Duch w indyjskim szpitalu odjechał wózkiem inwalidzkim

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W jednym indyjskich szpitali znajdującym się w mieście Chandigarh doszło do zdarzeń, które są tłumaczone jako paranormalne.  Chodzi o nagranie telewizji przemysłowej pokazujące wózek inwalidzki, który sam jeździ po podjeździe.

Na nagraniu widać wózek poruszający się dziwną trajektorią, sugerującą, że ktoś go popychał. Widać jednak na pierwszy rzut oka, że nikogo tam nie ma. Mimo to wózek wyraźnie w kontrolowany sposób skręca, a nawet przystaje na moment i potem kieruje się dokładnie w stronę wyjazdu ze szpitala.

 

Od razu pojawiły się sugestie, że może to być manifestacja jakiegoś złośliwego ducha, tak zwanego poltergeista.  W związku z tym że obserwacji dokonano w szpitalu oczywista wydaje się konkluzja, że duchów tam nie brakuje i któryś z nich mógł po prostu zacząć płatać im figle.

Na filmie z CCTV widać też strażników zaskoczonych obrotem wydarzeń. Jeden z nich stwierdził, że w momencie kiedy doszło do anomalii z wózkiem, poczuł nagle zimno. Jego zdaniem dowodzi to, że należy brać pod uwagę paranormalne wytłumaczenie tego nagrania.

 

Sceptycy twierdzą że odjeżdżający wózek inwalidzki to wynik działania wiatru i hamulca na jednym z kół. Tak też tłumaczona jest nieregularna droga jaką przebył poruszający się wózek. Jednak strażnicy z tego szpitala uważają inaczej i po tym incydencie zaczęli odmawiać pozostawania na nocnej zmianie w pojedynkę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Waterhouse

Historia smutna ale prawdziwa

.bardzo smutna historia ale prawdziwa Gdy nastaje wczesny ranek z okolic małego miasteczka zamglonego dochodzą bardzo wulgarne i brzydkie głosy nawet gdy sieć jest wyłączona a okna pozamykane. To może się kojarzyć z działaniem obcego wywiadu uderzajacego w sieci nerunowe nas wszystkich.  To bardzo utrudnia życie.  Zwłaszcza że za parę chwil sygnał staje się na tyle uciążliwy że na parkingu samochód zaczyna wydawać dźwięki braku zapięcia pasów mimo że one są zapiete. świadomości bardzo brzydkie i wulgarne słowa

Portret użytkownika lit

Kazdy kto zsiada z wozka

Kazdy kto zsiada z wozka najpierw go blokuje. Do przestawienia puste wozki sie odblokowuje, przesuwa i w miejscu docelowym blokuje sie je ponownie, by nie odjechaly w czasie holowania innych wozkow. Rutyna. To tutaj to ustawka.

Portret użytkownika Maro

Widac na roślinach z lewej

Widac na roślinach z lewej strony silne podmuchy wiatru.

Najazd kamery przed zdarzeniem jest kontrolowany, więc ekipa nagrywająca wiedziało o mozliwości przemieszczenia się wózka.

Robili sobie "jaja".

Portret użytkownika b@ron

jakby choć na jednym z kół

jakby choć na jednym z kół był zaciągnięty hamulec, to wózek by nie odjechał o ile okolicy nie było by doriana, natomiast jak to w szpitalach bywa, wózki z lat 90-tych na resztkach łożysk, napewno mogą się tak zachować jak dostaną wiatr w plecy i nie ma tam nic kontrolowanego a jedynie chaotyczny zjazd wózka z napędem żaglowym, tak że zanim zaczną się masowe ucieczki ze szpitala to oświecę że ducha tam nima... a personel to wykorzystał jedynie po to żeby na nocnej zmianie było z kim pogadać, ot i cała tajemnica

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Javis

Zgadzam się z tym co

Zgadzam się z tym co napisałeś, zastanawia mnie tylko czemu wózek przed rozpoczęciem ruchu cofnął się delikatnie do tyłu skoro wiatr dmuchał w drugą stronę? Chyba że to po prostu był autopilot

Strony

Skomentuj