Trzęsienie ziemi na Filipinach poprzedziła dziwna anomalia świetlna

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W jednej z filipińskich miejscowości w przededniu naturalnego kataklizmu zaobserwowano zjawisko anomalne. Według przedstawicieli świata naukowego powyższy incydent był obserwowany chwilę przed trzęsieniem ziemi o magnitudzie 7 stopni w skali Richtera.

 

We współczesnym świecie trudno zaskoczyć światową społeczność nowiną o potężnym naturalnym kataklizmie, ponieważ ludzkość doskonale zdaje sobie sprawę z procesów zachodzących na kuli ziemskiej. Wcześniej różową poświatę obserwowano na przykład u wybrzeży Indii. Według naocznych świadków, tym razem na niebie nad Filipinami wystąpiła anomalia w postaci tajemniczego blasku, związanego bezpośrednio z nadchodzącą aktywnością sejsmiczną.

Na klatkach wideo upublicznionych w sieci można dostrzec tajemniczy wygląd blasku, który miał miejsce 300 kilometrów od epicentrum klęski żywiołowej. Wśród badaczy zaangażowanych w poszukiwanie życia pozaziemskiego zjawisko to wywołało ogromną liczbę interpretacji i dyskusji. Najbardziej odważni przedstawiciele świata naukowego wskazują na interwencję broni klimatycznej HAARP. Obecnie naukowcy badają możliwe wersje pochodzenia tego niezwykłego zjawiska.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ToYest

Pomijając czy przyczyny

Pomijając czy przyczyny zjawiska były naturalne czy nie.....  to podświetlona (o zachodzie lub wschodzie  Słońca) trąba powietrzna która jeszcze chyba nie sięgnęła powierzchni ziemi więc nie p... o "dziwnej anomalii". Dziwni to wy tu jesteście. Niektórzy bardzo bezduszni.

Skomentuj