Dziwne nagranie z ceremonii wręczenia Oskarów sugeruje, że Nicole Kidman to reptilianka

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczorajsza gala wręczenia Oskarów dla wielu pozostanie w pamięci przede wszystkim z powodu wielkiego skandalu z wręczeniem nie temu komu trzeba najważniejszej nagrody Akademii Filmowej - za najlepszy film. Jednak dla niektórych jeszcze większym szokiem było to czym okazała się być znana aktorka Nicole Kidman.

Już dwa lata temu pojawiły się sugestie, że aktorka ta została zamieniona przez kogoś innego, kto tylko wygląda jak ona. Wskazywano na jej rysy twarzy, które uległy znaczącym przeobrażeniom. Szkopuł w tym, że nieumiejące sobie poradzić ze starością celebrytki, często poddają się wielu operacjom plastycznym i doprawdy trudno powiedzieć co jest podejrzane w ich coraz dziwniejszym wyglądzie.

Zwolennicy teorii spiskowej zakładającej istnienie tak zwanych reptilian, czyli gadów udających ludzi i sprawujących nad nami de facto całą kontrolę, mają kolejny powód, aby stwierdzić, że ich dzika teoria okazuje się prawdą. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest kilkusekundowe ujęcie znanej australijskiej aktorki, Nicole Kidman, na którym widać jakby klaskała szponami zamiast rękami.

 

Według teorii reptilian, istoty te mają zdolność do zmiennokształtności i dlatego są w stanie wyglądać jak ludzie, ludźmi nie będąc. Chyba największym popularyzatorem tej teorii jest brytyjski pisarz David Icke, który nie pomny stałego wyśmiewania, konsekwentnie naucza na ten temat. Twierdzi on, że cała brytyjska rodzina królewska to reptilianie, a królową nazywa Wielką Iguaną.

Większość ludzi słysząc coś takiego nie jest w stanie zinterpretować tego inaczej niż szaleństwa, a zdaniem osób sprzyjającej tej teorii spiskowej, reptilianom tylko o to chodzi, żeby w ich istnienie nikt nie wierzył. Tak  czy inaczej jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych dziwacznych teorii w Internecie.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika konix

najbardziej przerazajace jest

najbardziej przerazajace jest to ze autor tego artykulu moze miec kiedys dzieci i bedzie im opowaidal podczas oglaania telewizji "widzisz synu ta pania ? Tak naprawde to ona jest gigantyczna jaszczurka :)" ludzie opamietajcie sie w koncu Smile

Portret użytkownika Valerie

Keanu Revease w pierwszej

Keanu Revease w pierwszej częsci matrixa też ma deformujące się dłonie, jest na yt, to nie jest jakaś wada optyczna, to z tym osobnikiem coś sie dzieje, nie twierdze od razu nic o reptiliaństwie, ale normalnym ziemskim ludziom nic takiego sie nie przytrafia i to jest zastanawiające. Madonnie deformuje się wyraźnie szyja podczas pewnego wywiadu z lat 90 tych. Ale przykładów jest więcej i dotyczą one ludzi znanych, którzy mają wpływ na populację ziemską.

Portret użytkownika barbara37

Fotomontaż i w dodatku

Fotomontaż i w dodatku kiepskiej rozdzielczości. Granicę wklejenia komputerowego widać choćby na linii zegarka. Poza tym obraz wyraźniejszy niż dłonie, które rażą pikselozą.

Portret użytkownika kolo21

Wszystkie negatywne

Wszystkie negatywne komentarze, pochodzą od nie zarejestrowanych użytkowników.Więc śmiem podejrzewać że to zwykłe trolle.Tak jak na WP.Wystarczy napisać coś bliskiemu prawdy,a następuje atak trolli.Ale fakt że ten obok gościu ma też wielkie łapy.

kolo21

Portret użytkownika Rott

Trollem jest samo

Trollem jest samo stwierdzenie ze jest ona reptalianka, dziwnie wyglada ten aplauz jednak jest to ludzkie. 

 

Coraz większe głupoty sugerujecie w tym serwisie

Portret użytkownika baca

dobre he he... ale banalne...

dobre he he... ale banalne...

identyczny efekt robi się na przykład jeśli kamerka samochodowa nagrywa w czasie deszczu pracujące na przedniej szybie wycieraczki - są dokładnie tak samo wygięte i wyglądają jak focze płetwy... a Nicole to całkiem niezła foczka...

Portret użytkownika kokos

mowcie co chcecie, ale te

mowcie co chcecie, ale te dlonie wygladaja dziwnie XD zajmuje sie rejestracja obrazu od 11 lat i nie widze, zeby ktos uzywal filtrow lub soczewek jak fish eye.. gdy wyginam swoje palce do tylu, by nie spadly z nich pierscionki, to nie tworza sie z moich dloni pletwy dluzsze od mojego przedramienia.. takze nie jedzcie po autorze, bo inne medium propaguje ideologie D Icke, a ta ciekawostka jest znacznie blizej tym tematom, niz historie tallina o mutacjach ludzi z azji Blum 3

Portret użytkownika Babadook

Dokładnie. Kobita po prostu

Dokładnie. Kobita po prostu nie chce sobie up!#rdolić tipsów. Ale nie k#%wa, oczywiście znajdą się tacy, co od razu w niej jaszczurkę będą widzieć, bo klaszcze inaczej niż reszta gawiedzi...

Portret użytkownika Koralgore

Kobiety klaszczą w taki

Kobiety klaszczą w taki sposób wtedy kiedy im się zsuwa.. biżuteria z palców. Powodów mogło być wiele. Zsuwająca się biżuteria - u Kidman obserwowana jest od lat ciagła utrata wagi. Możliwe, że jej ulubione pierścionki latają luzem, bo nie miała czasu iść i jej pomniejszyć/ kupić innej. Autor artykułu oraz ludzie których artykułami się zainteresował powinni się teraz zastanowić czy faktycznie ci "jaszczurczy spiskowcy/najeźdzcy" są takimi planktonami intelektualnymi, że mimo tego jak bardzo potrafią upodobnić się do ludzi stosując odpowiednie wysławianie się, ubiór wg obowiązujących trendów mody, iść na rozdanie nagród -  to nie potrafią prawidłowo klaskać? Wnioski - zsuwająca sie biżuteria oraz klaskanie w sposób tak by pierścionki nie pospadały.

Skomentuj