Czy chupacabra jest odpowiedzialna za śmierć ponad stu owiec w Indiach?

Kategorie: 

Źródło:

Mało kto słyszał o tym, że w zeszłym roku blisko 150 owiec hodowanych we wschodnich Indiach została zaatakowana przez nieznanego drapieżnika. Zwierze nie tylko zabija zwierzęta ale żywi się ich wnętrznościami oraz wysysa z nich krew. Opis ten w dużym stopniu pokrywa się z popularnymi opowieściami o słynnej krwiożerczej kryptydzie z Ameryki Południowej el chupacabrze.

 

Okazuje się że kolejny z długiej serii ataków na zwierzęta został zgłoszony przez farmera w wiosce Jajpur w dystrykcie Odisha. Sytuacja wydaje się dość dziwaczna ponieważ mimo iż ten nieznany drapieżnik napada na całe stada owiec, zawsze zabija jedynie kilka z nich a resztę pozostawia w spokoju. Z porwanych przez siebie owiec wyżera on wątrobę i jelita oraz wysysa ich krew a zwłoki pozostawia w środku lasu. Na dodatek, napastnik nie pozostawia żadnych widocznych śladów co dodatkowo utrudnia zidentyfikowanie czym tak naprawde jest.

Ubiegłoroczne ataki miały miejsce w miejscowościach Cuttack, Bhanjanagar, Jagatsinghpur, Kalahandi, Nuapada i Kendrapara. Łączna liczba zwierząt wymordowanych w tych atakach zamykała się w okolicach 150 jednakże miejscowe służby leśne, nie były w stanie trafić na jego ślad. Farmerzy byli dobrej myśli gdy okres zimowy obył się bez ataków, jednak obecnie wygląda na to że bestia wyemigrowała na północ regionu.

Oczywiście, sprawą zainteresowali się internauci, którzy praktycznie z miejsca zaproponowali iż indyjscy farmerzy zmagają się z chupacabrą, choć niektórzy kierowali się również do koncepcji iż może to być ślad działalności Obcych lub nawet demonów. Tak czy inaczej, teraz gdy doszło do kolejnego ataku, służby leśne mają możliwość zapolowania na te istotę i kto wie, może nawet pochwycenia jej żywej. Trudno jednak uwierzyć, że zwierze które od blisko roku umyka się zarówno farmerom jak i regionalnym służbom będzie tak łatwo schwytane.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Jak wysysa krew to na bank

Jak wysysa krew to na bank Jewpacabra, bo tylko uny majo religijnego zajoba na punkcie krwi, zwykle cudzej... Nie podano czy osobnik charczał coś w rodzaju "Ahhlahaharr szalohom jahwahwa" z jakiejś "świętej" księgi Daniela, Spaniela czy tam innego Zjebedeusza (i to łoznaczo, że Biblia jes na 1 000 000% prawdziwa i Jezus z Maryjom bydzie, bójta siem Sondu Blum 3 )? To by na pewno pozwoliło potwierdzić podejrzenia...

 

Portret użytkownika tomasz26

genetyczna obróbka ludzi w

genetyczna obróbka ludzi w tajnych laboratoriach ..nic dziwnego przecież tą wyspę zamieszkują sami dawcy i kolny ..taki mały rezerwacik do doświadczeń i badań. a piecze na tym rezerwatem dostali ci z lóż i klubików itp...np .tramp, putin makrela ,kaczynski, tusk ,bildenberg ,religie itp. ..a wy dalej wierzycie że coś wybieracie i o czymś decydujecie..? wystarczy skasować piramidę ,a przejrzycie na oczy.. to zaledwie 10%populacji ziemi jeśli tego nie zrobicie oni skasują was ze nawet tego nie zauważycie

Skomentuj