W Austrii znaleziono pierścień Adolfa Hitlera

Kategorie: 

Źródło: https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/728927/Adolf-Hotler-ring-found-Nazi-treasure-hunter-Austrian-lake-Toplitz-video

Gerhard Zauner, austriacki kolekcjoner, powiedział reporterom o niesamowitym znalezisku w jeziorze Toplitz. Austriak znalazł rzekomo w akwenie pierścień, który był własnością samego Hitlera. Na ozdobie z czystego srebra wygrawerowano czaszkę i datę narodzin Führera - 20 kwietnia 1889 r.

 

Jak zauważył Gerhard, pierścień był kiedyś częścią kolekcji byłego przywódcy Niemiec, która została rozkradziona. Teraz te ozdoby można znaleźć w całej Europie. W 1959 roku mężczyzna w tym samym jeziorze znalazł 72 miliony fałszywych funtów. Pieniądze pochodziły z czasów ery nazistów.

 

Przez ponad sześćdziesiąt lat Zauner szukał kolejnych skarbów, a teraz szczęście uśmiechało się do niego. Obecnie kolekcja Gerharda zawiera różne obrazy, broń, materiały wybuchowe itp. Wiadomość o znalezisku została opublikowana na stronie Daily Star. Wszystkie wymienione artefakty znajdują się w prywatnym muzeum Gerharda.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj