Trójkątne UFO sfotografowane ponad Wichita

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jakiś czas temu informowaliśmy o obserwacji dziwnego trójkątnego obiektu, który wypatrzono nad Teksasem. Właśnie doszło do kolejnej tego typu obserwacji, tylko tym razem w Kansas.

 

Najnowsze zdjęcia niezidentyfikowanego obiektu latającego wykonał fotograf amator Jeff Templin. Udało mu się wypatrzyć lecący trójkąt nad miejscowością Wichita.

Jak sam twierdzi zwykle fotografuje dziką przyrodę, ale gdy zobaczył ten dziwny obiekt postanowił go uwiecznić. Autor podkreśla, że lot tego pojazdu był bezgłośny. Dodaje, że niezwykły trójkąt robił zwroty o 180 stopni kreśląc w powietrzu kształt litery "S".

Tak jak w przypadku obserwacji z Teksasu tak i w przypadku tej, panuje przekonanie, że to z czym mamy do czynienia to wytwór człowieka. Sugeruje się, że może to być X-47B, X-48C, słynny B-2 czy bezzałogowce RQ-170 i RQ-180. Część komentatorów skłania się do stwierdzenia, że jest to nowa konstrukcja.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sajgoniarz

No z tego co się naogladalem

No z tego co się naogladalem to jeżeli UFO cos juz za soba zoatawialo to były to krótko utrzymujące się zygzakowate,różnokolorowe,z reguły błyszczące (świecące nawet na wieczornym niebie) smugi Smile

Głosuj przeciw
-43

Strony

Skomentuj