Dziwne odgłosy dochodzące z nieba zostały zarejestrowane na Słowacji

Kategorie: 

Źródło: UFO Sightings Hotspot, YouTube

Na całym świecie istnieje wiele doniesień o dziwnych dźwiękach, które dochodzą z nieba. W ciągu ostatnich kilku lat zarejestrowano wiele przypadków tego typu tajemniczych anomalii.

Naukowcy przeanalizowali niektóre tajemnicze dźwięki i doszli do wniosku, że są to akustyczne fale grawitacyjne, które tworzą się w atmosferze. To, co jest przez nas słyszalne to tylko niewielki ułamek prawdziwej mocy tych odgłosów. Pewien profesor z Uniwersytetu w Saskatchewan wysunął teorię, jakoby mogły to być również odgłosy wydawane przez zorze polarne lub pasy radiacyjne.

Żadna z tych teorii nie została jednak potwierdzona. Istnieją również teoretycy, którzy uważają, że odgłosy te mogą mieć związek z NOLami oraz występującymi wraz z nimi anomaliami elektromagnetycznymi. Czy obce statki kosmiczne mogą powodować tego typu odgłosy? W ostatnim czasie, na Słowacji zarejestrowano owe tajemnicze dźwięki dochodzące z nieba. Nagranie pochodzi z 24 września.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BigStan

Podobne odgłosy rok temu były

Podobne odgłosy rok temu były w okolicy w której dane mi było wtedy mieszkać. Jednak co jest dziwne w tej sprawie - nie dla wszystkich było słyszalne, a dostępny sprzęt nagrywający wyłapywał to na progu słyszalności i dopiero odpowiednie wyciszenie tła pozwalało usłyszeć z głośnika to co wpierw słyszeliśmy stojąc na balkonie.

Skomentuj