Niezwykle tajemnicza wizja Jackowskiego w sprawie pandemii - Wypływają sensacyjne dane

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Globalne elity NWO prowadzą realizaję wielkiego planu, nazywanego w ich spesjalnym kodzie "ordo ab chao". Ma doprowadzić ludzkość do kulminacyjnego momentu, w którym zaczną się straszne prześladowania ludzi normalnych, zdrowych na umyśle i duszy, zwłaszcza chrześcijan. Wielki ucisk będzie najtrudniejszym okresem w historii ludzkości. Według proroctw biblijnych przypadnie on na „dni ostatnie” czy też „czas końca” - "czasy ostateczne" ​(2 Tymoteusza 3:1; Daniela 12:4). Będzie to „ucisk, jakiego nie było od początku stworzenia, które Bóg stworzył, aż do tego czasu i nigdy więcej nie będzie” ​(Marka 13:19; Daniela 12:1; Mateusza 24:21, 22).

Wiele wskazuje na to, że teksty mówiące o wielkim ucisku w Księdze Daniela, w Ewangeliach oraz w Apokalipsie mówią nie tylko o wcześniejszych okropnościach, których doświadczali wierni w czasach Antiocha Epifanesa, czy w latach okupacji rzymskiej, ale również o późniejszym okresie okrutnych prześladowań - nadchodzących dniach globalnej okupacji (szczepionkowego znamienia). O takim wielokrotnym spełnieniu się zapowiedzi profetycznych oraz że proroctwo o wielkim ucisku wypełni się w kilku etapach, przekonanych jest też wielu biblistów.

Spojrzenie na historię prześladowań Żydów i chrześcijan pomaga nie tylko zrozumieć istotę nadchodzącego wielkiego ucisku, jak i poznać strony opisanego dramatu, czyli kto kogo ma uciskać i prześladować, ale również nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, że do samego końca każdy prawdziwy naśladowca Chrystusa, narażony będzie na podobne prześladowania (por. 2 Tm 3.12; Mt 5.10-11). Jak powiedział Jezus: ,,Jeśli mnie prześladowali i was prześladować będą” (J 15.20).

Wiele przepowiedni zaczyna się już spełniać ! Według przekazów Maryi Dziewicy papiestwo mocno "podupadnie": Matka Boża z La Salette (i Fatimy) mówi o wielkim kryzysie ! „Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.” - są to słowa Matki Jezusa. Każdy kto nie będzie chciał oddawać pokłonu biblijnej bestii będzie wpierw psychicznie i duchowo atakowany, następnie społecznie niszczony, a na końcu fizycznie mordowany: "sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). Apokalipsa 13:11 ("O. James Martin SJ zarzuca polskim biskupom homofobię. Podpiera się autorytetem papieża").

Już dziś widać ogromne przygotowania do "wielkiego ucisku". Całe narody poddawane są procedurom "destrukcji pandemicznej" !  Od lat rządy państw uczestniczą w realizacji globalnego chaosu (Agendy 2030-2050), z którego wyłoni się ich specjalny "najwyższy porządek" (ang. First Order). Z pewnością pojawią się nowe rodzaje międzynarodowej policji gestapo "ORMO-NWO-ONZ", jak i konfidenci, szpiegujący i nadający na nieposłusznych, nie oddających "pokłonu homoseksualnemu zwierzęciu bafometa LGBT".

W związku z tym prosimy przeczytać sensacyjny artykuł na portalu "ZmianyNaZiemi" ("Rothschild, Bank Światowy i dowód na to, że pandemia COVID-19 ma trwać do końca marca 2025 roku!"), w którym ujawnia się wielki plan zaprowadzenia globalnej pandemii. Musimy w tym miejscu bardzo to podkreślić - naszym zdaniem wirus, i to groźny wirus, został wypuszczony, to nie jest tak, że go nie ma, on jest, ludzie na niego chorują, część nawet umiera. Proszę zrozumieć, to musi być prawdą, inaczej elity nie miały by silnych podstaw do wywołania światowej szaleńczej paniki. Jednak sytuacja wcale nie jest taka jak to nam się przedstawia w ośrodkach społecznej dezinformacji.

Od momentu uchylenia wieczka puszki pandory w Wuhan, teatr psychomanipulacji jest rozdmuchiwany na pełną parę ! Ze wspomnianego artykułu dowiadujemy się, że planowano tą gigantyczną akcję już od wielu lat, od dziesięcioleci. Jesteśmy właśnie świadkami jak rządy wielu państw potulnie wykonują zalecenia nieformalnego rządu globalnego, którego nie ma, a w którego posiedzeniach uczestniczą polskie marionetki: Rafał Trzaskowski, Radosław Sikorski, Hanna Suchocka, Andrzej Olechowski i wielu innych ! (członkowie tzw. „najwyższego porządku” Bilderberg!).

Jeszcze raz zaznaczmy, bo to ważne, wielu polityków na szczytach zaraziło się covidem więc większość wierzy, że to realna pandemia i realne zagrożenie, w innym przypadku służby już by wygasiły to psycho-szaleństwo, a rządy przestały by zadłużać się na amen ! (Pan Michalkiewicz, na kanale Tomasza Sommera podał liczbę 500-set miliardów złotych jakie do tej pory zaciągnął Morawiecki u swoich kolegów po fachu !)

Zadłużenie społeczeństw rośnie w zastraszającym tempie, jak tak dalej będzie szło, to za prarę lat banki przejmą większość niewielkich państw, powstanie globalna komuna, z której wyłoni się już oficjalnie (transhumanistyczny i bolszewicki) "Rząd Światowy Antychrysta" ! Zaprowadzenie globalnej pandemii nie jest celem samym w sobie, chodzi o coś bardziej wysublimowanego.

Aby zrealizować pragnienie połączenia się "piramidy iluminatów", skierowanej ku górze-odlatującej, z "piramidą kosmitów", lądujących na Ziemi, skierowanej ku dołowi (prowadzących niewidoczną inwazję!) musi pojawić się wpierw wielkie zniewolenie, następnie prawa zwierzo-ludzi, czyli hybryd ludzko zwierzęcych, a następnie całkiem nowe prawodawstwo dotyczący istot ufonautycznych, wyższej rasy panów GMO, o której marzył Adolf Hitler - rządu światowego z Ks. Daniela 2:43.

Odnośnie etapu tworzenia "wielkiego ucisku", w jakim się obecnie znajdujemy, warto przytoczyć zadziwiającą wizję jasnowidza Jackowskiego. Osobiście uważam, na podstawie wielu lat badania tego tematu, że tego typu przecieki z innego wymiaru, są prowadzone przez istoty anielskie, albo duchy nadzorujące cały ten proces ! Globalny proceder ordo ab chao musi być realizowany zgodnie z tym co słyszą od duchów członkowie kościołów loży wolnomurarskiej, to czego się dowiadują w ich masońskich światyniach jest następnie wdrażane, sami o tym wspominają !

W przypadku pana Jackowskiego, w jego wideo z dnia 20 października 2020, (tytuł na YouTube to: "Jackowski: To będzie trwało 3,5 roku! Nie kupujcie bitcoinów! || Sommer TV") jasnowidz przekazał nam, że cała ta "plandemia-fałszywa flaga" ma trwać 3.5 roku (słownie trzy i pół roku). Biorąc pod uwagę przekaz od ducha, albo duchów, które przekazują panu Jackowskiemu informacje, można głęboko zastanowić się nad liczbą "trzech i pół roku" ! Jest to bardzo zastanawiające, że w innym wymiarze, istoty anielskie wybrały akurat tą liczbę.

Słowa Jezusa jakie nam przekazał w Ewangeliach zdają się wskazywać na to, że tylko pojedyncze pokolenie będzie świadkiem wszystkich wydarzeń związanych z globalnym "uciskiem", zarówno „początku boleści”, jak i ogólnoplanetarnych prześladowań wierzących.

Choć nie możemy być tego na sto procent pewni, wiele na to wskazuje, że wydarzenia, które Jezus określił jako „początek boleści”, będą mieć miejsce w pierwszej połowie siedmiu lat, o których tutaj tylko wzmiankujemy. Brak pewności z usytuowaniem w czasie owych wydarzeń, wiąże się również z tym, że generalnie zarówno Jezus, jak i inni biblijni autorzy skupiają się na drugiej połowie końcowych siedmiu lat.

Odniesienia do tajemniczego "okresu czasu" -  "trzech i pół roku" znajdujemy w biblii wielokrotnie:

Ks. Daniela 12:7 "I usłyszałem męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki. Podniósł on prawą i lewą rękę do nieba i przysiągł na Wiecznie Żyjącego: Do czasu, czasów i połowy [czasu]. To wszystko dokona się, kiedy dobiegnie końca moc niszczyciela świętego narodu."
Apokalipsa 11:2 "Lecz zewnętrzny przedsionek świątyni wyłącz i nie mierz go, gdyż oddany został poganom, którzy tratować będą święte miasto przez czterdzieści dwa miesiące." 42 miesiące, czyli 3.5 roku.

Apokalipsa 13:5 "I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące."
Apokalipsa 11:3 "I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni." 1260 dni czyli 3.5 roku !

Ks. Daniela 12:6-7 "I rzekłem do męża obleczonego w szatę lnianą, który stał nad wodą rzeki: Kiedy przyjdzie koniec tych dziwnych rzeczy? Wtedy usłyszałem, jak mąż obleczony w szatę lnianą, który stał nad wodami rzeki, podniósł prawicę i lewicę ku niebu i przysięgał na tego, który żyje wiecznie: Będzie to trwało czas wyznaczony, dwa czasy i pół czasu, a gdy doszczętnie będzie zniszczona, wtedy się to wszystko spełni."
Apokalipsa 12:14 "I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pół czasu, z dala od węża. "Czas, czasy i pół czasu” (1 + 2 + ½ = 3 ½)

Według słów Jezusa "wielki ucisk" rozpocznie się sprofanowaniem przez Antychrysta "miejsca świętego", można je rozumieć jako fizyczna świątynia, albo ludzkie ciało, będące, zgodnie ze zdaniem Chrystusa - "świątynią", która będzie sponiewierana „ohydą spustoszenia”, lub inaczej „obrzydliwością powodującą spustoszenie”. (Mat 24:15; Dan 9:27, 11:31, 12:11). Może, ale nie musi, chodzić tu o jakąś transhumanistyczną szczepionkę, która zmieni ludzi w istoty nieludzkie (UFOnautów GMO) ?!

To właśnie od tego wydarzenia rozpocznie wielki ucisk, czyli prześladowanie wierzących. Jezus ostrzega wierzących, którym przyjdzie żyć w tym okresie, przed straszliwymi prześladowaniami, które przyczynią się do męczeństwa wielu. Co do tego, że chodzi tutaj o kościół - Prawdziwych wewnętrznych Żydów (a nie niewierzący Izrael, jak sugeruje wielu), nie powinno być wątpliwości, zważywszy na to, że Jezus mówi tu o tych, którzy będą w nienawiści u wszystkich z powodu Jego imienia, czyli chrześcijanach (i Żydach mesjańskich).

Co więcej, według przekazu Mateusza, w tym czasie „wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.” (Mat 24:10) Chodzi prawdopodobnie o "Nowe ORMO-SB-UB-NWO". Presja prześladowań będzie zbyt duża dla wielu. Tylko prawdziwie wierzący, będą w stanie wytrwać do końca. W wyniku prześladowań, wielu chrześcijan nie zdoła wytrwać w wierze.

Dlatego już dziś, w dobie przygotowań do "globalnych prześladowań NWO" należy uświadamiać społeczeństwo o tajnej i mniej tajnej agenturze rządu globalnego oraz wszechobecnych podsłuchach. Nie dajmy się skłócić, informujmy wszystkich o planach iluminatów znamienia bestii, zwłaszcza chrześcijan, byśmy tworzyli wielką grupę kochających się istot, pozbawionych nienawiści, pomagającym sobie.

W tym celu powinno się na świecie i w Polsce zwiększać ilość medytacji chrześcijańskich jak i modlitw, skierowanych do Ducha Świętego Jezusa Chrystusa, jedynaego Zbawiciela ludzkości. Przecież przepowiedział świętej Faustynie „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732)

Jackowski: To będzie trwało 3,5 roku! Nie kupujcie bitcoinów! || Sommer TV

https://youtu.be/ydvGFdi-Lgk

Atak na Polskę komunistów Komitetu Centralnego Wszech Religii Zielonego Ładu Lucyferian

https://youtu.be/4jjB25EfCTE

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika slawomir

Glubszego dupowidza jeszcze

Glubszego dupowidza jeszcze nie widzialem.Co dzien co miesiac jakas baba Wanga cos przewiduje koniec swiata dupa rata.Moze ktos nam powie-przepowie-przewidzi kiedy ten nie-rzad sie rozpierdoli a my bedziemy sie rzadzic do woli.Slowianie do boju.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika werty

1. bądź Chrześcijaninem

1. bądź Chrześcijaninem

2. uciskaj i morduj wszystkich innych w przeszłości

3. płacz, że teraz ciebie prześladują.

4. powtarzaj, że to co złe zsyła szatan, a to co dobre, to od bozi

 

Strony

Skomentuj