Żona Elona Muska zrobiła sobie tatuaż w postaci "obcych blizn"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Żona szefa SpaceX i Tesli, Elon Musk, kanadyjska piosenkarka Grimes (prawdziwe nazwisko - Claire Boucher) kazała zrobić sobie tatuaż w postaci „obcych blizn” na plecach.

 

Zgodnie z dostępnymi informacjami 33-letnia piosenkarka zdecydowała się zamienić czarny i kolorowy atrament swojego tatuażu na biały barwnik. Projekt przedstawiony na plecach celebrytki został zaprojektowany przez artystę Nusi Quero i tatuatora Tweaka T.

 

Artyści narysowali szkic obrazu na iPadzie, a następnie przekształcili go w trójwymiarowy kształt geometryczny, uzupełniając rysunek różnymi liniami i kształtami w postaci wzorów matematycznych. Grimes opublikowała efekt tej twórczości na swoim koncie na Instagramie.

 

„Nie mogliśmy zrobić zdjęcia wysokiej jakości, ponieważ bardzo mnie boli i teraz muszę spać. Tatuaż będzie czerwony przez kilka tygodni, a potem zamieni się w piękne obce blizny ”- podpisała post, który otrzymał 300 tysięcy polubień.

 

Subskrybenci docenili wygląd celebrytki. „Nierealne!”, „To jest takie inspirujące! Niesamowita praca!”,„ Jak fajnie, że znalazłaś tak utalentowanych artystów! Masz świetne wyczucie smaku!”, „Wyglądasz jak międzygalaktyczna butelka sody”,„ Wyglądają jak blizny po walce obcych z kosmitami”- pisali Internauci.

 

W grudniu 2020 roku Grimes opublikowała nagie zdjęcie z szafy z inną modelką. Na zdjęciu piosenkarka pojawiła się półnaga z pomalowanym ciałem. Jej przyjaciółka Boeri pojawiła się na zdjęciach zupełnie nago. W podpisie pod postem gwiazda zaznaczyła, że jest autorką body artu.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj