Czy New York Times przygotowuje kolejne raporty w sprawie UFO?

Kategorie: 

Źródło: Własne

Pojawiły się plotki, że gazeta New York Times szykuje się na kolejny głośny artykuł dotyczący kwestii UFO i amerykańskiej armii. Biorąc pod uwagę że to właśnie NYT ujawniło słynne nagrania UFO znane jako "FLIR", "GIMBAL" i "GO FAST", wszelkie doniesienia na ten temat muszą wywołać falę dyskusji.

Jeszcze w grudniu 2017 roku, New York Times opublikował wyniki śledztwa w sprawie pościgu pilotów myśliwców należących do armi USA za pojazdem UFO. Film pochodzący z Pentagonu, pokazuje pilotów marynarki wojennej śledzących ruchy dziwnie zachowującego się obiektu. Obserwacje te rozpoczęły się 10 listopada 2004 r. i trwały przez kilka kolejnych dni. Obiekt pojawiał się na radarach lotniskowca przez krótki czas, zatrzymywał się w powietrzu, a następnie odlatywał z dużą prędkością.


Plotki które pojawiają się w sieci dotyczą istnienia tajnej agencji odpowiedzialnej za przechwytywanie i analizowanie wraków pojazdów UFO. Rzekomo, New York Times weszło w posiadanie takiej dokumentacji i już wkrótce będzie udostępniać ją w sieci. Historia ma być obecnie badana przez dziennikarzy gazety i może pojawić się już wkrótce. Naturalnie, tego typu rozważania, zwykle opierają się na dość słabych argumentach. Nawet niektórzy ufolodzy zauważają, że dyskutowanie na ten temat bez oficjalnej wypowiedzi przedstawicieli NYT mija się z celem.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj