Czy kamera przed domem w Ontario uchwyciła ducha?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkanka kanadyjskiej prowincji Ontario podejrzewa, że kamera przed jej domem uchwyciła ducha. 

Meni Pitoscia relacjonuje, że tajemniczy incydent miał miejsce, gdy oczekiwała na przybycie kuriera. W pewnym momencie jej pies zerwał się i ruszył w kierunku drzwi wejściowych. Kobieta wyjrzała przez okno, lecz na zewnątrz nikogo nie było.

Chwilę potem Pitoscię zaskoczył alarm z kamery bezpieczeństwa, aktywowanej przez czujnik ruchu. Zdezorientowana kobieta postanowiła przejrzeć obraz z urządzenia przed domem. Pitoscia była zdumiona, gdy zauważyła zamgloną, przezroczystą postać, na chwilę pojawiającą się przed jej drzwiami, a następnie rozpływającą się w powietrzu.

 

Sceptyczni przyjaciele kobiety zasugerowali, że zjawa w rzeczywistości mogła być zwierzęciem lub plastikową torbą, unoszącą się na wietrze. Pitoscia uważa jednak, że jest to mało prawdopodobne i zdecydowała się na bardziej paranormalne wyjaśnienie zjawiska. Kobieta wspomniała, że ławka przed drzwiami należała niegdyś do jej zmarłego sąsiada. Być może na nagraniu widać właśnie jego ducha.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Kurierowi trza powiedzieć, że

Kurierowi trza powiedzieć, że kamera systemu alarmowego, a kamera domofonu to dwie różne rzeczy, to raz, a dwa żeby nie stawał tak blisko domofonu (czy każdej innej instalacji), bo pluje jak mówi, i potem "duchy" na obiektywie widać, jak ten rozciapany robal na szybie auta ileśtam artów wcześniej, co się nałożył na obraz zapasionego jak świnia łosia...

Głosuj przeciw
-51

 

Skomentuj