Nawiedzony obraz przeklął brytyjkę i wywołał u niej chorobę!

Kategorie: 

Źródło: Lee Steer

Lyn Cinderey, to mieszkanka miasta w Gloucester, znana tam między innymi z zabierania ludzi na spacery po różnych nawiedzonych miejscach miasta. Okazało się, że jeden z rzekomo nawiedzonych przedmiotów z którym weszła w kontakt, spowodował że kobieta momentalnie zachorowała. Zaczęła ją boleć głowa, poczuła bardzo silne zawroty głowy i dosłownie straciła kontrolę nad własnym ciałem.

Całość zdarzenia, miała mieć miejsce z powodu obrazu zatytuowanego "Sinister". Zgodnie z historią opowiedzianą, przez Lee Steera, właściciela Muzeum Nawiedzonych Obiektów, malowidło pochodziło z Revesby Abbey, choć nie wiadomo, kto był jego twórcą. Nie ma jednak co ukrywać, obraz wygląda mocno niepokojąco. Przedstawione na nim kościane motywy mają prawo budzić obawy obserwatorów. Podobno obraz ten miał być wykorzystany w filmie "Finders Keepers" z roku 2014, ale po tym, gdy członkowie ekipy filmowej i obsada poczuli się bardzo nieswojo w jego okolicy, zdecydowano o usunięciu go z filmu.

Rzekomo, już wkrótce po tym gdy Lee Steer, zabrał rzeczony obraz z rąk poprzedniego właściciela, również zaczął doświadczać rozmaitych zjawisk paranormalnych. Przykładowo, gdy położył obraz na ścianie w pokoju, następnego dnia, ten znajdował się już na zupełnie innej ścianie. Do tego dochodziły również inne zgłoszenia tego, że obraz wywoływał u ludzi stany lękowe albo chorobę. Innymi słowy, obraz jest uważany z nawiedzony, a może nawet i przeklęty.

Główna "poszkodowana" w tym zdarzeniu, czyli Lyn Cinderey po wybudzeniu się z omdlenia została poddana oczyszczeniu duchowemu a jej stan miał się ustabilizować. Trudno stwierdzić czy oddziaływanie tego obrazu na wspomnianą kobietę faktycznie miało wymiar nadnaturalny. Część ze sceptyków na pewno uzna to za próbę zwrócenia na siebię uwagi szerszych rzesz ludzi, choć w zasadzie, skala działania tego rzekomego oszustwa nie była oszałamiająco duża. Jak zwykle w przypadku kwestii duchowych, nie ma metody która pozwoliłaby nam poznać jaka jest prawda. Nagranie z samego zdarzenia możecie zobaczyć tutaj.
 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika q

:O dawno nie widzialem tylu

:O dawno nie widzialem tylu orbow na jednym filmie, to nie koniecznie jest smieszne, moze nie pokazujcie tego obrazu, ktos kto bedzie chcial, to poszuka i znajdzie, ale ... uwazajcie na takie rzeczy ... posmiejecie sie do czasu

Skomentuj