Niezwykła metalowa kula spadła z nieba na brazylijską wioskę

Kategorie: 

Źródło: boredomtherapy.com

W ostatnim czasie ogromna metalowa kula spadła z nieba w jednym z wiejskich regionów Brazylii. Jej pochodzenie jest owiane tajemnicą. Mieszkańcy wioski nie są do końca pewni z czym mają doczynienia i czy osobliwe zjawisko, powtórzy się w przyszłości.

Mieszkańcy brazylijskiej wioski Riacho dos Poços przeżyli szok, po tym gdy 50-kilogramowa, metalowa kula spadła z nieba, miażdżąc pobliskie drzewo nerkowca. Mieszkańcy wioski wybiegli z domów, żeby zobaczyć się wydarzyło. Wielu z nich sądziło, że rozbił się samolot. Na ziemi pozostał jednak tylko jeden ślad i zniszczone drzewo. Kiedy świadkowie zbadali kulę, okazało się, że jest pusta w środku, mimo, że była bardzo ciężka.

Bynajmniej nie jest to pierwszy przypadek obserwacji dziwnych, metalowych sfer. Takie zjawiska, miały miejsce w różnych częściach świata. Większość tych przypadków nie została nigdy wyjaśniona.

Choć mieszkańcy nie dostali oficjalnego potwierdzenia czym może być ta metalowa kula, wiele osób uważa, że mógł to być pojemnik, który spadł z orbity okołoziemskiej. Gdy plotka o tajemniczej kuli obiegła okoliczne wioski, ludzie zaczęli tłumnie schodzić się, aby zobaczyć to niesamowite znalezisko.

Ostatnia nadzieja na odkrycie prawdy na temat tajemniczej sfery leży w naukowcach, którzy wybierają się na miejsce. Być może, dzięki nim poznamy prawdę o pochodzeniu kosmicznej kuli, albo co bardziej prawdopodobne, znalezisko zniknie za ich sprawą i już nigdy więcej o nim nie usłyszymy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika Amarek

a moze to jest lampa

a moze to jest lampa podwieszona na niebie ktora w nocy robi za gwiazde. Jak bylo w Truman Show 

0
0
Portret użytkownika Kaali

50 kg. spada z "nieba" i nie

50 kg. spada z "nieba" i nie ma śladów wgniecenia i pęknięć podłoża?

To jest dopiero zagadka  Lol

0
0
Portret użytkownika kolo21

I nie spłonął w atmosferze,

I nie spłonął w atmosferze, ten niby zbiornik na paliwo? I dlaczego miał by być sferyczny? Taką kulę, ciulowo się transportuję.Więc nie sądze że to na karnister.

0
0

kolo21

Portret użytkownika antyIslam

Jedno jest pewne, jeśli

Jedno jest pewne, jeśli byłoby to coś nadzwyczajnego co podważa obecną oficjalną wiedzę, to tego nie powiedzą. Co najwyżej wcisną kit. A jeśli to jakiś złom to też nikt się nie kwapi przyznać.

0
0
Portret użytkownika pmpoznan

Zbiornik jakiś dodatkowo

Zbiornik jakiś dodatkowo widać że się jakieś łożysko wyrobilo i odpadło...

1
0
Portret użytkownika Heinrich2

Jacek z procy Nibóru

Jacek z procy Nibóru zestrzelil. Koniec swiata odwolany.

1
0
Portret użytkownika Maniek

To pojemnik do pędzenia

To pojemnik do pędzenia bimbru w lesie , pędzili ,zatkało się coś i jebudu przeleciało do innej wioski jako ufo-bimber-kula.

1
0
Portret użytkownika Bazyli

Zbiornik na paliwo nie byłby

Zbiornik na paliwo nie byłby kulą, zbyt dużo miejsca zajmuje w porównaniu do objętości. Czy w samochodach lub samolotach zbiorniki są w kształcie kuli?

0
0

Skomentuj