku, i umieszczania z powrotem w ciele. Potrafią umieścić ją w dowolnym ciele, w jakim tylko chcą. Jest to hipoteza o wysokim stopniu prawdopodobieństwa.

 Pytanie: Większość tego, co pani mówi na temat obcych istot jest z naszego punktu widzenia bardzo negatywne. Czy wie pani dla odmiany na ich temat coś, co moglibyśmy uznać za pozytywne?
Karla: Niczego, co ma związek z wzięciami. Sądzę natomiast, że istnieją inteligentne siły, które mogą kontaktować się z nami i informować nas… jak możemy pomóc sobie sami. Nie uważam, aby „dobre” obce istoty przybyły tu, stanęły nocą przed naszymi sypialniami i powiedziały tym „złym”: „Nie. Nie. Nie wolno wam tam wchodzić”. Uważam, że to nasz problem i że musimy uporać się z nim sami. Nie sądzę, aby sprawa była przesądzona, to znaczy, że wygramy lub przegramy. Przypuszczam jednak, że istnieją przyjazne istoty, które są nam na tyle życzliwe lub zainteresowane naszym przetrwaniem, że będą wspierać nas i udzielać nam pewnej pomocy… być może nawet jakiejś formy ochrony, najprawdopodobniej w formie informacji mówiących, jak możemy pomóc sobie sami.

Pytanie: Czy natknęła się pani na jakieś dowody, które by to potwierdzały?
KT: Tak, na przykładzie moich własnych doświadczeń. Miałam kontakty, które nie były wzięciami. Otrzymałam poprzez nie wiele informacji. Nastąpiły interwencje w życie ofiar wzięć, z którymi miałam do czynienia, które miały na nie pozytywny, wręcz ratunkowy wpływ. Z drugiej strony istnieją istoty dokonujące wzięć, które w trakcie jednego wzięcia mogą dostarczyć człowiekowi wspaniałych przeżyć, a w czasie następnego potraktować tę samą osobę bardzo okrutnie, zadając jej ból i napełniając ją strachem. Być może jest to wynik programowania nas. Pierwsze przeżycie może być kamuflażem lub elementem operacji prania mózgu, która oparta jest na metodzie kija i marchewki. Sądzę jednak, że jest grupa, która jest dla nas życzliwa. Nie nazywam tych istot mianem „obcych” i nie sądzę, aby dokonywały one wzięć. Są w stanie wpływać i kontaktować się z ludźmi w inny sposób.

Pytanie: Czy jest jeszcze coś, co chciałaby pani przekazać ?
Karla: Tak. Chciałabym powiedzieć, że akceptacja duchowego wyjaśnienia zjawiska wzięć oraz dokonujących ich istot jest nieroztropna i stanowi potencjalne niebezpieczeństwo dla naszych dusz. Sądzę, że chcielibyśmy wierzyć w to co najlepsze. Chcemy wierzyć, że te istoty nam pomagają. Kiedy znajdujemy się w rękach istot, które potrafią w czasie kontaktu z nami kontrolować najdrobniejszą cząstkę naszego ciała i umysłu, rozpaczliwie pragniemy, aby były one życzliwe. Sądzę, że są one mistrzami propagandy, mistrzami w wywoływaniu wrażenia, że są nam życzliwe. Osobiście uważam, że wiara w pozory bez dokładnego sprawdzenia, co się może kryć za tymi pozytywnymi wrażeniami, o których opowiadają niektórzy ludzie, byłaby głupotą. Hipnoza jest dobrym narzędziem pozwalającym to sprawdzić. Sugerowałabym również porównanie skutków ze słowami. Jeśli nie nabyłeś urazu, nie masz żadnych nowych problemów ze zdrowiem, żadnych kłopotów ze swoją osobowością ani objawów stresu pourazowego, wówczas możesz przyjąć, że to coś, z czym masz do czynienia, zawiera pewną dozę życzliwości. Jeśli jednak stwierdzisz: „Czuję, że miałem szczęście, powiedzieli mi, że jestem bardzo wyjątkowy i że mam do spełnienia ważną misję”, a mimo to odczuwasz nowe dolegliwości, włącznie z symptomami stresu pourazowego, powinieneś przyjrzeć się im dokładnie i postawić je przed słowami, którymi uraczyły cię te istoty, zanim ostatecznie stwierdzisz, jak jest naprawdę.[...]

Zainteresowanych tą tematyką odsyłam na stronę mojego bloga gdzie zebrałem wiele podobnych treści:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Jednocześnie proponuję bardzo ważny film, jest to powtórna propozycja by obejrzeć ten materiał.  Zgromadzone są tam informacje, które pozwolą państwu spojrzeć na istoty UFO pod innym kątem niż standardowy, propagowany przez polskich i zachodnich ufologów !

 

Jest to jeden z ważniejszych materiałów filmowych, które warto polecić wszystkim interesującym się tą zagadką. UFO wielokrotnie podaje fałszywe bądz pomieszane z prawdą fakty na temat naszej historii, danych naukowych oraz duchowości, dlatego ważne jest by ludzie byli swiadomi tego, że istoty te manipulują ludzkością, o tym także opowiada ten 24 minutowe video. W filmie występuje L.A. Marzulli oraz inni znani specjaliści w tym temacie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lucifer

Czy UFO byty posiadają

Czy UFO byty posiadają moralność? Czy szaraczki także bawią się w zabawę z karpikiem na święta? Jeśli tak, to w okresie przedświątecznym powinna być zwiększona aktywność NOL-i w pobliżu stawów hodowlanych Smile Homoś pilnie powinien zbadać tą sprawę, czy szaraczki oprócz gwałcenia Homosi zajmują się także podkradaniem karpi.
 

Portret użytkownika v.s

List św. Pawła do Efezjan

List św. Pawła do Efezjan 6:10-18 mówi: „W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże”. Tekst ten naucza nas kilku ważnych prawd: (1) Jedynie w Bożej mocy możemy być silni. (2) To Boża zbroja nas chroni. (3) Toczymy naszą walkę przeciwko siłom duchowym świata zła.

 

Skomentuj