Starożytna mapa pokazuje linie brzegowe wszystkich kontynentów

Kategorie: 

Źródło: chroniclingamerica.loc.gov

Blisko 1000 letnia mapa pokazuje nieodkryte dotąd lądy poza krawędzią Antarktydy. Została ona znaleziona w hawajskiej gazecie z 1907 roku. Bez wątpienia jest to bardzo interesujące znalezisko, które idealnie komponuje się w wiele teorii na temat ukrytych na niej instalacji, bądź wręcz wejścia do wnętrza Ziemi. Przy obecnym obostrzeniu międzynarodowego zakazu na eksploracje powierzchni Antarktydy bez odpowiednich pozwoleń definitywnie daje to do myślenia.

Zgodnie z artykułem jest to mapa świata wykonana 1000 lat temu. Wspomniany w artykule Dr Kobayashi, japoński lekarz i chirurg otrzymał kopię mapy, której oryginał ma znajdować się gdzieś w Chinach. Mapa została opracowana zgodnie z zasadą odwzorowania walcowego równokątnego. Może się ona wydawać dość trudna w interpretacji ponieważ rolę środka pełni w niej biegun północny a nie równik, tak jak byliśmy uczeni.

Jeśli dobrze się przyjrzymy widać tam kontury Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Afryki, Azji i Australii. Problem polega na tym, że przedstawiona tutaj mapa pokazuje zupełnie nowe nieodkryte dotąd lądy i to właśnie stąd bierze się większość kontrowersji. Mapa została znaleziona przez brata Kobayashiego w japońskiej świątyni w górach Japoni. Oryginalna mapa której kopia została sporządzona przez brata doktora Kobayashiego, już ponad sto lat temu ledwo trzymała się razem i była nadgryziona przez owady.  

Oczywiście, były to wczesne lata XX wieku i nie wykluczone, że taki temat mógł zwyczajnie wydawać się ciekawym pomysłem na przyciągnięcie czytelników. Trudno ocenić czy wiarygodnośc tej gazety może być poddana w wątpliwość, ale link do sprawdzenia tego na własne oczy, znajdziecie tutaj.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika z Ziemi...

II wojna Światowa to jedna

II wojna Światowa to jedna wielka przykrywka dla działań III Rzeszy. Niemcy w tej Wojnie poniesli duze straty ale to co odkryli na Antarktydzie zmieniło by wasze życie na tej ziemi dlatego IV Rzesza zeszła do podziemia i skryła się w cieniu.  

0
0
Portret użytkownika staś

Hahahaha w jakim wnetrzu???

Hahahaha w jakim wnetrzu??? zapomniałeś !!??? przecierz Ziemia jest płaska wg. Twojego poglądu o wszech obecnych spiskach!!

0
0
Portret użytkownika ObcyycbO

Ziemia w środku jest pusta to

Ziemia w środku jest pusta to są kontynenty wewnątrz ziemi na których jest kilkanaście różnych cywilizacji to właśnie tam wlatują ufo przez wulkany i szczeliny pod oceanami. W środku ziemi jes więcej wody i to nieskażonej bardzo czystej i jest jej więcej niż na powierzchni. W samym środku jest umiejscowione słońce wewnętrzne które oświetla tylko jedną stronę wewnętrznej ziemi świeci z jednej strony. Już w czasie II wś niemcy wpłynęli ubotami do wnętrza ziemi i nawiązali kontakt dzięki tym kontaktom rozpoczęli prace nad ufo dzwonami którymi podróżowali w przestrzeń kosmiczną aż odłączyli się od naszej cywilizacji i obecnie funkcjonują jako cywilizacja kosmiczna.

0
0
Portret użytkownika Kaśka

Jeśli już brać to tak

Jeśli już brać to tak dosłownie, to mapa pokazuje, że znane lądy sa w środku, biegun pólnocny pełni rolę lejka, a lecąć w górę nad biegunem dotrzemy do krawędzi morza z innymi lądami. Równie prawdopodobne.

1
0
Portret użytkownika konix

jeszcze dodaj ze ziemia jest

jeszcze dodaj ze ziemia jest plaska, ksiezyc pusty w srodku i jest baza UFO a na ziemii rzadza "Jaszczury " Smile aha no i ziemia ma 5 tysiecy lat zgdonie z kanonami ultranowoczesnej geologii Smile

0
0
Portret użytkownika ObcyycbO

Dokładnie księżyc jest

Dokładnie księżyc jest częściowo pusty są tam bazy wielu obcych cywilizacji księżyc jest podzielony na strefy dyplomatyczne obcych. Ziemianie mają na księżycu swoją bazę DOK - dowództwo operacji księżycowych jest nawet rada międzyplanetarna która zarządza wielkim eksperymentem jakim jest ludzkość ten świat.

0
0
Portret użytkownika b@ron

to nie jest niemożliwe...

to nie jest niemożliwe...

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ObcyycbO

Straszne jest to że nie mamy

Straszne jest to że nie mamy świadomości tego poco żyjemy i kto ma w tym wszystkim cel ten świat wpływa na wiele innych w wyższych gęstościach / wibracjach dlatego jesteśmy monnitorowani przez ufonautów.

0
0
Portret użytkownika b@ron

takie doniesienia właśnie

takie doniesienia właśnie niezbicie dowodzą, że bawimy się w wyprawy kosmiczne a o ziemi niewiele wiemy

0
0

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Nadi1990

Ciołku mapa ma 1000lat ale

Ciołku mapa ma 1000lat ale opublikowano ją w jakiejś Hawajskiej gazecie w roku 1907 no błagam naucz się czytać ze zrozumieniem albo przeczytaj cały artykuł dokładnie zanim się wypowież.

0
0
Portret użytkownika Jacek Wyrębkiewicz

Przecież to są puzzle do

Przecież to są puzzle do wycięcia i ułożenia na wzór mapy w środku. Oczywiście w większej skali stąd pewnie jest to mylące ☺

0
-1
Portret użytkownika eljasz

gdyby wasi nauczyciele mieli

gdyby wasi nauczyciele mieli teorię na przechodzenie obrazu (a nie światła) przez szkło - soczewkę, końcowo OKO,  to nie byliby tacy pewni przy ważności zasady, którą się posługują - "szkiełkiem i okiem"

 

0
0

Skomentuj