UFO pojazdy kolejny raz widziane koło stacji ISS

Kategorie: 

www.google.com

27 marca 2015 nastąpił start rosyjskiej kapsuły Sojuz TMA-16M, a w niej Amerykanin Scott Kelly oraz Rosjanie Michaił Kornijenko i Giennadij Padałka. Po kilkugodzinnej podróży szczęśliwie dotarli do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS.

 

Jak widać na zamieszczonym  materiale video, pojawiły się również dziwne anomalie, które nie mogą być lub nie wydają się "gazem bagiennym".

[ibimage==24323==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Osobiście nie jestem przekonany co do tego "wielkiego UFO", na lewo od dokującego Sojuza. Czy nie jest to przypadkiem element stacji kosmicznej CanadArm ? Ocena tej kwestii należy do państwa.

[ibimage==24322==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Możliwe że mamy kolejny dowód na obecność fenomenu UFO w pobliżu załogowej misji Ziemian. Na nagraniu pojawia się dodatkowo drugi "obiekt UFO" w kształcie kuli (1min. i 02sek.) i ten mógłby być zaliczony do NOL-i. Zdaniem anglojęzycznego komentatora NASA szybko zmieniła ujęcie by nie pokazywać manifestacji UFO, co może być uzasadnionym podejrzeniem.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taj

Ło matko, ale

Ło matko, ale sensacji!
Takich rozmiarów statek byłoby widać z Ziemi gołym okiem!
Przecież to jest refleks w szybie, pewnie odbija się coś z wewnątrz.

Portret użytkownika Cabaj

Obcy ,czyli Watykan z hordą

Obcy ,czyli Watykan z hordą swoich szamanów ,oszustów, którzy zniewalają Polskę i umysły Polaków. Czas najwyższy przepędzić darmozjadów na 4 wiatry. Niech szukają sobie głupców dla swojej oszukańczej wiary gdzie indziej. Polskę i Polaków wystarczająco wydoili i zgnoili! Gdyby nie oni, Polska byłaby bogatym krajem. Wasza kasa, Wasz dobrobyt  jest w obślizgłych łapach krk i jego "dobrodziei" klechów. Spójrzcie na Watykan, miejsce niespotykanych bogactw, kościoły kapiące od złota, limuzyny i połace klechów, a wy często nie macie pracy i nie macie za co dzieciom butów kupić, za to składacie ręce do urojonych, zmyślonych żydowskich bożków i czekacie, aż Wam coś z tzw. katolickiego nieba spadnie. Nic nie spadnie: najwyżej strąca Was do tego ichniego piekła, za to, że na tace nie daliście odpowiedniej sumy. Bo w krk litości dla biedy to nie ma!
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Ufo to dziwna i niebezpieczna

Ufo to dziwna i niebezpieczna sprawa, są jednak ludzie, czy łatwowierni ufolodzy (pod kontrolą ufonautów) którzy przekazują nam, że oni to tylko "dobrzy kosmici" ! Ciekawe..?
[...]bliskie spotkania trzeciego stopnia typu G mają często bardzo podobny przebieg. Początkowo świadek zostaje zniewolony (zwykle wiązką światła) i zabrany na pokład UFO. Następnie ufonauci poddają go bolesnym badaniom psychofizycznym. Czasami dochodzi nawet do stosunku seksualnego o charakterze gwałtu między wziętym a kosmitką (kosmitą). Niektórzy odbywają podróż do innego świata oraz otrzymują przesłanie od jakiejś wyższej istoty. Wzięcie kończy się powrotem świadka na ziemię i opuszczeniem statku. Wzięci po uprowadzeniu pamiętają tylko początkową i końcową fazę porwania. Wielu czuje, że wszczepiono im do głowy jakieś urządzenie przekaźnikowe i znajdują się pod kontrolą ufonautów. Ufolog Clifford Stone powiedział na temat wzięć: "Bóg stworzył człowieka i wszystkie inne inteligentne formy życia, dając im wolną wolę, aby same mogły dokonywać wyboru. Wzięcia są rzeczywistością. Mają miejsce. Ludzie są zmuszani do uczestniczenia w różnych eksperymentach przeprowadzanych w celach znanych tylko naszym pozaziemskim gościom. (...) z jakiegoś powodu nie chcą, aby ludzie pamiętali, co im się wydarzyło.[...] Więcej pod tym adresem:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Moim zdaniem "ludzie" którzy kierują zachodnią "cywilizacją" mają moce ufonautyczne (demoniczne) i potrafią wysysać energię z ludzi, którzy zamieszkują tamte tereny, oraz z krajów które przyjmują kulturę UFO, a Polska przyjmuje tą zwodnicza kulturę coraz bardziej ! Jedynie Rosja stara się przeciwstawić cywilizacji ufonautów ! Zobaczymy z jakim skutkiem ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika homogalacticus.pl

moim zdaniem... @homo

moim zdaniem... @homo sapiens piszesz kompletne bzdury wyssane z you2palca i innych zmianierowanych stronek... nie po raz pierwszy z resztą... Smile ale każdy może trochę lepiej lub trochę po twojemu...

Strony

Skomentuj