Gadzie oczy ekspertki Fox News. Czy to dowód na istnienie zmiennokształtnych reptilian?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Czy reptilianie występują na żywo w amerykańskiej telewizji? Wszystko odbywało się na żywo w amerykańskim kanale informacyjnym Fox News. Uwagę niektórych widzów zwróciły fragmenty fizjonomii kobiety, która udzielała wywiadu. Były to bardzo dziwne oczy wyglądały na gadzie! 

 

Jak wiadomo według jednej z teorii spiskowych elita rządząca tym światem to gadzie istoty udające kształtem ludzi. Jednak nie zawsze udaje im się utrzymać odpowiednią powłokę i niekiedy dochodzi do sytuacji gdy zwolennicy tej teorii zauważają pewne niezwykłe szczegóły jak gadzie oczy. Właśnie z takim wydarzeniem mieliśmy do czynienia podczas jednego z programów informacyjnych w USA.

Nie jest to oczywiście pierwszy przypadek obserwacji rzekomego zmiennokształtnego reptilianina w telewizji. Zdarzało się to nawet samej Królowej Elżbiecie II Koburg vel Windsor lub członkom rodziny Bushów z USA.

Znany popularyzator teorii o zmiennokształtnych reptilianach, David Icke, dowodzi, że gadzie istoty od tysiącleci sprawują nad nami władzę stwarzając dodatkowo wrażenie, że nie istnieją. Wkrótce, 25 października 2018 roku, we Wrocławiu odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z tym autorem.

 

David Icke przedstawił publicznie koncept, który do dzisiaj przez większość uważany jest za kompletną niedorzeczność. Otwarcie i jak się wydaje całkowicie poważnie wyraził on pogląd, że światem rządzą pewne rody, które utrzymują władzę już od starożytności. 

 

Icke stwierdził, że jest wiele dowodów potwierdzających jego obserwacje i dawał nawet przykłady konkretnych osób publicznych, których podejrzewa o posiadanie domieszki gadziej krwi. David Icke twierdzi, że to właśnie te starożytne rody spokrewnione z gadami sprawują realną władzę nad światem i trwa to ponoć od czasów sumeryjskich.

 

 

Zobacz również:

https://innemedium.pl/wiadomosc/amerykanska-prezenterka-telewizyjna-jest...
https://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-nagranie-z-ceremonii-wreczenia-os...
https://innemedium.pl/wiadomosc/zdaniem-lady-gagi-ksiaze-karol-windsor-n...
https://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjska-krolowa-pokazala-w-tv-ze-jest-...

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hyh

to zjawisko jest chyba

to zjawisko jest chyba zalezne od kata padania swiatla i zmienia sie przy rozemocjonowaniu tez tak mam , ze robia mi sie podobno kreski...o takie zludzenie chyba optyczne. moja zajoma tez ma kreski czasem w oczach jak jej sie podoba co mowie...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj