Plama z wody „w kształcie Matki Boskiej” znaleziona na parkingu, podobno chroni przed Covid-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Boska plama została odkryta na parkingu piekarni w Bogocie w Kolumbii i od tego czasu stała się miejscem kultu z wierzącymi modlącymi się o ochronę przed koronawirusem. Katolicy w Bogocie w Kolumbii są przekonani, że ta plama wody jest szczególnym znakiem od Najświętszej Mari Panny.

 

 

Pobożni chrześcijanie przybywają do piekarni i modlą się do plamy wody w kształcie Matki Boskiej w nadziei, że ochroni ona ich przed koronawirusem. Boską plamę po raz pierwszy zauważył strażnik piekarni na parkingu w stolicy Kolumbii Bogocie podczas swoich obchodów.

 

Odkąd zjawisko zostało odkryte, parking zamienił się w miejsce kultu, a ludzie gromadzą się, aby zobaczyć sylwetkę w kształcie Matki Boskiej.

Pracownica piekarni Lorena powiedziała gazecie Noticentro: „Każdego dnia przyjeżdża tu od 50 do 60 osób. Zanim coś kupią w sklepir, odwiedzają to niezwykłe miejsce i modlą się, a jakoś to jest naprawdę ważne dla nich i dla nas”.

Pielgrzymi uważają, że jest to „cudowna postać”, a nie coś, co zostało stworzone przypadkowo przez wilgoć, jak wielu uparcie tłumaczyło. Pracownicy Lorena twierdzą, że „to nie mogło być spowodowane przeciekiem” i odrzucają oskarżenia, że to celowe uszkodzenie ściany, dodając, że „to na pewno cudowny obraz”.

 

U żadnego z pracujących w piekarni nie zdiagnozowano Covid-19 i dlatego uważają oni, że plama Matki Boskiej musi ich chronić.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj