Anomalia na zdjęciu z Marsa przypomina jaszczurkę

Kategorie: 

Rzekoma jaszczurka na Marsie - źródło: NASA

Tropiciele marsjańskich anomalii mają kolejny kamyczek do swojego ogródka. Ledwie parę dni temu wytropiono coś co wyglądało na hełm a znowu mamy na zdjęciu coś co wielu osobom przypomina jaszczurkę.

 

Oczywiście oficjalnie n atym zdjęciu nie ma niczego żywego. Są to po prostu kamienie, nawet jeśli wyglądają tak jakby miały nóżki. Zdjęcie tradycyjnie dostępne jest w oficjalnym katalogu NASA więc każdy może do niego zerknąć i samemu zdecydować co widzi i czy to faktycznie zwierzę.

 

Można jeszcze dodać, że w przeszłości identyfikowano również inne rzekome zwierzęta marsjańskie w tym coś co przypominało królika. Jednak naukowcy nie pozostawiają złudzeń i ostatnio informowali o tym, że pył marsjański zawiera toksyczne substancje, w tym sole oraz higroskopijne cząstki gipsu. Trudno uwierzyć aby nie oddziaływało to na rzekome zwierzęta, które przecież musiałyby jakość oddychać.

Najprawdopodobnie są to po prostu bardzo osobliwe kamienie przypominające rzeczy, które nasz mózg podpowiada jako tożsame z danym kształtem. Wizerunek jaszczurki większość z nas zapamiętała na tyle podobnie, że bez trudu rozpoznajemy znajomy kształt w bezmiarze przypadkowych głazów.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Dream Huntress

Możecie mówić, że to nic

Możecie mówić, że to nic wielkiego, iluzja itp, że powietrze jset tam zatrute jakimśtam gipsem, ale przecież nawet na Ziemi zwierzęta żyją na ZABÓJCZYCH głębokościach, w pobliży ZABÓJCZYCH źródeł, odbryto także związki organiczne w jeziorku z ZABÓJCZYM chemicznym składem... Owszem, to najpewniej jest gra cieni, jedna z setek takich samych skał z czterema łapami, z krótkim grubym ogonem, dziobopodobną paszczą, luźną skórą o kolorze piachu, rogami nad czarnymi oczami umieszczomymi po bokach "głowy"... Tak, to na pewno skała. A tak między innymi, dlaczego większość zdjęć z "NASA" w internecie jest... rozmazane? Czy nie robią ich superaparatami, z superozdzielczością i superjakością.?? Moim zdaniem, jest za dużo dowodów na to, że na Marsie jest życie (i że go nie ma). Poszukajcie sobie w googleEarth, spostrzegawcza osoba z łatwością dostrzeże zbiorniki wodne na powierzchni. Na niektórych zdjęciach narządów nasa robionych rankiem widać rosę... Co znaczy, że już w południe temperatura może być o wiele wyższa niż "ok -80 zimą i max -5 latem" -.-
Moim skromnym zdaniem na Marsie, jak i na każdej innej planecie jest życie, czy może było- nieistotne.
Wiem też, że zaraz posypią się komentarze do mojej wypowiedzi... Nie zawsze przychylne.
Dowidzenia.

0
0
Portret użytkownika art

jesteś idiotą, w momencie

jesteś idiotą, w momencie kiedy były wysyłane sondy na marsa, NASA dysponowała najpotężniejszym na świecie aparatem a miał on rozdzielczość - uwaga- 2 megapixele, czyli bardzo śmieszną jak na dzisiejsze czasy, piszesz o czymś a nawet  nie zadałeś sobie trudu poczytania o tym na wiki.

0
0
Portret użytkownika TheBlur

Co do ostatniego zdania -

Co do ostatniego zdania - tak, komentarz nie będzie przychylny. Albo jesteś MATOŁEM albo trollem. Nie przeczę, że organizacje rządowe mają informacje na temat istnienia obcych cywilizacji, i wiem że zrobią wszystko abyśmy nic o tym nie wiedzieli (sam bym tak zrobił - wiedza zbędna dla ludzi), ale pie**olenie, że po marsie biegają sobie króliczki i inne podobne twory, to debilizm. Zrozum człowieku, że wraz ze wzrostem poziomu nieprzyjazności środowiska maleje poziom rozwoju organizmów - tam mogą istnieć co najwyrzej proste mikroorganizmy. Człowiek widzi to co chce widzieć, a potem pie**oli i denerwuje innych. Równie dobrze można wierzyć i biegające króliki na Słońcu. Życie stosunkowo bujne życie tam MOGŁO ISTNIEĆ, teraz planeta jest martwa (pomijając oczywiście jakieś mikroorganizmy).

0
0
Portret użytkownika asadi

Rozumiem,że coś może

Rozumiem,że coś może przypominać coś innego,ale to coś ma ogon jak się dobrze przyjrzeć.Jedno dwa czy nawet dziesięć takich fotografi można uznać za przypadek,ale tego jest mnostwo i to ok.200 takich kamieni co przypominają rzeczy,ludzi,zwierzęta.Ktoś stwierdził,że doszło tam do procesu skamienienia wszystkiego w krótkim czasie,ale nie zna się takiego zjawiska,jest tylko w legendach.

0
0
Portret użytkownika Homo sapiens

TEOTIHUACAN FROM HEAVEN!!

TEOTIHUACAN FROM HEAVEN!!
http://www.youtube.com/watch?v=_foNPl7Rg9o
 
 
http://popotopie.blogspot.com/
 
Czy nie wydaje się wam że ten skomplikowany kompleks z teotihuacan jest bardzo dziwny ! co miały znaczyć te puste płaskie miejsca na tyvh wzniesieniach ? może tam coś stalo ? może jakaś aparatura ? albo coś z innego wymiaru ? To wszystko wygląda jakby to było z innego kosmosu ! z innego wymiaru !!!

0
0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika TiqsiW.

Super film Homo. Ciekawe te

Super film Homo.
Ciekawe te struktury.. z gory wygladaja nie ziemsko:D Mi tez to wyglada jak by mialy tam stac jakies maszyny albo takie lądowiska pojazdow:)
 

0
0
Portret użytkownika SAH

A tak na marginesie

A tak na marginesie powiedzcie mi , na jakiej stronie są dostępne zdjęcia z Marsa , oczywiście te najnowsze . Szukałem i nie mogę ich nigdzie znaleźć . Może ktoś poda linka do takiej strony

0
0
Portret użytkownika serwator

JESZCZE TROCHE WIĘCEJ

JESZCZE TROCHE WIĘCEJ ELEMETÓW WIDZĘ. WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA OBRAZEK A POJAWI SIE DRUGA POŁÓWKA ZDJĘCIA Z ZAZNACZONĄ GŁOWĄ
 

0
0
Portret użytkownika serwator

jak to nie jest jaszczurka

jak to nie jest jaszczurka zaznacz na zdjęcie to będziesz widział bliżej i wyraźniej a obok jeszcze głowe zaznaczyłem 

0
0
Portret użytkownika pokarm

Dzieciaki nawet nie potrafią

Dzieciaki nawet nie potrafią pisać, a udają portal naukowy, hehe.
Te wasze artykuliki z błędami ortograficznymi są po prostu śmieszne.
Są przez to bardzo "przekonywujące".
Co gimbus napisze, to musi być prawda, hahaha.

0
0
Portret użytkownika Dorota

Wszyscy oglądaja "jaszczurkę"

Wszyscy oglądaja "jaszczurkę" a tym czasem na pierwszym planie jet wiele innych ciekawych artefaktów.

0
0
Portret użytkownika Pit

Ja w przeciwieństwie do was,

Ja w przeciwieństwie do was, przeczytałem dwa pierwsze zdania tego "artykółó" (tłustym drukiem)

0
0

Skomentuj