Trójkątne UFO nad Amsterdamem

Kategorie: 

Oto nagranie dokumentujące obserwację niezidentyfikowanego obiektu latającego dokonaną nad Amsterdamem. Z opisu wynika, że nagranie wykonano 28 października 2013.

 

UFO jest wyraźnie trójkątnego kształtu i jaśnieje nawet w ciągu dnia. Obiekt porusza się za chmurami, co o ile jest to fałszerstwo, zdecydowanie komplikuje stworzenie czegoś takiego. Wyjaśnienie z CGI nasuwa się właściwie samo, bo jeśli uznamy, że nie jest to fałszerstwo konieczne jest ustalenie, z czym w takim razie mieliśmy tam do czynienia.

 

W pewnym momencie obiekt odlatuje i wygląda to rzeczywiście niesamowicie. Dla niektórych właśnie ta ostatnia scena jest dowodem na to, że nie mamy w tym przypadku do czynienia z UFO tylko Adobe After Effects.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

Czy Ty wiesz baron co to

Czy Ty wiesz baron co to oznacza ? Że to nie jest ta kometa okresowa, która odwiedza nasz układ co 333 lata, i która jest oskarżana o czarną śmierć.. To  straszne, normalna katastrofa. Teraz Kazda nowa kometa będzie brana za niebieską kachinę, i co jakiś czas, cyklicznie, będziemy mieli armagedon na IM  hyhy  Biggrin

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika b@ron

hmmm...to jest

hmmm...to jest możliwe kuzYn...ludzie na gwałt potrzebują armagedonu ,bo przecież ostatnia poważna apokalipsa wydarzyła się dawno dawno temu tj. 21 12 2012 ...kiedy to wprawdzie nikt nie zginą ...ale za to miliony ludzi było zawiedzionych 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Alphard z Hydry

No, ktoś ogarnia nareszcie że

No, ktoś ogarnia nareszcie że to nie szare kosmity, tylko ludzie sterują tymi maszynami. w 80% oczyswiśćie, pewnie nie jeden "elitciak" już latał tą maszynką.
 
Niezły ubaw mają oglądając ludzi interpretujących ich jako ufo.
 

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika ekse

Jeśli Teoria elektrycznego

Jeśli Teoria elektrycznego wszechświata jest słuszna, to mamy święta bez prądu, ogrzewania, wody. Ale za to z czynnymi wulkanami.
Manewry amerykanów, wzmożone chemtrails, zerowe informacje o tym zjawisku (lub prowokacja), medialne doniesienia o możliwości braku prądu, ćwiczenia wojskowe- TO WSZYSTKO SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO.
 PLAZMA OD KOMETY WPROWADZI CHAOS I ANARCHIĘ ZA MIESIĄC.

Strony