Trzy oznaki opętania

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Opętanie, walki duchowe, demony - te pojęcia są dla wielu kontrowersyjne i niezrozumiałe. Jednak dla księdza Carlosa Martinsa, egzorcysty z Kościoła katolickiego, są to elementy codziennej rzeczywistości. W swoim doświadczeniu i wiedzy, które zdobył przez lata posługi, podzielił się sposobami rozpoznawania opętania i radzenia sobie ze złem.

 

 

Ksiądz Martins opowiedział o użyciu wody święconej jako narzędzia w walce duchowej. Skropienie ubrania osoby, której stan duchowy budzi podejrzenia, kroplą wody święconej, może demaskować obecność demonów. To przekonanie potwierdził na przykładzie strażaka, który w momencie skropienia wzbił się w powietrze, sycząc jak kot.

 

Martins zwraca uwagę na trzy klasyczne oznaki opętania przez demony: mówienie nieznanymi językami, posiadanie nadprzyrodzonych mocy lub zdolności oraz wiedza o ukrytych lub odległych wydarzeniach. Opisuje demony jako istoty inteligentne, żyjące poza czasem i przestrzenią, które potrafią ujawnić to, co ukryte lub odległe.

 

Ksiądz Martins, który przez ostatnie 20 lat przeprowadził setki egzorcyzmów, podkreśla, że jest to posługa miłosierdzia i uzdrawiania. Wykonuje swoje zadania z miłości do Boga i Jego ludu.

 

Jako kustosz starożytnych świętych relikwii, które należały lub dotykały świętych lub Jezusa Chrystusa, ksiądz Martins wierzy, że są one potężnym narzędziem łaski i cudów. W jego zbiorach znajdują się elementy Prawdziwego Krzyża, Korony Cierniowej i Chusty Weroniki. Zaproponował, aby ludzie pokłonili się tym relikwiom i doświadczyli ich błogosławieństw.

 

Wskazuje na niebezpieczeństwo praktyk okultystycznych, takich jak czary, astrologia, karty tarota czy tablice Ouija, które mogą otworzyć drzwi demonicznym wpływom. Zachęca do prowadzenia świętego życia, regularnej modlitwy, przyjmowania sakramentów i noszenia znaków sakramentalnych, takich jak krucyfiks.

 

W obliczu wzrastającej demoniczną aktywności, ksiądz Martins widzi swoją misję w szerzeniu ewangelii Jezusa Chrystusa i pomaganiu osobom cierpiącym na duchowe dolegliwości. Zawierza w moc i łaskę Bożą, które pozwoliły mu na przeprowadzenie licznych cudów i nawróceń. Celem jego posługi jest zainspirowanie ludzi do wiary w Boga i ufności w Jego miłosierdzie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sandra11

zlitujcie się hahahahaha

zlitujcie się hahahahaha

korzystam z tarota kabalistycznego, litoterapii i wielu innych które bardzo młoda wiara chrześcijańska uważa za zło

dlaczego wiara która wymordowała tak wiele rdzennych ludów na całym świecie mówi jak mają żyć ??

Jakoś Egipcjan, Majów czy starszych ludów nikt za heretyków nie uważa, a na mszy zjada się ciało i pije krew Chrystusa

HIPOKRYZJA

Skomentuj