Niewidoma jasnowidzka przepowiedziała los Donbasu

Kategorie: 

Źródło: http://dv-gazeta.info/dneprnews/yasnovidyashhaya-iz-dnepre-predskazala-chto-budet-na-vostoke-ukrainyi.html

Niewidoma od urodzenia Elena Wesnihina odkryła w młodym wieku, że posiada niesamowity dar. Przewiduje ona radosne, jak i złe wydarzenia, koncentrując się na swoich marzeniach i wewnętrznych przeczuciach. W dzieciństwie Elena przewidziała śmierć swojej nauczycielki od muzyki. Pani pedagog zabrała swoich uczniów na koncert w Kijowie.

 

 

„Od razu wiedziałam, że tam nie powinniśmy jechać. Czułam, że to się stanie, ale nie umiałam jej przekazać tej nieprzyjemnej wiadomości. W rzeczywistości nie było też żadnego logicznego argumentu przeciwko odbyciu podróży. A potem było strasznie! Moja nauczycielka zmarła w pociągu z powodu zawału serca” – opowiada o traumatycznym przeżyciu Wesnihina.

 

Elena, pomimo niesamowitego daru, nie lubi, kiedy ludzie nazywają ją „wróżką przyszłości”.

 

„Nie jestem wróżbitką!" - mówi dziewczyna, choć i nie zaprzecza istnieniu pewnych niezwykłych zdolności.

 

Elena mieszka na Ukraina w Dniepropietrowsku. W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego we wschodniej części Ukrainy, dziennikarze portalu Dniepr Weczernyj poprosili dziewczynę, aby ta wypowiedziała się na temat tego, co dzieje się w Donbasie.

 

„Czuję, że wojna zakończy się w tym roku. Oznacza to, że istnieje realne szansa na zawieszenie broni. Ta eskalacja konfliktu pokazuje, że nadszedł czas, aby ostatecznie rozwiązać sytuację"- powiedziała Elena Wesnihina.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Udająca babę wangę jak i

Udająca babę wangę jak i ślepą funkcjonariuszka reptyliańskiego rezimu niniejszym potwierdziła najazd obcych mutantów na Ukrainę..... osadników bliskowschodniego nazistowskiego bantustanu.....

Teraz tylko czekać na ostrzał innych twarzy Donbaskiej Chucpy już zbędnych kremlowskiemu kastratowi..... w jego planach tysiącletniego braterstwa ruskiej kacapi z biblijnym nazi....

 

Skomentuj