Małe miasto w Japonii stało się światowym centrum UFO

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Małe japońskie miasteczko Iino, położone na górze Senganmori w prefekturze Fukushima, stało się miejscem pielgrzymek ufologów i miłośników UFO. Miejscowy mieszkaniec Yuichi Aso, który jest pasjonatem ufologii, opowiedział dziennikarzom o dziwnej anomalii magnetycznej, która istnieje na górze ze względu na specyfikę skał geologicznych.

Aso uważa, że ​​ufonauci są bardziej aktywni w regionie Senganmori właśnie z powodu istnienia tej anomalii magnetycznej. Ufolog zasugerował, że obcy wykorzystują tę anomalię do celów praktycznych, na przykład do ładowania swoich pojazdów. Rzeczywiście na obszarze Senganmori występuje anomalia magnetyczna - dziennikarze przekonali się o tym prostym testem z użyciem kompasu. Urządzenie traci swoją funkcjonalność i przestaje pokazywać, gdzie jest północ, a gdzie południe.

 

Mieszkańcy Iina zorganizowali muzeum poświęcone kontaktom z hipotetycznymi przedstawicielami obcych cywilizacji. Co ciekawe, mieszkańcy wcale nie boją się kosmitów i są gotowi nawiązać z nimi kontakt.

„Na pewno zaprzyjaźnimy się z kosmitami. Wierzę, że niezidentyfikowane obiekty latające mogą ożywić nasze małe miasteczko i przekształcić je w światowe centrum ufologii” – dodał Yuichi Aso.

Opowieści o obserwacjach UFO i bliskich spotkaniach z gośćmi z innego świata krążą po mieście od kilkudziesięciu lat. Stały się tak popularne, że posągi UFO można znaleźć na wszystkich ulicach, a nawet oficjalna maskotka miasta to mały biały kosmita pilotujący złoty latający spodek.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj