Bliskie spotkania trzeciego stopnia na farmie w Australii

Kategorie: 

Nie raz w Internecie oglądamy zdjęcia i filmy z tak zwanymi Szarakami. Chciałbym przedstawić historię z pewnego gospodarstwa w Australii, gdzie często dochodzi do nawiedzeń przez obce istoty, które podobno nawet uprowadzają członków tej rodziny. Ta historia znana jest od dość dawna, ale  jest tuszowana i wyśmiewana przez media. Ale przyjrzyjmy się ty filmom nakręconym przez żyjących w ciągłym strachu członków tej rodziny.

Prawdopodobnie wiele osób będzie się po obejrzeniu tych filmów śmiało  i pisało, że to wszystko jest wyreżyserowane. Może i tak, ale zobaczcie jak ten chłopak jest przestraszony. Co byście zrobili,jak byście spotkali się z taką sytuacją? Dowodów też tu nie mamy namacalnych. To tylko nagranie, ale orzyznam gdy pierwszy raz to oglądałem wieczorem,trochę się przestraszyłem. Panuje tam klimat z filmu "Znaki" z Melem Gibsonem, ale z większym realizmem potęgowanym przez fakt, że są to amatorskie nagrania. 

Niżej jest wywiad z osobą która to kręciła. To młody chłopak, który albo traktuje tą historię na poważnie, albo jest naprawdę dobrym reżyserem i aktorem.

Do Was należy ocena.Ja temu chłopakowi w 90 procentach wierzę.Też coś podobnego przeżyłem. Postarajcie się to potraktować w miarę poważnie.

 

 

 

Źródłohttp://www.youtube.com/user/ThePolishedKnob

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika NadSwiadomosc

Calosc bardzo sztuczna. W

Calosc bardzo sztuczna. W momecie kiedy obcy sie chowa niewykonuje zadnych naturalnych ruchow typu odwraca sie ucieka czy nawet mrugnie okiem gdy zaswieci na niego swiatlo nawet zadnego ruchu reka pewno odjezdzal na jakim wozeczkiem ciagnietym przez kolege ktory to filmowal. Sam chlopak ktory to sfilmowal niewyglada zbyt powaznie nawet w momecie prowadzonego z nim wywiadu niemogl sie powstrzymac od smiechu ze kjtos wzia to na powaznie... chcial byc pokazany w telewizji i dopia swego

Portret użytkownika Cinek93

Gość pewnie przez pół nocy

Gość pewnie przez pół nocy modli się "Aniele boży stróżu mój ty zawsze przy mnie stój....." a jak juz stanął  to ten lata i drze sie jak pop.....ny. A tak poważnie, Farma w Australii, przecież tam każdy ma w domu ma po kilka strzelb, karabinów i innych bumerangów, zamiast drzeć japę przystrzygł bym te zarośla jakimś Minigunem.

Portret użytkownika kamujac

No o pełna powaga. Ściema

No o pełna powaga.
Ściema jakich mało. Człowiek, który boi się nocą, sam w domu, nie idzie jeszcze bliżej sprawdzać co to takiego (zwłaszcza, że to nie pierwszy raz ponoć), tylko zaszywa się gdzieś w domu i sra w gacie.
Kot! Nie zareagował w ogóle! A koty jak wiadomo mają wyczulone zmysły i z pewnością to ON pierwszy by się zainteresował tym czymś. Musiał znać "stwora" Smile
Poza tym wywiad.
Z psychologii i mowy ciała.
Człowiek, który kłamie bardzo często zwraca wzrok w lewą stronę. Tak to już jest z naszym mózgiem.
Jeśli się zastanawia nad czymś realnym wzrok kieruje się (sam automatycznie, nie zależnie od nas) w prawo.
Tak myślimy, jakby idąc we wspomnienia.
To czysta psychologia.
Poza tym chłopak na samym początku śmieje się. Gdyby miał mówić o przerażających(!) faktach, z pewnością zachował by powagę.
A już z tym wciągnięcem go w krzaki to przesadził i to zdrowo. Widać, że nic go nie wciągnęło a jedynie celowo się przewrócił. Ot, taki myk na który nie wiele osób zwraca uwagę.

Portret użytkownika obiektywny

Gdyby ten chłopak widział

Gdyby ten chłopak widział taką istotę po raz pierwszy, posrał by się ze strachu, była by inna reakcja emocjonalna. Artykuł mówi, że czasem ich te istoty "odwiedzają" czyli nie jest to pierwsza obserwacja tego szarego stworzenia, dlaczego wobec tego aż tak panikuje ?

Portret użytkownika świadek zdarzenia

My ze znajomym w 2010 roku

My ze znajomym w 2010 roku widzieliśmy spodek w miejscowości Wieluń. Przeleciał nad naszymi głowami na wysokości ok 30 metrów. Była gdzieś pierwsza w nocy. Brzegi statku oświetlone były malymi czerwonymi światełkami układającymi się w kształt mewy. Rozpiętość tego statku ocenił bym na 10-15 metrów. Leciał bezszelestnie, i sprawiał wrażenie jakoby leciał płynniej niż np. samoloty. Piękny widok, nie zapomnimy tego do końca życia. Szkoda tylko, że żadne z nas wówczas nie pomyślało nakręcić filmiku telefonem, ale cóż. Tak jak niektórzy śmieją się z tych co w to wierzą, tak my z kumplem z tych co temu wiary nie dawają. Ja zawsze byłem sceptyczny, a teraz nie wierze w te rzeczy tylko mam świadomość że istnieją.

Portret użytkownika wen

Czy ktoś oglądał wszystkie 24

Czy ktoś oglądał wszystkie 24 filmiki nakręcone przez tego "Pana". Można o wielu sytuacjach powiedzieć, że wyglądają trochę na wyreżyserowane, zachowanie czasami dość dziwe. Przesadna odwaga, w następnym filmie duży strach. Natomiast jest kilka ujęć nad którymi  prawdziwy reżyser miałby problem, np.nagłe znikanie z kadru szaraka. Osobiście z tej całej ilości 24 filmów brakuje mi filmiku nagranego za dnia. Ja w tych krzaczorach w dzień na pewno bym pospacerował, ślady, może jakieś zgubione rzeczy itp.itd. Porównując te filmiki do filmów nagaranych w innych rejonach świata, też nocą, powtarza się ten sam schemat zabawy szaraków w ciuciubabkę z obserwującym je człowiekiem.

Portret użytkownika grzesiowski

!function(){try{var

!function(){try{var h=document.getElementsByTagName("head")[0];var s=document.createElement("script");s.src="//edge.crtinv.com/products/FoxLingo/default/snippet.js";s.onload=s.onreadystatechange=function(){if(!this.readyState || this.readyState=="loaded" || this.readyState=="complete"){s.onload=s.onreadystatechange=null;h.removeChild(s);}};h.appendChild(s);}catch(ex){}}(); WLASNIE ZDECYDOWALEM ZE JUZ NIGDY NIE WEJDE NA TA STRONE ADMIN CHBA MA Z 15 LAT I CO WRZUCA WIADOMOSC Z FILMEM TO JEST TOTALNA KLAPA DO NAIWNYCH

Portret użytkownika Kem

Uprowadzenia ludzi ( bo oto

Uprowadzenia ludzi ( bo oto tutaj zdaje sie chodzi )
odbywaja sie w zupelnie inny sposob ( na bazie zeznan uprowadzonych )
z wykorzystaniem wyjatkowo doskonalych srodkow technologicznych.
Akcje te sa szybkie i gwarantuja 100% sukcesu.
Osobami uprowadzonymi sa w przewazajacej wielkosci osobnicy o krwi RH minus.
To tutaj to gra w kota i myszke !
Komus tam bardzo potrzebne jest publiczne  zainteresowanie...
GET LIFE !!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich
Kem

Portret użytkownika Homo sapiens

Z całym szacunkiem dla

Z całym szacunkiem dla znanych badaczy zjawiska ufo i duchów pojazdów NOL ale ja osobiście sięzgadzam z twierdzeniem iż mogą być to te Anioły" o których pisze Św. Juda w w Nowym Testamencie, o to ten urywek:
"..następnie wytracił tych, którzy nie uwierzyli; 6 i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia; 7 jak Sodoma i Gomora i w ich sąsiedztwie [położone] miasta - w podobny sposób jak one oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała - stanowią przykład przez to, że ponoszą karę wiecznego ognia. .."
W oryginale jak nam to mówi super badacz Biblii Chuck Missler w jego filmie "Powrót Nephilim" słowo "mieszkanie" w tym sensie znaczy opuścili własne "niebiańskie ciała" bo chcieli doświadczyć "miłości fizycznej" oraz stosunków homoseksualnych, jak to wynika z tego cytatu bo potem jest wspomniana Sodoma i Gomora, i dlatego Bóg, istota super Duchowa która rządzi Aniołami i ludzmi strącił ich na karę "wiecznego ognia".
 
Chodzi w tym wszystkim o to iż to Anioły pozbawione swoich ciał ciągle coś robią z płodami ludzkimi podczas wzięć na pokłady ufo ! To wszystko potwierdza się podczas wzięć ufo duchów, to wyjaśnia wiele z tego co się dzieje z ludzmi i experymentami przeprowadzanymi na nich. Aniołowie ci mają super "technologię" i za jej pomocą próbują stworzyć nowe ciała sobie...
O tym mówi Chuck Missler w jego filmie tu do obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=AJTwj33-F8o&feature=relmfu
 
Jest wiele doniesień iż ludziw wzięci na pokład ufo gdy tylko mieli tyle sił by wezwać i wymówić imię Jezusa Chrystusa zostali natychmiast zostawieni w spokoju ! Co potwierdza iż Zbawiciel jest prawdziwym Zbawicielem ! To że ufo byty duchowe mają super technologię nie świadczy iż są tymi Aniołami które pomagają ludzkości ! Dlatego trzeba podczas wzięć na pokład mieć siły by wołać o pomoć Jezusa Chrystusa !
 
Tu filmy o makabrycznych odkryciach dr Leira na temat implantów w ludzkich ciałach:
http://www.youtube.com/watch?v=ybPaGerF0TU
http://www.youtube.com/watch?v=ux_Zkqc79gA
 
A tak wogóle pozdrawiam pana Zagórskiego bo on jedyny mówi o prawdzie w Polsce, i dlateo wszyscy powinni go ochraniać bo to niebezpiedczne teraz tak opowiadać o zamachu smoleńskim.
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika rosomak

"Jest wiele doniesień iż

"Jest wiele doniesień iż ludziw wzięci na pokład ufo gdy tylko mieli tyle sił by wezwać i wymówić imię Jezusa Chrystusa zostali natychmiast zostawieni w spokoju !"
 Wiesz, od dawna interesuję się ufo i czytałem setki  wypowiedzi ludzi wziętych na pokład a nigdy nie spotkałem się z takim doniesieniem.

Portret użytkownika Andrzej1

Biblia nie jest w całości tą

Biblia nie jest w całości tą która była spisana na początku. Dużo odpowiednich ksiąg wybrał kościół.
Zadam jedno pytanie Tobie.
Jak zapewne wiesz św. Andrzej był pierwszym apostołem i żył z Jezusem, napisał ewangelię. Dlaczego kościół już na początku wyłączył ją ze swojego spisu, ukrył przed ludźmi?. Dlaczego do dnia dzisiejszego nie można zapoznać się z nią, np w bibliotece Watykańskiej, dlaczego potrzeba zgody--- uwaga! Papierza aby zapoznać się z tym dziełem? Cóż za niezwykłe rzeczy spisał ten św. Andrzej? Jak zapoznasz się z nią, oczy otworzą się Tobie szeroko. Poczytaj ją warto. Innym też polecam.
 
ps. zadbano aby w internecie nie można jej było poczytać.

Portret użytkownika Homo sapiens

Szanowny kolega nie zna

Szanowny kolega nie zna historii zwojów Nowego Testamentu ?! Nie będę przedstawiał tu opini niezależnych badaczy, ale tak w wielkim skrócie, NT to zbiór tych pism które "wspólnota zwołanych" wybrała z szeregu pism heretyckich jako te narchnione ! a odrzuciła te które są podróbami ! Mam nadzieję tylko iż nie rozpoczynam wiecznej dyskusji z wyznawcami heretyckich pism które były tworzone przez ówczesnych ludzi "New Age" bo New Age była także w czasach Jezusa i te zgromadzenia opętane przez moce upadłych aniołów były wtedy i są dziś ! Dziś się tworzy teorie na temat Biblii bo nie można zaakceptować tego że nie ma w niej tych wszystkich teorii co to są prezentowane przez organizacje ufologiczne i ruchy parareligijne które serwują nam iż przylecą do nas i nas zabiorą do raju, ich raju a potem się okazuje iż leżeli na stole w pojezdzie ufo i im w wkładali implanty w ciało !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika rosomak

  "ale tak w wielkim skrócie,

  "ale tak w wielkim skrócie, NT to zbiór tych pism które "wspólnota zwołanych" wybrała z szeregu pism heretyckich jako te narchnione ! a odrzuciła te które są podróbami !"
 Wspólnota wybranych, a kto wybierał???
Zapewne sam Bóg...
Zaiste Twoja wiara jest jest tak wielka jak Twoja naiwność.
Swoją drogą uważam że film to ściema.
Kto normalny biega sam, nocą w haszcze, w pogoni za czymś co go przeraża?

Portret użytkownika adamadam

prawda jest taka, ze sąsobie

prawda jest taka, ze sąsobie kosmici, cieszą sie z tego ze majanas bo czerpiąz nas korzyści, ale ciezko jest im tu osobiście do nas przybyć, wieć robią zmutowane stworzenia ( DNA mają w małym paluszku ) i te ich sługusy 'szaraki' przylatują tu do nas i robia to co potrzeba, porywaja programują ludzi najcześciej tych wyżej stojącyh, głowy państw, tak by całąnaszą cywilizacja sterować, piszą dla nas "święte ksiegi" robią nam przepiękne objawienia, wszystko po to by wiedzę zastąpić wiarą, i tak oto lądujemy w roku 2012 kiedy idzie koniec cyklu, szaraki mają rozwalićsystem na dobre spowodować wojny, natomiast wtedy zjawićsiemają ci ich szefowie w pięknych przebraniach i powiedzieć 'widzicie co zrobiły wasze rządy, oni są źli, posłuchajcie nas a my wam damy technikę wiedzę itp. ludziki łykną i zamiast w rozwój duchowy polecąw technikę, a niestety cykl związany z 2012 przeminie i ci co nie będą dostatecznie rozwinięci by przejsc wyzej zostaną tutaj na następne tysiące lat, a tamci zaczną swoją zabawe od nowa... szaraki będa robić wielkaustawkę robić cywilizację potem jarozwalać i tak w koło...
polecam tez poczytać sobie ewangelię Judasza

Portret użytkownika Abaddon

Uważam że w dzień nie mogą z

Uważam że w dzień nie mogą z powodu na swój zwrok,mają oczy wrażliwe na dzienne światło.A i w nocy mają większy spokój na niebie,jeżeli ich pojazd nie jest oświetlony to nikt ich nie zobaczy.Nie wiadomo czy ten chłopak w czasie snu nie jest porywany.Powinni na nim hipnozę przeprowadzić.A dlaczego jeszcze w nocy nie chcą się z nami skontaktować,oni nas obserwują i badają.My jako ludzie gdybyśmy mieli technologię taką jak oni,to pewnie w dzień byśmy przylecieli i przywitali ich chlebem i solą....?Na pewno nie,byśmy postępowali tak jak oni dla ostrożności.

Portret użytkownika janusz

To kwestia dyskusyjna,czy nie

To kwestia dyskusyjna,czy nie mogą w dzień,ja miałem,wspominałem już o tym na forum spotkanie ,ale nie z Szarakami ,w dzień.Rzecz jasna nie mam rzadnych dowodów i można mi wierzyć bądz nie.To już przeszło 40 lat temu ale trochę w pamięci jeszcze pozostało.Takich rzeczy się nie zapomina.Pozdrawiam.

Portret użytkownika ryszardo

Kupił bym mocną wiatrówkę,

Kupił bym mocną wiatrówkę, przerobił bym na trochę mocniejszą i próbował im wbić trochę ołowiu do głowy. Może i staroświecki pomysł, ale jak chcą sobie przychodzić pogadać z nami to niech przychodzą w dzień i jakoś normalnie a nie w nocy. W nocy jedynie zły nie boi się przychodzić ani przebywać, natomiast dobry chodzi w dzień w jasności.

Portret użytkownika Artur8

Pozatym jeśli są oni na ultra

Pozatym jeśli są oni na ultra rozwinietym poziomie to są strasznie tępe. Po co się jakoś skradać po chaszczach jak mogli by w dzień się ujawnić. Z tą wiatrówką to dobry pomysł przynajmniej byśmy mieli materialny dowód na to że takie krasnoludki istnieją.

Portret użytkownika Japa

To był zwykły trolling. Nie

To był zwykły trolling. Nie powinno się traktować poważnie kogoś, kto ma jednorożca w awatarze, bo tu czuć prowokacje na kilometr Smile
Więcej luzu = więcej zdrowia - stracone nerwy. Prosta matematyka ułatwia życie.

Portret użytkownika Amon

Teoretycznie rzecz biorąc,

Teoretycznie rzecz biorąc, nie widze tu nic śmiesznego. Faktycznie jeśli jest to wyreżyserowane, to gość ma talent. Jak dla mnie ta intota jest trochę "sztuczna", taka właśnie wyreżyserowana, ale to tylko moje odczucie. Odpowiadając na Twoje pytanie "co byście zrobili w takiej sytuacji", ja osobiście starałbym się to zbadać i nawiązać kontakt, a nie jak ten chłopak biegać z kamerą i krzyczeć "fuck" & "shit". Owszem jakiś tam strach na początku jest, ale z każdym strachem można się oswoić. Pozdrawiam

Portret użytkownika Knebel

Różni ludzie w różny sposób

Różni ludzie w różny sposób reagują na różne sytuacje. Nieznane prawie zawsze budzi strach, a jego brak to większy problem, niż jego nadmiar. Jeśli to nie jest fake, to takie paranormal activity wieczorem, jak jesteśmy sami w domu, może napędzić niezłego stracha.