Obserwacje dziwnych obiektów nad Chile towarzyszą kataklizmom

Kategorie: 

Kadr z nagrania chilijskiej telewizji

Kilka dni temu, 30 listopada 2012, nad Chile doszło do obserwacji intrygujących obiektów. Coś co uznano za UFO było obserwowane ze stolicy kraju, Santiago de Chile. Tajemniczy obiekt widziano między innymi nad pobliskimi wzgórzami.

 

Poprzednio obiekty tego typu widywano już w przeszłosci i zwykle towarzyszyły jakims katastrofom. Najczęstsze w Chile są trzęsienia ziemi. Poniższy fragment materiału chilijskiej telewizji przedstawia całą serię przypadków. Trudno coś takiego zignorować, są nagrania i fotografie. 

W związku z tym, że brakuje wciąż dobrego wytłumaczenia tego czym są te obiekty po przeprowadzonym sondażu dokonanym przez jedną z telewizji okazało się, że 85% mieszkańców wierzy, że światła i jaśniejące kształty to wizyty przedstawicieli obcej cywilizacji. Tylko dlaczego od razu obcej? Może to goście ze zbliżonych nam wszechświatów równoległych? Trudno chyba uznać, że sa to wyłącznie sprytne fałszerstwa i złudzenia optyczne albo wręcz przewidzenia o podobnej treści, które ma jednoczesnie kilkaset lub nawet więcej osób.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gunter

Jeżeli elita Żydowska rządzi

Jeżeli elita Żydowska rządzi w Polsce, to znaczy że Polacy to Żydzi. 
Jak te nowości mają się do eksmisji setek tysięcy Żydów z Polski w 1968r? Przecież dużo ówczesnej Żydowskiej inteligencji musiało opuścić Polskę. 
To w końcu ta komuna była z Żydami czy przeiwko?

Portret użytkownika Lucifer

Coraz bliżej do Globalngo

Coraz bliżej do Globalngo Ujawnienia Smile
Jeśli faktycznie jesteśmy odwiedzani przez obce istoty to jest napewno ktoś kto o tych wizytach wie. Kto? No właśnie. Nie chce mi się wierzyć, że nikt tym fenomenem się nie interesuje. Wojsko, rząd... ? Polski rząd i wojsko zapewniają, że w żaden sposób nie interesuje ich zjawisko UFO i wszelkie jego aspekty. Jak jest w innych krajach? Uwagę warto skupić na Stanach Zjednoczonych.

Pierwszym z prezydentów, który otrzymał informacje o obserwacji NOLi był Franklin Roosevelt. Przedstawiono mu relację z 25 lutego 1942r., kiedy to wydarzył się prawdziwy nalot UFO na Los Angeles. Pojazdów było 15, poruszały się na wysokości ok. 5.000 metrów. Fakt ten tłumaczono oficjalnie jako przelot samolotów szpiegowskich obcych państw.

Wkrótce potem w 1942 roku udało się przeprowadzić pierwszą reakcję łańcuchową, co dawało otwartą drogę w budowie bomby atomowej. Właśnie to wydarzenie zapoczątkowało kontakt prezydenta USA i późniejszych jego następców z istotami pozaziemskimi. Mianowicie dwa lata później Roosevelt znalazł w swoim pokoju kartkę niewiadomego pochodzenia z ostrzeżeniem, iż Stany Zjednoczone powinny przerwać próby nad skonstruowaniem bomby, bo zagraża to życiu na całej planecie. Wiadomość tą zinterpretowano jako zagrożenie ze strony innych państw, zwiększono ochronę a prace na bombą zostały przyspieszone.

Jak można było się dowiedzieć z amerykańskiej prasy w dniu, w którym, Roosevelta poinformowano, że prace nad bombą dobiegły końca nad Białym Domem pojawiła się ogromna kula światła. Czyżby obcy zamanifestowali swój sprzeciw? Zjawisko to obserwowały setki ludzi, może to przypadek, ale dokładnie miesiąc później Roosevelt zmarł.

Harry Truman objął urząd prezydenta. Jak się okazuje ostrzeżenia na nic się zdały, bo 6 sierpnia 1945 roku wydał on rozkaz zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę, później na Nagasaki. Zginęły setki tysięcy ludzi...

W 1946 r. król Szwecji Gustaw V przekazał Tumanowi 9 stronicowy list, w którym pisał o rozmowie z nieznanymi istotami, które mieszkały kiedyś wewnątrz Ziemi. List ten to nic innego jak opis spotkani z obcymi istotami!!! Obcy wyrazili niepokój spowodowany pracami nad bronią masowego rażenie. Jak można się dowiedzieć z listu porozumiewały się po angielsku a głównym celem ich wizyty to zaprowadzenie pokoju na świecie. Gustaw V namawiał prezydenta USA do zmiany poglądów na temat bezpieczeństwa oraz natychmiastowego przerwania prac nad bombą atomową. W zamian Obcy zaoferowali, że przekażą tajemnicę kontroli energii magnetycznej. Król Szwecji opisał ich wygląd: niewielkie, ok. 1,20 m., żółte, szczupłe o wielkich oczach! Jakże wielkie zdziwienie musiało ogarnąć Trumana!? Dowiedział się, że są pośród nas inne istoty tak samo ziemskie jak my!

Od tego momentu coraz częściej słyszymy o zjawisku UFO, zdarzenia nabierają rozpędu. 1947 rok to słynna już obserwacja UFO Kennetha Arnolda no i oczywiście najsłynniejsze ufologiczne wydarzenie - katastrofa w Roswell, jak wiadomo jest to rejon ściśle powiązany z pracami nad bombą atomową, które trwają tam nadal.
Na odpowiedź na te wydarzenia ze strony obcych istot nie trzeba było długo czekać. Nie upłynęło wiele czasu a przywódcy największych państw mogli zapoznać się z następną tajemniczą notatką, w której czytamy: ponieważ oferta współpracy została odrzucona, obce istoty traktują nas jako niebezpiecznych, co upoważnia ich do użycia siły, jeśli prace nad bronią jądrową nie będą zaprzestane.
Rezultatem było uruchomienie masowej produkcji bomb w USA, oraz powstanie specjalnej grupy pod kryptonimem MJ-12, która ma za zadanie kontrolować wszelkie sprawy dotyczące UFO i obcych.
Mimo braku porozumienia i chęci zawarcia kompromisu 17 kwietnia 1948 roku w Alamagoro (tam gdzie w 1947 roku rozbiły się dwa NOLe) dochodzi do spotkania prezydenta z USA obcymi istotami, które przybywają na miejsce w 4 pojazdach. Celem tego spotkania dla USA nie była wcale chęć porozumienia, a okazja do pojmania istot. Nie wiadomo jak to się stało, ale na nieszczęście dla przedstawicieli obcych plan powiódł się i pojmane zostały 3 istoty. W czasie tego ataku USA (bez wątpienia można tak powiedzieć) zginęło kilka istot, tylko jeden z pojazdów zdołał przetrwać i odlecieć.

Dochodziło do następnych kontaktów z obcymi i katastrof UFO. Dziwnym trafem wszystkie te wydarzenia miały miejsc w pobliżu miejsc gdzie prowadzona próby nad bronią jądrową.

Wiemy, że ostatecznie pakt pokojowy został zawarty między istotami, a prezydentem. Doszło najprawdopodobniej do podobnej wizyty, jaką miał król Szwecji. Owe spotkanie całkowicie odmieniło punkt widzenia prezydenta, co wiązało się ze zwolnieniem generała MacArtura, który był gorącym zwolennikiem ataku jądrowego na Koreę Północną i Chiny.

Każdy z następnych prezydentów otrzymywał specjalny ściśle tajny raport, który wprowadzał ich w historię kontaktów z obcymi, historie katastrof i obserwacji UFO. Tak też było z następnym przywódcą USA Dwightem Eisenhowerem, który objął urząd w 1953r. Oto fakty, które znalazły się w tym dokumencie:
- 24 czerwca 1947 roku pilot lecący nad górami Cascade w stanie Waszyngton zaobserwował 9 dyskoidalnych obiektów lecących z dużą prędkością. Obserwacja ta spotkała się z szerokim zainteresowaniem mediów i opinii publicznej. Podjęto środki mające na celu ustalenie pochodzenia i cel wspomnianych dysków. Próby przechwycenia pojazdów nie powiodły się. Reakcja opinii publicznej była bliska histerii.
- W lipcu 1947 w Nowym Meksyku rozbił się jeden z takich dyskokształtnych obiektów. 7 lipca podjęto akcję mającą na celu odszukanie obiektu i poddanie go badaniom. W rezultacie odnaleziono również martwe cztery małe człekokształtne istoty. W wyniku przeprowadzonej analizy wraku oraz ciał istot stwierdzono, na podstawie rozmiarów i braku zapasów żywności był to pojazd krótkiego zasięgu. Pochodzenie pojazdów określono jako nieziemskie a jedną z możliwości miejsca, z którego pochodzą jest Mars. Są też zwolennicy teorii, że obcy pochodzą z innego układy planetarnego. Istoty mimo, że podobne do ludzi, zostały poddane innym procesom ewolucyjnym i biologicznym niż te, przy których powstał Człowiek...
- nie udało się ustalić sposobu, w jaki był napędzany obiekt. Nie posiadał skrzydeł, silnika odrzutowego bądź innego znanego źródła napędu. Brak przyrządów do sterowania oraz jakichkolwiek elementów elektronicznych.
Cel tych przybyszy pozostaje nieznany. Wzrost działalności tych obiektów zrodził niepokój, że szykuje się coś groźnego. Grupa MJ-12 zaleca utrzymanie tych informacji w ścisłej tajemnicy przez opinią publiczną.

Tyle w skrócie. Niedługo potem Eisenhower miał okazje obejrzeć na własne oczy obce pojazdy, które trzymano w jednej z wojskowych baz. Jeden z urzędników państwowych związany z prezydentem poinformował, że prezydent zamierza zignorować wszelkie groźby, rady, podpowiedzi i wbrew wielu ludziom w maju 1954 chce ujawnić opinii publicznej całą prawdę na temat UFO. Czas minął szybko, minął też maj a prezydent milczał. Czyżby zmienił decyzję? A może ktoś go zmusił?

Następnym po Eisenhowerze był John F. Kennedy. Tak jak jego poprzednik otrzymał raport traktujący na temat NOLi. Dokument ten wręczył mu niejaki William Brodie. Warto się nad tym nazwiskiem chwilę zatrzymać. Otóż jak udało się ustalić, kilka lat wcześniej, a mianowicie 13 czerwca 1965 roku Brodie został porwany z pokładu samolotu. Podczas lotu z Północnej Kalifornii do Lousiville samolot wykonał "skok" w czasie. Pasażerowie zeznawali, że samolot zawisł w powietrzu. Po chwili jeden z mężczyzn podszedł do drzwi samolotu, które same się otworzyły, po czym mężczyzna wyszedł z samolotu! Był nim właśnie Brodie.

Kontakty prezydenta Kennedego z obcymi istotami były bardzo ożywione. Kennedyemu nie spodobał się fakt, że obcy ingerują w sprawy Stanów Zjednoczonych. Nie zgodził się, aby zaprzestań prób z bronią jądrową, bo zdawał sobie sprawę, że Rosjanie mogą w tym czasie zrobić na tym polu wielki postęp. Prace nad bronią masowego rażenie ruszyły ze zdwojoną siłą.

Obcy nie ograniczyli się tylko do gróźb i nawoływań, ale zadziałali bezpośrednio. Chodzi tutaj o inwazję USA na Kubę. Cała akcja została uprzednio dokładnie zaplanowana przez Pentagon i CIA. Kennedy w ostatniej chwili zmienił zdanie narażając się na kompromitację. Co zmusiło go do podjęcia tak drastycznej decyzji? Krótko przed planowaną inwazję brat Johna, Robert zniknął bez wieści na 3 dni. W między czasie prezydenta w jego gabinecie w Białym Domu odwiedziły dwie istoty, które poinformowały go, że jeżeli nie odwoła inwazji na Kubę jego brat zginie. Cała sprawa wygląda mocno fantastycznie. Niestety dla jej przeciwników istnieje wiele dowodów na to, że wydarzenia te miały faktycznie miejsce. Z prasy możemy dowiedzieć się, że Robert Kennedy faktycznie zaginął, a w dniach poprzedzających inwazję prezydent był mocno spięty, zdenerwowany, jakby nieobecny. Na dodatek z grona najbliższych Johnowi osób dowiadujemy się, że np. żona widziała jak dwie małe, żółte istoty wchodzą do gabinetu męża, a inni świadkowie słyszeli jak Kennedy wykrzykiwał coś w swoim gabinecie mimo, że był tam sam, po czym mając łzy w oczach, jakby przytłoczony jakimś ogromnym ciężarem udał się do domu. 25 lipca 1963 roku podpisał akt o Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej. Podobno został do tego zmuszony przez Brodiego. Mimo to próby wciąż trwały. We wrześniu 1963 Brodie w towarzystwie Robert Kennediego ponownie odwiedził prezydenta. Zażądał całkowitego wstrzymania prób nad bronią jądrową - było to ultimatum obcych istot, które wystosowały do USA i przekazały właśnie Brodiemu. Prezydent obiecał zająć się tą sprawą. W rzeczywistości całkowicie ją zignorował. 22 listopada 1963 podczas przejazdu w Dallas został zamordowany. Okoliczności zamachu nigdy jednoznacznie nie zostały wyjaśnione. Czyżby zbieg okoliczności?

Następni prezydenci Johnson, Nixon i Ford podczas swych kampanii wyborczych obiecywali wyborcom, że jeśli to oni wygrają wybory ujawnią całą prawdę na temat UFO. W momencie, gdy zasiadali na fotelu głowy państwa dziwnym trafem zapominali o swoich obietnicach. Wyjątkiem może być prezydent J.Carter, który naprawdę chciał przerwać zmowę milczenia. Zaraz po objęciu rządów zażądał wszelkich informacji, jakie posiadają Stany Zjednoczone na temat UFO. Było to spowodowane tym, że sam był świadkiem obserwacji niezidentyfikowanych obiektów. Tak też się stało. Przygotowano dla niego specjalny pokaz-raport, po którym Carter z drżącymi rękoma i łzami w oczach stwierdził, że informacje te są zbyt niebezpieczne dla opinii publicznej...

Po Carterze, był Ronald Reagan, który podczas swej prezydentury kilka razy, być może celowo lub nie napomknął coś na temat zjawiska UFO. Podczas jednego ze swoich wystąpień powiedział: "Często zastanawiam się, co by się stało, gdybyśmy nagle odkryli, że wszystkim nam, mieszkańcom Ziemi, zagrażają siły pochodzące z innej planety. Z całą pewnością byśmy się zjednoczyli i walczyli razem przeciwko nim".

Następcy Reagana nie wykazywali większego zainteresowania tematem. Uwikłani w różne brudne afery, zajęci byli i są bardziej własnymi korzyściami, sobą niż losem Świata.

Sprawa kontaktów prezydentów z obcymi to problem bardzo złożony, jak się wydaje bajka, czyste fantasy, jest wiele faktów, które przemawiają na korzyść teorii, że taki kontakt między nami a nimi rzeczywiście istniał i istnieje. Kiedy zaakceptujemy obecność obcych istot pośród nas, cała sprawa poruszona w tym artykule nabiera logiki i sensu. Oceńcie sami...
 
List prezydenta J. Kennedego do dyrektora CIA w sprawie UFO

 

Portret użytkownika baca

No to dziś odjechałeś Lucifer

No to dziś odjechałeś Lucifer Smile
jeśli tym obcym naprawde zależałoby na tym aby ludzkosc nie bawiła się atomem i nawet szantażem usiłowali to osiągnąć, no to dlaczego "małe żółte istoty" nie odwiedziły z propozycją nie do odrzucenia dużych pejsatych istot?
zobacz na ten wykres i przekaż go potem oczywiscie małym zółtym istotom:
http://palestyna.wordpress.com/2012/11/28/izraelska-bron-atomowa/
ps Kennediego zabito za to ze wypuścił legalne i niezadłuzone dolary z napisem Własność USA zamiast Włanośc FED - to też robota ziemskich istot z pejsami bo tych dolarów bez lichwiarskiego długu było kilka miliardów.
Trumanowi te same istoty wyłamały rękę kiedy się zawahał nad uznaniem nielegalnego państwa israel
a Rosevelt w ogóle był pejsaty - przeciez aby zarobic na wojnie poswiecił marynarzy w Perl Harbor tak samo jak Bush tych ludzi z WTC
Niemcy i Japonia kiedy zdały sobie sprawę z tego jaka jest to broń zaprzestały jakichkolwiek działań nad jej produkcją uznając ją za nieludzką.
produkowali ją i gromadzili tylko pejsaci - ten wykres jest dowodem
ponadto te same istoty z pejsami zagwarantowały Polsce biedę - jako jedyni nie otrzymaliśmy jeszcze odszkodowań za napaśc wojenną Niemiec a pzypomnę ze do walki z nimi stanęliśmy pierwsi i wystawilismy czwarta pod względem wielkości armię wsród aliantów. kolaboranci i pejsaci korzy nawet palcem nie kiwnęli otrzymali odszkodownia i strefy okupacyjne a my nie.
my otzymalismy 50 lat pejsokomuny i 20 lat pejsodemokracji - łącznie 70 lat bajek i tematow zastepczych między innymi o UFO z jakiej "życzliwej" galaktyki Smile
 

Portret użytkownika Lucifer

Witaj, biorę także pod uwagę

Witaj, biorę także pod uwagę fakt że cała sprawa z UFO to wałek w celu przeprowadzenia skuecznej depopulacji podczas fałszywej inwazji (blue beam)
Co do pejsatych od zawsze uważałem ich za Morderców i zagrożenie dla istnienia Ludzkości. Może pejsatych nie odwiedzają bo to ich sługusy? Ot taki żmijowy eksperyment genetyczny w celu zniewolenia Ziemian.
Odnośnie Żydostwa w Polsce:
W Polsce Stalin używał żydów do niszczenia państwa Polskiego. Rosja używała żydów do pilnowania Polaków. Po wojnie a nawet teraz nic się nie zmieniło rząd w większości to ŻYDOKOMUNA . Nic się w Polsce nie zmienia . Specjalnie dla Państwa lista, którą warto znać .

Żydzi w polityce Polskiej:
Nazwiska autentyczne (rodowe) 
niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:
1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 – data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).
2) Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
3) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
1. Jerzy Albrecht – Finkelstein
2. Amsterdamski – Saul Henrykowski
3. Stanisław Arski – Apfelbaum
4. Stefan Arski – Artur Salman


5. Bronisław Baczko – Gideon
6. Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz
8. Jan K. Bielecki – Izaak Blumenfeld
9. Bolesław Bierut – Rotenschwanz
10. Alef Bolkowiak – Alef Gutman
11. Michał Boni – Jakub Bauer
12. Jerzy Borejsza – Beniamin Goldberg
13. Wiktor Borowicki – Aaron Berman
14. Marek Borowski – Szymon Berman – jego wuj – Jakub Berman
15. Stefan Bratkowski – Blumstejn
16. Stanisław Brodzki – Bronstejn
17. Jan Brzechwa – Jan Worobiec
18. Ryszard Bugaj – Izaak Blumfeld
19. Zbigniew Bujak – lewy syn rabina Małachowskiego
20. August Chełkowski – Dawid Cnajbaum
21. red. Kamila Chilińska – Halpern
22. Wiesław Chrzanowski – Szymon Knopfstejn
23. Adam Cichocki – Aaron Zigenbaum
24. Włodzimierz Cimoszewicz – Dawid Goldstein
25. Bernard Cukier – Kolski
26. Józef Cyrankiewicz – Izaak Cymerman
27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) – Wachter
28. Tadeusz Daniszewski – Dawid Kirschbaum
29. Ostap Dłuski – Adolf Langer
30. Jan Dobraczyński (pisarz) – Gutmacher
31. Ludwik Dorn – Dornbaum
32. Andrzej Drzycimski – Abraham Engel
33. Lech Falandysz – Aaron Fleischman
34. Arkady Fidler – Efroim Trusker
35. Pawel Finder – Pinkus
36. Aleksander Ford – Liwczyc
37. Władysław Frasyniuk – Rotenschwanz
38. Jerzy Frydberg – Izrael Frydberg
39. Bronisław Geremek – Berele Lewartow
40. Zofia Gomułkowa – Liwa Szoken
41. Henryk Goryszewski – Jakub Glikman
42. Jan Górecki – Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów
43. Wiktor Górecki – Muhlrad,”komandos” z 1968
44. Maria Górowska (sędzia) – Sad lub Berger
45. Halina Górska – Rasa Kugelschwanz
46. Alina Grafowska – Rasa Rotenfisch
47. Hanna Gronkiewicz-Waltz – Haka Grundbaum

Żydzi wymyślili holokaust

48. Ryszard Marek Wroński – Goldberger
49. Wiktor Grosz – Izaak Medres
50. Jacek Groszkowski – Hersz Herszkowicz
51. Leon Halban – Blumenstok, prof. KUL-u
52. Aleksander Hall – Miron Hurman
53. Marian Hemar – jan Marian Herscheles
54. Józefa Hennelowa – Zyta Goldmond
55. Szymon Hirszowski – Szymon Hirsz
56. Józef Hubner – Dawid Szwarc
57. Piotr Ikonowicz – Dawid Goldsmith
58. Henryk Jabłoński – Apfelbaum
59. Jerzy Jakubowski – Miszkatenblit


60. Ludwika Jankowska – Luba Kowieńska
61. Andrzej Jaroszewicz – Aron Samet
62. Piotr Jasienica – Lech Benar
63. Jerzy Jaskiernia – Aaron Aksman
64. Mieczysław Jastrun – Agatstein
65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława – Agatstein
66. Kalina Jędrusik – Makusfeld
67. Roman Juryś – Chaim Szacht
68. Jarosław i Lech Kaczyńscy – Kalkstein
DWIE TWARZE ŻYDÓW


69. Ida Kamińska – Rachel, dyr. Teatru Żyd. w Warszawie
70. Jan Karski (kurier AK) – J. Kozielewski-?
71. Andrzej Kern – Dawid Ginsberg
72. Jan Kobuszewski – Weisleder
73. adm. Piotr Kołodziejczyk – Robert Cajmer
74. Grzegorz Kołodko – Samuel Hanerman
75. Maria Komar (generałowa) – Riwa Zukerman
76. Janusz Korczak – Henryk Goldszmit
Żydzi mordowali Żydów podczas II Wojny Światowej-300 tysięcy
żydów służyło w Wermachcie w tym dziadek Tuska
Już wiadomo, że Żydzi zabijali Żydów,bo mieli w tym jakiś cel
A teraz :
Żydzi oskarżają Polaków o zbrodnie ,
których sami dokonali


77. Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg
78. Jerzy Kosiński – Josek Lewinkopf
79. Janina Kotarbińska – Dina Steinberg, ż. prof. Kotarbińskiego
80. Mikołaj Kozakiewicz – Jakub Kleinman
81. Helena Kozłowska – Bela Frisch
82. Stanisław Krajewski – Abel Kaimer
83. Hanna Krall – Haka Rejchgold
84. Krzysztof Król – Aaron Rosenbaum
85. Marian Krzaklewski – Dawid Zimmerman
86. Lucyna Krzemieniecka – Wiera Zeidenberg
87. Edward Krzemień (dziennikarz GW) – Wolf
88. Kunicki – Goldfinger
89. Kazimierz Kuratowski – Kuratow
90. Zofia Kuratowska-Jaszuńska – Goldman
91. Jacek Kuroń – Icek Kordblum
92. Aleksander Kwaśniewski – Izaak Stoltzman
93. Jolanta Kwaśniewska -Konty – Kohn
94. Stanisław Jerzy Lec – Letz de Tusch
95. Janusz Lewandowski – Aaron Langman
96. Olga Lipińska – Fajga Lippman
97. Teresa Liszcz – Rasa Lankamer
98. Jan Lityński – Jakub Leman
99. Lubiejski – Zygielman
100. Łozowski – Salomon Abramowicz
101. Aleksander Łuczak – Dawid Lachman
102. Helena Łuczywo – Chaber (ojciec), Guter (matka)
104. Aleksander Małachowski – Jakub Goldsmith
105. Marek Markiewicz – Samuel Moritz
106. Tadeusz Mazowiecki – Icek Dikman
107. Jacek Merkel – Samuel Nelken
108. Adam Michnik – Aaron Szechter
109. Andrzej Milczanowski – Aaron Edelman
110. Jerzy Milewski – Dawid Machonbaum
111. Leszek Moczulski – Robert Berman
112. Karol Modzelewski – Samuel Mendel
113. Zygmunt Modzelewski – Fischer
114. Jerzy Morawski – Izaak Szloma
115. Stanisław Nadzin – Gutman
116. Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum
118. Piotr Nowina-Konopka – Haim Kromer
119. Róża Ochabowa – Grunbaum
120. Andrzej Olechowski – Mosze Brandwein
121. Józef Oleksy – Szymon Buchwio (Łemek)
122. Jan Olszewski – Izaak Oksner
123. Janusz Onyszkiewicz – Jojne Grynberg


124. Jerzy Osiatyński – Szymon Weinbach
125. Janina Paradowska – Rachela Busch
126. Jan Parys – Haim Pufahl


127. Aleksander Paszyński – Finkelstein
128. Mirosława Pażyńska – Srula Kundelman
129. Lesław Podkański – Izaak Freinkel
130. Ezdra Podlaski – Rotenschwanz
131. Kazimierz Pomian – Furman lub Rotenschwanz
132. Radkiewiczowa, żona min. – Ruta Teitsch
133. Helena Radlińska, prof.- Rajchman, Akad.Organ.Sł. Społ.
134. Mieczysław Rakowski – Mojżesz Rak
135. Jan Reguła – Josek Mützenmacher
136. Jan Maria Rokita – Izaak Goldwicht
138. Adolf Rudnicki (pisarz) – Schneider
139. Jan Rulewski – Fikelman
140. Rutkowski  Botwin
141. Hanka Sawicka – Szapiro
142. Ryszard Setnik – Szymon Bauman
143. Izabela Sierakowska – Rebeka Sommer
144. Janusz Sityński – Jakub Leman
145. Ernest Skalski – Wilker lub Nimen
146. Skrzeszewski – Fokenman
147. Krzysztof Skubiszewski – Szymon Schimel
148. Władysław Sławny – Rosenberg
149. Antoni Słonimski – Stomma
150. Zenon Smolarek – Izaak Zimmerman
151. Ewa Spychalska – Salome Stein

ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE - KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?
http://youtu.be/0IF9y5d5fe8
152. Marian Starownik – Symeon Steinman
153. Stefan Starzewski – Gustaw Szusterman
154. Stanisław Stomma – Szaja Sommer
155. Michał Strąk – Baruch Steinberg
156. Julian Stryjkowski (pisarz) – Pesah Stark
157. Jerzy Stuhr (aktor) – Josek Feingold
158. Hanna Suchocka – Haka Silberstein
159. Bolesław Sulik – Jakub Steinberg
160. Kalman Sultanik – Chaim Studniberg
161. Irena Szewińska (sportowiec) – I. Kirszenstein
162. Stefan Szwedowicz (brat Michnika) – Szechter
163. Roman Szydłowski – Szancer
164. Wiesława Szymborska – Rottermund
165. Paweł Śpiewak – Stinger
166. Bolesław Tejkowski – Benio Tejkower
167. Jerzy Turowicz – Jakow Turnau
168. Stanisław Tuszewski – Salomon Hardnik
169. Magda Umer (piosenkarka) – Humer
(córka zbrodniarza UB)
170. Jerzy Urban – Josek Urbach
171. Mieczysław Wachowski – Jakub Windman
172. Henryk Walczak – Zukerman
173. Lech Wałęsa – Lejba Kohne
174. Dawid Warszawski – Konstanty Gebert
175. Adam Ważyk (poeta) – Wagman
176. Andrzej Werblan – Aaron Werblicht
177. Andrzej Wieczorkiewicz – Hirsz Gelpern
178. Aleksander Wirpsza – Leszek Szaruga
179. Dariusz Wójcik – Dawid Wisental
180. Andrzej Wróblewski – Andrzej Ibislauer
181. Ludmiła Wujec – Okrent
182. Jan Wyka – Leopold Wessman
183. Roman Zambrowski – Rubin Nusbaum
184. Janusz Zaorski – Jakub Bauman
185. Andrzej Zoll – Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst.
186. Janusz Ziółkowski – Izaak Zemler


Wojskowi

187. gen. Edward Braniewski – Brandsteter
188. gen. Jan Drzewiecki – Holzer
189. gen. Marian Graniewski – Gutaker
190. gen. Wiktor Grosz – Izaak Medres
191. gen. Artur Jastrzębski – Artur Ritter (Niemiec)
192. gen. Grzegorz Korczyński – Kalinowski
193. gen. Leszek Krzemień – Maksymilian Wolf
194. gen. Matejewski – Kugelschwanz
195. gen. Marian Naszkowski – Wasser
196. gen. St. Popławski – Siergiej Grochow (Rosjanin)
197. gen. Karol Świerczewski – Walter Goltz lub Tenenbaum
198. gen. Leon Turski – Tennenbaum
199. gen. Mieczysław Wągrowski – Izaak Pustelman
200. gen. Tadeusz Wilecki – Wałłach
201. gen. Zarako-Zarakowski – Zarako, Nacz. Prok. WP
202. gen. Janusz Zarzycki – Neugebauer
203. płk Michał Bron – Bronstein, prac. MSZ
204. płk dr Charbicz – Marek Heberman, kom.Szpit.Woj.,Warszawa
205. płk Otto Fiński – Finkenstein, szef sztabu “Służba Polsce”
206. płk Garbowski – Caber lub Gruber, d-ca dyw.
207. płk Gradlewski – Goldberg, GZP WP
208. płk Mieczysław Kowalski – Kohn
209. płk Anatol Liniewski – Liberman, prac. ASG
210. płk Rosiński – Rosenberg, DOW
211. płk Rotowski – Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP
212. płk St. Sokołowski – Szabat, prac. WAP
213. płk Paweł Solski – Pinkus, szef Sł. Samoch. WP
214. płk Szulczyński – Szulcynger, d-ca pułku
215. płk Wł. Tykociński – Tikotiner, attache wojsk.
216. płk Wadlewski – Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia
217. płk Żarski – Silberstein, prac. WAP
218. ppłk Jerzy Bryn – Izrael Alter, prac. MSZ
219. ppłk Jan Dolanowski – Dollinger, DOW
220. ppłk Adam Łaski – Gutbrot, prac. ASG
221. ppłk Henryk Zieman – Zysman, DOW
222. mjr Roman Domanski – Rosenstand, DOW
223. mjr Marcel Kot – Abram Sterenzys
224. mjr Józef Śliwiński – Flaumenbaum, szef Wyd. “Służba Polsce”
225. mjr Henryk Umiński – Keff

226. Filip Berski – Badner, prokurator wojskowy
227. Kazimierz Golczewski – Bauman, Nacz. Prok. Wojsk.
228. sędzia Franciszek Kapczuk – Natanel Frau, Sąd Wojsk. Wrocław
229. Maksymilian Litiński – Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk.
230. Lubiejski – Zygielman, II Zarząd
231. Jakub Lubowski – Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw.
232. Jan Orliński – Unterweiser, Prok. Wojsk.
233. Henryk Podlaski – Fink, Nacz. Prok. Wojsk.
234. Rajski – Rajgrodzki, II Zarząd
235. Roman Rawicz – Vogel, Najw. Sąd Wojsk.
236. Henryk Trojan – Adler, II Zarząd
237. Henryk Walczak – Zukerman
238. Zagórski – Winter, II Zarząd
239. Arnold Załęski – Załkind, prac. Prok. Wojsk.

Pracownicy MSW

240. gen. Józef Hübner – Dawid Szwarc
241. gen. Matejewski – Kugelschwanc
242. gen. Miecz. Moczar – Mykoła Demko (Ukrainiec)
243. Gen. Julian Polan – Harasim, morderca sądowy
244. gen. Roman Romkowski – Natan Grinspan-Kikiel


245. gen. Józef Maria Różański – Rosenzweig
246. płk Leon Andrzejewski – Ajzen Lejb-Wolff, dyr. Gabin. Ministra
247. płk Bielecki – Moniek Buchman, szef WUBP Kraków
248. płk Julia Brystiger – Prajs
249. płk Górecki – Goldberg, dyr. Depart. IX
250. płk Mieczysław Mietkowski – Mojżesz Borowicki, doradca MSW
251. płk Orłowski – Kugelschwanz
252. płk Marian Reniak – Marian Strużyński
253. płk Józef Różański – Josek Goldberg, dyr. dep. MBP
254. płk Sienkiewicz – Lewi, dyr. depart.
255. płk Szeryński – Szhnkman, prac. MBP
256. płk Józef Światło – Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X
257. ppłk Helena Wolińska-Brus – Ochsmann
258. mjr Adam Kornecki – Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce
259. Antoni Alster – Nauman, v-ce szef MBP
260. Barbara Giller – Basze Lea, prac. MBP

Lista znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce ( alfabetycznie)
1. Jacek AMBROZIEWICZ b. szef URM u Mazowieckiego
2. Bogusław BAGSIK aferzysta, ukradł 4.5 mln.dol.
3. Leszek BALCEROWICZ b. V-Premier, Min. Finansów
4. Ryszard BUGAJ Przew.UP-zbiorow żyd.-kom.
5. Zbigniew BUJAK Unia Pracy, agent w NSZZ “Solidarność”
6. Juliusz Jan BRAUN Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult.
7. Michał BONI b. Min. pracy, liberał
8. Bogdan BORUSEWICZ Unia Wolności
9. Jan Krzysztof BIELECKI b. Premier RP, Unia Wolności
10. Marek BOROWSKI V-Premier, Minister Finansów
11. Andrzej CELINSKI Unia Wolności
12. Jerzy CIEMNIEWSKI Unia Wolności
13. Elżbieta CHOJNA-DUCH V-Minister Finansów
14. Wiesław CHRZANOWSKI b. Marszałek Sejmu, przew.ZChN
15. Izabela CYWINSKA b. Min. Kultury
16. Kazimierz DEJMEK Minister Kultury
17. Ludwik DORN Przew.. Poroz. Centrum
18. Andrzej DRAWICZ b. Prezes Radiokomitetu
19. Marek EDELMAN sztandarowa postać dział. Żydów
20. Lech FALANDYSZ z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta
21. Dariusz FIKUS Red. Nacz.RZECZYPOSPOLITA
22. Wlasyslaw FRASYNIUK Unia Wolności
23. Aleksander GAWRONIK aferzysta
24. Bronisław GEREMEK U.W. główny ideolog Antypolonizmu.
25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ Prez. Narod. Banku Polskiego
26. Aleksander HALL Przew. Partii Konserwatywnej
27. Bogdan JASTRZEBSKI Wojewoda Warszawski
28. Andrzej JONAS Przew. Unii Wydawców Prasy
29. Jarosław KACZYNSKI Przew. Porozumienia Centrum
30. Lech KACZYNSKI b.Prezes Najw.Izby Kontroli
31. Wiesław KACZMAREK Min.Przekszt.Wlasnosciowych
32. Stefan KAWALEC b. Dyr.w Min.Finans. Bank Śląski
33. Bronisław KOMOROWSKI b. Wicemin. Obr. Narodowej
34. Marian KRZAK Przew. Zw. Bankow Polskich
35. Piotr NOWINA KONOPKA Unia Wolności
36. Waldemar KUCZYNSKI b. Min.Przek .Własności
37. Zofia KURATOWSKA V-Marszalek Sejmu U.W.
38. Jacek Kuroń 1948 Szczecin likw. ZHP, członek KC PZPR,

organizator czerwonego harcerstwa
39. Krzysztof KOZLOWSKI b. Minister Spraw Wewnętrznych


 
40. Aleksander KWASNIEWSKI były czl.KC PZPR, przew.SLD
41. Barbara LABUDA Unia Wolności
42. Jan LITYNSKI Unia Wolności
43. Bazyli LIPSZYC b. doradca Min.Finansow
44. Janusz LEWANDOWSKI b. Min. Przekszt. Wlasn.


45. Wojciech MANN właściciel Radia KOLOR
46. Ewa LETOWSKA b. Rzecz. Praw Obywatelskich
47. Maciej LETOWSKI zastępca red. naczelnego LAD-u
48. Krzysztof MATERNA współwłaściciel Radia KOLOR
49. Tadeusz MAZOWIECKI b.Prem., b.Przew. Unii Wolności
50. Adam MICHNIK Red. Nacz. GAZETY WYBORCZEJ
51. Wojciech MACIAG b. Wiceminister Finansów
52. Aleksander MALACHOWSKI V-Marszalek Sejmu,Unia Pracy
53. Witold MODZELEWSKI Wiceminister Finansów
54. Tomasz NALECZ Unia Pracy
55. Piotr NAJMSKI Przew.Klubu Atlantyckiego
56. Marek NOWICKI Kom. Hel. Praw Czlowieka
57. Malgorzata NIEZABITOWSKA b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego
58. Michał OGOREK twórca Antypolonizmu
59. Janusz ONYSZKIEWICZ b. Min.Obr.Nar., Unia Wolności
60. Jerzy OSIATYNSKI b. Min. Finansow,Unia Wolności
61. Daniel PASSENT publicysta
62. Aleksander PASZYNSKI b. Minister Budownictwa
63. Andrzej POTOCKI Rzecz. Pras. Unii Wolności
64. Danuta PIONTEK byznesmenka, Part. Suchock.
65. Mieczyslaw RAKOWSKI b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL
66. Alicja RESICH-MODLINSKA prezenterka w TVP
67. Jan Maria ROKITA b. szef URM, Unia Wolności
68. Wiesław ROZLUCKI Prezes Gieldy Pap. Wartosciowymi
69. Jan RUTKIEWICZ Burmistrz W-wa Srodmiescie
70. Tadeusz ROSS twórca Antypolonizmu
71. Ireneusz SEKULA aferzysta, b. V-Premier PRL-u
72. Ernest SKALSKI z-ca Red.Nacz. GAZETY WYBOR.
73. Krzysztof SKUBISZEWSKI b. Min. Spraw Zagranicznych
74. Marek SIWIEC Krajowa Rada Radiofonii I TVP
75. Andrzej SZCZYPIORSKI Literat, twórca Antypolonizmu
76. Hanna Suchocka b. Premier, Unia Wolności
77. Marcin SWIECICKI b.czl.KC PZPR,Prez.W-wy, UW
78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI Integracja d/s Europejskich
89. Tadeusz STRYJCZYK b.Min.Przem,doradca Suchockiego
80. Grazyna STANISZEWSKA Unia Wolności
81. Szymon SZURMIEJ Przew.Sw.Federacji.Zydow Polskich
82. Anna SZULC Prezenterka TVP
83. Ewa SPYCHALSKA Przewodn. OPZZ
84. Jacek TAYLOR Unia Wolności
85. Jerzy TUROWICZ sztandarowa postać Żydów w Posce
86. Witold TRZECIAKOWSKI b.Min.w rzadzie Mazowieckiego
87. Jerzy URBAN b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras .
rzadu PRL,red.nacz.tygodnika NIE
88. Kazimierz UJAZDOWKI Koalicja Konserwatywna
89. Janusz WAISS wspolwlasciciel Radia “ZET”
90 Piotr WIERZBICKI red. nacz. GAZETY POLSKIEJ
91. Andrzej WIELOWIEJSKI Unia Wolności
92. Henryk WUJEC Unia Wolności
93. Andrzej WOYCIECHOWSKI wlasciciel Radia “ZET”
94. Wojciech ZIEMBINSKI Str.Wiern.Rzeczypospolitej,
agentura zydowsko – niem.
95. Andrzej ZAREMBSKI b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP
96. Andrzej ZOLL Przew. Trybun. Konstytucyjnego.
97. Antoni MACIEREWICZ b. Min.Spr.Wew., Przew. Ak.Pol.

Liste sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW. Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.
Ciekawostka o Żydach
Cztery miliony Żydów
zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW dwa miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski. Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.

Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze “zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości “pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje Polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.

W 1989 przeprowadzono “holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj “prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w “zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;

 
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;
- “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
Zrodlo : http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html
Opracował
Ryszard Nowak
Światowy Kongres Żydowski Wikipedia
Światowy Kongres Żydowski to firma nastawiona tylko na kapital , zbieranie kapitalu z HOLOKAUSTU (z zaglady zydow). Dla nich wszystko jedno , czy jest to majatek staly , czy nie staly – oby pieniadze np: wyciagniecie 65 miliardow dolarow za pomordowanych zydow , za to , ze Hitler ich w Polsce pomordowal . Teraz Żydzi mordują i grabia- Bolesław Szenicer

Maus – książka antypolska, rasistowski komiks o Polakach

HOLOKAUST SPONSOROWANY PRZEZ ZYDOW

Rabin Aleksander Kwaśniewski

Żydzi stworzyli … ranczo Tuskowyje

http://top1-1.com/zydzi-w-polityce-polskiej-po-wojnie/

Portret użytkownika baca

no teraz to pojechaleś - i

no teraz to pojechaleś - i dobrze bo gdyby tylko kazdy z Polaków doprowadzony przez nich do ruiny, choroby, nędzy i... "samobójstwa z przyczyn ekonomicznych" wiedział to co powinien wiedzieć a co nigdy nie zostało im powiedziane to nie odchodziłby "w samotności" i juz dawno byłby spokoj w temacie - dlatego trzeba o tym mówić i budzic ludzi poki jeszcze są "nie wykluczeni społecznie" i mają dostęp do informacji. jak bedą szukać żarcia w śmietniku - będzie już za późno.
brawo Lucifer.

Strony

Skomentuj