Dziwna anomalia na oficjalnym zdjęciu z NASA

Kategorie: 

Źródło: NASA

Zapaleńcy z całego świata wciąż przeglądają udostępnione w Internecie archiwa NASA i nawet oskarżenia o edytowanie zdjęć przez tą agencje kosmiczną nie spowalnia procesu odnajdywania kolejnych anomalii, które rozpalają wyobraźnię. Oto najnowszy taki przykład coś, co wygląda na ogromny pojazd znajdujący się na okołoziemskiej orbicie.

 

Obiekt na zdjęciu zostało zidentyfikowany przez internautę o pseudonimie Streetcap1 i on sam nazywa to krążownikiem. Być może jest to nadinterpretacja. Najłatwiej wyjaśnić to zjawisko, jako błąd aparatury wykonującej ujęcie lub przetwarzania obrazów już na Ziemi.

[ibimage==17330==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Niektórzy jednak uznają, że może to być coś więcej i jest to realny obiekt, jakich wiele odwiedza nasze okolicę. Nazywanie tego krążownikiem jest spowodowane oczywistym skojarzeniem z serialami science fiction. Jednak, jeśli uznajemy, że to realny obiekt możemy jedynie stwierdzić, że jest on niezidentyfikowanym obiektem latającym.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Wklejka zdjęcia w zdjęcie. Od

Wklejka zdjęcia w zdjęcie. Od poniedziałku rusza konferencja"ufologiczna" będąca ostatnią szansą dla zbankrutowanego, zażydzonego, lichwiarskiego, nazistowsko-satanistycznego globalistycznego establishmentu na wmówienie rządom "niezależnych krajów" na zmaksymalizowanie działań nad stworzeniem Światowej Dyktatury Okastrowanych (Rządu Światowego) by zabezpieczyć ludzkość (te 100 milionów jakim pozwolą łaskawie ocaleć) przed "zagrożeniem z kosmosu" o jakim mówił van Brown ostrzegając świat przed  semickimi zwyrodnialcami z anglii, usa, izrahella ....
 
Te wklejki co na zdjeciu to tylko "materiały" na wspomniana konferencje. Jakos trza frajerów przekabacać na jedynie słuszą wizje dziejów.

Skomentuj