Na głębokości 12 metrów w Australii odnaleziono skamieniałą księgę sprzed milionów lat

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Australii, na głębokości 12 metrów, natrafiono na coś, co przypomina skamieniałą książkę. To odkrycie, które wprawiło w osłupienie miłośników zagadek paranormalnych na całym świecie, wydaje się być jednym z najbardziej niezwykłych w historii archeologii.

 

Jeden z badaczy, Thomas Kaminski, opisując znalezisko, powiedział: „W osadach liczących ponad 330 milionów lat znaleźliśmy coś, co wyglądało jak książka. Jej strony udało się zmineralizować, więc nikt nigdy nie będzie mógł odczytać zawartości. Co do okładki, była ona wykonana z metalowego stopu.”

 

Wydarzenie to wzbudziło duże zainteresowanie wśród ekspertów. Profesor archeologii z University of Western Australia, Jane Balme, nie kryła swojego zdumienia: „Gdy wysłano mi zdjęcie, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Jednak kiedy zaproszono mnie na Cable Beach i zobaczyłam to na własne oczy, stało się jasne, że przedmiot faktycznie przypomina książkę. Pomimo to miałam wątpliwości co do jej wieku. Trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby stworzyć ją ponad 300 milionów lat temu.”

To odkrycie postawiło przed naukowcami wiele pytań. Jak to możliwe, że przedmiot przypominający książkę, wykonany z metalowego stopu, znalazł się tak głęboko pod ziemią? I kto, lub co, mógłby stworzyć taką książkę tak dawno temu? Czy istniały zaawansowane cywilizacje przed epoką dinozaurów, które byłyby w stanie stworzyć takie dzieło? Czy może to artefakt z innej planety lub wymiaru, który jakoś znalazł się na naszej planecie?

Na te pytania ciężko odpowiedzieć na chwilę obecną. Ale jedno jest pewne: to odkrycie z pewnością dostarczy materiału do dalszych badań i spekulacji wśród naukowców oraz entuzjastów tajemnic paranormalnych. Wraz z kolejnymi badaniami nad tajemniczą "kamienistą książką", być może dowiemy się więcej o jej pochodzeniu i celu. Aż trudno sobie wyobrazić, jakie sekrety kryją się głęboko pod ziemią, czekając na odkrycie.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj