Pentagon przyznaje, że istnieje program badania UFO, na który wydano już 22 miliardy dolarów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Badacze zjawiska UFO byli bardzo zaskoczeni, kiedy Pentagon otwarcie przyznał, że istniał tajny projekt badania obserwacji UFO i wydano na nie 22 miliardy dolarów. Biorąc pod uwagę, że dzięki staraniom oficjalnych władz i kontrolowanych przez nie mediów, a także naukowców zależnych od władz, temat UFO był nieustannie wyśmiewany i dyskredytowany, to oświadczenie amerykańskiego resortu wojskowego zabrzmiało jak grom z jasnego nieba.

 

Z kolei przedstawiciele stowarzyszenia MUFON (Mutual UFO Network) zareagowali na to stwierdzenie, mówiąc, że obawiały się tego kroku rządu. Na spotkaniu MUFON, które odbyło się w Waszyngtonie, kilku członków organizacji zajmującej się badaniami UFO poruszyło pytania dotyczące motywów rządu stojących za tym ujawnieniem. Według tych ludzi rząd planuje wielki spisek pośród pośredniego ujawnienia kosmitów.

 

W ich opinii rząd planuje wykorzystać ujawnienie prawdy o obecności obcych na naszej planecie jako główne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA, co pomoże władzom wprowadzić stan wojenny w tym kraju. Ci badacze UFO uważają, że strach przed inwazją obcych pozwoli rządowi wydać więcej na wydatki wojskowe, a także pomoże im łatwo ograniczyć swobody obywatelskie.

 

Stan wojenny jest zwykle wprowadzany w czasie sytuacji kryzysowych i zagrożeń i zakłada, że ​​wojsko ma bezpośrednią kontrolę nad ludnością cywilną w kraju. Pozwala to rządowi całkowicie kontrolować społeczeństwo. Ludzie, którzy sprzeciwiają się władzom, mogą nawet zostać uwięzieni lub zabici.

 

Podczas gdy niektórzy członkowie Stowarzyszenia podnieśli te podejrzenia podczas spotkania, większość członków MUFON stwierdziła, że ​​ruch rządu powinien zostać przyjęty z zadowoleniem, ponieważ ostatecznie pozwala im odkryć prawdę o życiu pozaziemskim w przestrzeni kosmicznej.  Uważają również, że rząd nie wydałby tak kolosalnej kwoty na badania UFO, gdyby nie rzeczywistość.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika a

obawiają się wprowadzenia

obawiają się wprowadzenia (inną drogą i w innym "oficjalnym" wariancie - najgorsze(co do efektu) i najskuteczniejsze są kłamstwa oparte na bazie prawdy - kłamstwa odwracające i przeinaczające ją wg woli i celu manipulatora) projektu Blue Beam czyli totalnej psycho operacji na ludzkości

Skomentuj