Najbardziej znienawidzone „teorie spiskowe”

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Od tysięcy lat „teorie spiskowe” są zwalczane przez władzę totalitarną. Jednym z pierwszych okrutników nienawidzących „teorii spiskowych” był ten, który nie mógł uporać się z rozgłaszaną wszem i wobec przepowiednią o narodzeniu Mesjasza Chrystusa więc by udowodnić wszystkim, że to nie może być prawda, wymordował dzieci do drugiego roku życia.  Dzisiejsi dobrze zorganizowani herodzi, mordujący już setki milionów dzieci nienarodzonych, również, a może jeszcze bardziej, nienawidzą sytuacji, gdy prawda, określana często przez nich jako „teoria spiskowa”, wypływa na światło dzienne.

Drugiego lutego 2019 znany chrześcijański portal informuje: „Felietonistka lewicowej brytyjskiej gazety „The Guardian”, Natalie Nougayrède zastanawia się, czy „teorie spiskowe zdominują wybory do Parlamentu Europejskiego w maju?” Twierdzi, że szerzą się one w zawrotnym tempie, a liberalni demokraci mają trudności z ich zwalczaniem. Nougayrède ocenia, że tak często tworzy się „teorie spiskowe”, że stały się one codziennością.

 

Na przykład, węgierski premier, Viktor Orbán uczynił z niej główne oręże w walce z filantropem i miliarderem Georgem Sorosem. W Polsce zaś „nacjonalistyczna(zdaniem niektórych herodów faszystowska ! – dopisek red.) partia Prawo i Sprawiedliwość oraz jej lider Jarosław Kaczyński od lat rozpowszechniają różne wersje katastrofy lotniczej w Smoleńsku z 2010 roku, w której zginął prezydent, jego brat – Lech Kaczyński, wysuwając oskarżenia wobec Donalda Tuska, przewodniczącego Rady Europejskiej i krytyka Kaczyńskiego, że w jakimś stopniu ponosi odpowiedzialność za tę tragedię”. Przy okazji należy też wspomnieć o YouTube, które w ostatnich dniach rozpoczyna walkę z „teoriami spiskowymi” !

Zdaniem zwolenników teorii spiskowych konspiratorzy starają się ukryć informacje na temat konkretnych zdarzeń, co często, po jakimś okresie czasu, się potwierdza w danych i faktach. Podstawowym materiałem, na podstawie którego tworzy się tzw. „teorie spiskowe”, to skryta działalność grup ludzi u władzy, mająca na celu zmianę określonej instytucji społeczeństwa, ukrycie prawdy, lub zapewnienie komuś nielegalnych zysków, a także dotycząca działań, które prowadzone są kosztem ogółu, tak by społeczeństwo odpowiednio zaprogramować.

Wszystkie wcześniej wymienione, zaledwie kilka najważniejszych, są obecne w dzisiejszej herodiańskiej cywilizacji, potwierdzone licznymi oficjalnymi dokumentami badań, jak choćby MkUltra. (Nie wspominając o „Rytuale odprawianym podczas oddawania tunelu św. Gotarda„, czy wypowiedzi towarzysza Junkera o „zaniepokojeniu kosmitów wyjściem Wielkiej Brytani z UE„.)

Tak zwane „teorie spiskowe”, tak na prawdę, nie są teoriami, i nie jest to fikcja, lub wymysł szaleńców, przynajmniej wiele z nich ! Niestety w dobie cywilizacji informatycznej, zarządzanej przez okultystów, produkuje się prawdziwie fałszywe teorie spiskowe, mające zdezawuować te już solidnie potwierdzone, albo te które właśnie wychodzą na jaw, przykładem takiej jest „Teoria płaskiej Ziemi”, typowy konstrukt psychomanipulacyjny, by ośmieszyć wszystko co jest związane z ujawnianiem skrywanej prawdy.

Najbardziej spiskową „teorią”, albo „teoriami”, są te które przekazali nam starożytni. Mowa jest tam o istocie duchowej, zarządzającej określoną grupą wpływowych ludzi – polityków (Abaddon). Ten nadnaturalny byt przebywa obecnie w specjalnej innowymiarowej strefie – otchłani, z której chcą go wydostać globaliści, finansujący różnorakie projekty, typowym jest „drugie dno CERNu”, gdzie naukowcy od niezrozumiałego konstruktu kwarkowo-kwanowego, próbują nawiązać kontakt z innym wymiarem, z istotami nadnaturalnymi, z samym Apolyonem. Inną „teorią spiskową” z dalekiej przeszłości Ziemi, jest ta mówiąca o narzuceniu ludzkości globalnego uzależnienia od zła, od złych nawyków, nakłaniania do czynienia zła, nazywanego w chrześcijaństwie „grzechem”.

Jak wspomnieliśmy na samym początku, do tego wszystkiego dochodzi postać samego Jezusa, uznawana przez sporą grupę zanurzonych w materializm i ewolucjonizm, za jakąś legendę, lub zmyślenie, a nawet za spiskową fikcję.

Do dziś określony odłam Żydów z plemienia reptilian: „A gdy widział, że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: «Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? ” Ewangelia wg św. Mateusza 3:7; i ich wyznawców,  przekonują, że Jezus nie zmartwychwstał, zresztą jest to ciągle takie samo reptiliańskie działanie (fake newsów) jak za czasów Świątyni Jerozolimskiej: „Ci zebrali się ze starszymi, a po naradzie dali żołnierzom sporo pieniędzy i rzekli: «Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli Go, gdyśmy spali. A gdyby to doszło do uszu namiestnika, my z nim pomówimy i wybawimy was z kłopotu». Ci więc wzięli pieniądze i uczynili, jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między Żydami i trwa aż do dnia dzisiejszego.” Ewangelia wg św. Mateusza 28;12-15

W Polsce następuje coraz większy odsys energii za pomocą "Maszynerii Orgonicznej" !

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

cześć foliarze,jak tam

cześć foliarze,jak tam zrzedły wam miny na wieść że wasz bohater max spiers nie został zabity przez satanistów/iluminatów,tylko był ćpunem i przedawkował?buhahaa,a niedawno taki wstrząsający arytkuł tu był o tym

Portret użytkownika Alvin

Tak na szybko - info

Tak na szybko - info przygotowane prze innego użytkownika -- Youtube nie będzie już podpowiadał filmów tworzonych przez m. in. płaskoziemców i innych takich domorosłych cudaków - źródło jest tu.

Filmy te znikną tylko z 'zobacz również', a nie z platformy. Kto będzie chciał, znajdzie je bez problemów.  

Dla mnie osobiście sukces; ale dla tzw. płaszczaków będzie to dowód na męczeństwo ich walki i dowód na prawdziwość tych ichnich teorii....   Mimo, że tzw. płaskoziemstwo to jedna z najbardziej prostych do obalenia tzw. teorii spiskowych... 

Polecam tu cykl Sci Fun'a o obaleniu tych tez teorii płaskiej Ziemii (cała seria - całość trwa ze trzy godziny) - oraz - wesołe wpadki płaskoziemców w postaci memów. Moim skromym zdaniem trzeba by tych płaskoziemców normalnie publicznie wyśmiewać i zakazać im pisania komentarzy i nie dopuszczać do żadnych stanowisk publicznych. 

No cóż - zaraz będzie, że to atak na wolność słowa w wykonaniu wielkich koncernów medialnych..... 

Junker oczywiście jest alkoholikiem i ja go osobiście nie cierpię - ale z tymi kosmitami to najprwdopodobniej przejęzyczenie - tu jest dowód - sami możecie ocenić czy to wytłumaczenie daje radę, czy nie... 

Otwarcie tunelu pod przełęczą św. Gotarda - tutaj opis poszerzony - w skrócie - cały ten spektaktl to nic innego, jak inscenizacja lokalnej legendy ze średniowiecza o pakcie mieszczan z diabłem aby uzyskać przejscie przez tę górę. Diabeł chciał duszę pierwszej żywej istoty która przejdzie przez to przejście i mieszczanie przepuścili kozę, aby diabeł wziął jej duszę. Stąd cała heca. 

Sam oczywiście wierzę - ale tylko w niektóre - teorie spiskowe - m.in. tzw. free energy; czy inne związane z UFO - ale bez przesady - jedna ze znanych mi teorii spiskowych mówi, że tranzystor pochodził z rozbitego statku kosmitów w Roswell czy gdzieś indziej - a prawda jest jednak trochę inna - tu fajna animacja jak działa tranzystor (po angielsku).

Dlatego zawsze teorie spiskowe atakować będą postawę rozumową, logikę, matematykę i inne geometrie - słowem nauki ścisłe.

Miłego dnia.  

Portret użytkownika Kmieciu

Z podstawówki. Jak ktoś był

Z podstawówki. Jak ktoś był aż tak głupi, że jej nie skończył to ma problem,  ale to nie powód do wymyślania bredni typu "płaska Ziemia". A może w kształcie banana, jak w "Monty Python's Quest for the Holy Grail" Blum 3 ? Aha, i oskarżyciel ma obowiązek udowodnić winę oskarżonego, czyli od płaskomózgów poproszę dowód, że "Illuminaci fałszujo program szkolny, coby okrągła Ziemia i ewolucja były". Albo o odwołanie fałszywych oskarżeń.

 

Portret użytkownika Kmieciu

Dlaczemu tak zauważasz? Aha,

Dlaczemu tak zauważasz? Aha, i schizy o "niekuli ino geoidzie" sobie odpuść, albowiem iż gdyż przy rozmiarach Ziemi te pińć kilometrów, co jest z góry i z dołu przypłaszczone od ruchu wirowego, to są kpiny i błąd statystyczny do pominięcia. Terra est rotunda, jak mawiał klasyk (niejaki Nikodem D. Blum 3 )

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj